Oehoe!!!! *schaam schaam* te lang afwezig geweest.. ten eerste: Lumea van harte met jullie dochter en wat een super leuke naam!! Ik hoop dat jullie snel uitsluitsel krijgen van het ziekenhuis over haar ademhaling. xxx Zo ladies, ben te druk met onze kleine man en heb bijna geen tijd om ff te internetten... ben tegenwoordig naast moeder ook wasvrouw Ben druk aan het solliciteren (en word ook druk afgewezen), wassen, wassen, voeden, badderen, wassen, koken en ooh ja, wassen... xxxx
Lumea ik schrik ervan, pfff, mocht je niet blijven? Hoop dat het nu beter gaat. Wat een ellende zeg, net wat je zegt zo klein, en al die tijd zo veilig en nu in het ziekenhuis..Kus voor jullie! Verder even geen puf. Vandaag voor t eerst gewerkt...Was erg leuk tot 12.30 werd ik gebeld door t kdv, dat Guusje al die tijd al over de zeik is geweest en dat ze het even niet weten...Tja wat ik kan ik doen, ik kan niet weg, pfff. Ik dus ook ook over de zeik op school, en er zat om 13.00 wel een gr 8 klaar voor me. Na ja verstand op nul en om 15.10 ben ik gegaan en ben ze gaan halen. Kan eigenlijk pas om 16.00, maar was geen probleem. Kind zag lijkbleek en van die dikke rode oogleden, en dan maar denken zo'n kleintje heeft er geen benul van, nou wel dus, zielig hoor. En ik ben al zo'n muts die haar kinderen moeilijk ergens brengt en als ze dan zo'n verdriet hebben kun je mij ook opvegen. Ik kan er niet tegen...Maar morgen zal ze weer moeten, hoop dat het beter gaat.
@ Suus: ooooh, wat zielig!! Dat is dus mijn grote vrees.... ik zie er nu al tegenop om Daniël weg te brengen... kan me er niet toe zetten om het contract van het kinderdagverblijf te tekenen... kan er nu al om janken
Suuz: oh jeeeee, dat is vervelend zeg, Guusje de hele tijd overstuur!! knuffeltje voor jullie allebei. Het volgende wat ik ga zeggen moet je niet verkeerd opvatten hoor, maar het kán zijn dat Guusje zo onrustig word van jou. Omdat je zelf al aangeeft het heel moeilijk te vinden om haar weg te brengen enzo. het schijnt dat baby's dat aanvoelen. Ik moet zeggen; hier was het wel zo. Alex vond het doodeng om met Nina alleen te zijn en raakte dan helemaal in paniek. Het gevolg: meisje helemaal over de rooie. Nu is hij wat meer gewend en ze is ook bij hem superlief. Maar ja.... wat doe je er aan he. Je kunt niet ineens een knop omzetten in je gevoel. Moeilijk hoor. @Lieselke: dit wil ik al een hele tijd vragen: Wat zijn golfjes?? Ik ken wel de VW Golf, maar daar schaf je er niet zo even 2 van aan @Moor: Zit je alweer wat beter in je velletje lieverd? @Sas: jou zie ik hier ook al niet veel meer, ook druk? Heb je al vrijwilligerswerk gevonden? @Syl: hahaha ja dat wassen! Veel he. Ik heb ook vaak het gevoel dat er geen end aan komt. Ben blij dat ik zoveel kleertjes voor haar heb, dan doe ik in één keer een aantal wassen. Ik ga tv kijken meiden
Katja ik denk niet dat Guusje onrustig wordt van mij. Toen ik haar vanmorgen achterliet was er niks aan de hand. Toen ze ging wennen was er niets aan de hand. Ze had op gegeven moment echt in de gaten dat ze ergens anders was en ws miste ze de veiligeheid van mij. En terecht, want het druist idd wel erg sterk tegen mijn gevoel in om een baby van 4 maanden bij iemand anders te brengen, daar heb ik echt moeite mee, helaas is het Nl niet zo geregeld dat je langer bij je kleintje kunt blijven en ook hier is mijn loon nodig. Verder zal ik idd de meisje niet snel weg brengen omdat ik dat niet wil, niet omdat ik anderen niet vertrouw maar meer omdat ik het niet nodig vind. De een vindt dat onzin, en vindt het heerlijk om af en toe 'kinderloos' te zijn maar ik ben echt zo iemand die mijn kids gewoon het liefst bij zich heeft. Zeker nu ze zo klein zijn.
Lieve Lumea en Lumeaman, Ik hoop zo dat jullie meisje zich snel wat beter voelt en dat jullie haar snel mee naar huis mogen nemen. Knuffel voor jullie allebei.
Haaaaai! Katja, ik ben hier nog elke dag hoor hahaha...ik heb morgen een gesprek voor vrijwilligerswerk! Vandaag was een klotedag, Ryan was alleen maar aan t huilen, met als toppunt net krijsen...nou mag ik verder niet klagen hoor, hij is gezond en een heerlijk ventje..maar...ik heb ook al een week niet gerookt..dus echt lekker in mijn vel zit ik nog niet hahahaha Liefff dat je t vroeg! Ohja, ben ook flink aan de Zelda en Mark heeft net Mario voor de Wii gekocht..dussss veel aan t spelen hahaha kusssss
Hey meiden Lumea heel veel sterkte met je kleine meiss... ik denk aan jullie. De rest knuffff ben hier even snel om te vertellen hoe het gegaan is vandaag. Sigrid weegt nu 6720gr en 65cm. Ze kreeg 2 prikken en doorstond ze lachend, toppertje!!!! ik kreeg de complimenten hoe ik het met Sigrid allemaal deed en hoe ik mijn gevoel volgde. Ook dat Sigrid zo relaxed is. Nou dat is weer eens wat anders dan dat je commentaar krijgt. Ook mag ik haar fles weer ophogen naar 240 omdat ze dit nodig heeft. Starten met groenten en fruit en heb veel adviezen gekregen voor volgende maand...... Sigrid slaapt nu weer lekker en heeft weinig last van haar prikken. Liefs ink
Jeeeeeeeej! ben weer veilig thuis! auto is weer gemaakt Sas mn telefoon lag thuis, maar bedankt voor je buddy smsje!!!!!
oh, Beebie, nee hadden ze niet beschikbaar :S ja 1tje maar die had geen motor.. uhm.. dacht echt tsja, wat hebben we aan die nutteloze info?! haha
Lieverd, Ik denk idd dat ik het mis had als ik jouw verhaal zo lees. Ik heb er op zich geen moeite mee om haar weg te brengen, maar het allerliefst zou ik lekker thuis zijn met haar en haar heerlijk vertroetelen. Ook ik vind die 3 maanden veel te kort! Ik mag wel blij zijn dat Nina zo makkelijk is bij anderen, maar misschien scheelt het dat ze al vanaf 3 weken af en toe bij opa en oma logeert en ik sleep haar altijd overal mee naar toe. Ik hoop voor jullie dat het morgen beter gaat, want zo is het voor jullie beiden niet leuk!
hebben jullie het over de new super mario bros?? Die ben ik nu aan het zoeken op de nieuwsgroepen, maar kan hem niet vinden. wAAR hebben jullie hem vandaan?
jaaa jullie zijn er weeer!! wat heb ik jullie gemist hahaha. HOe is het hier? Lumea, hoe is het met je meisje nu? knuffel!!
mijn berichtje van vanmorgen is weg goed, geen puf om het hele verhaal nog eens neer te zetten. komt er op neer dat het best mee valt met de postnatale depressie hoor had ook geschreven dat mijn werkgever bij mij thuis langs ging komen om te bespreken hoe en wanneer ik weer ging beginnen. Dat liep even anders... het gaat niet goed met de zaak en ze gaan voor mij een ontslag vergunning aanvragen. Ik blijf dus voorlopig thuis, in de ziektewet aansluitend op het verlof. #%)(*@#*$&#@)%*#*@^#$*$ zo denk ik er over.
@ Suuz, arme Guusje, hopelijk gaat het morgen beter! @ Knips, kilootjes kwijt, ik stond weken lang stil en zak nu weer langzaam richting gewicht voor zwangerschap, geduld is nog steeds een schone zaak (vooral die vieze, losse, blubberige vellen.....bleehhh, hahaha) @ Ink, 240! Wauw zeg, ik vind 210 al veel. Trouwens, 240 past niet in mijn flesje!!! Of bedoel je 240 incl. voeding, dus 210/7? En hoeveel flessen geef je dan?! Hier nu 210/7, meestal vier flessen, soms vijf, maar die gaan niet allemaal leeg....volgens mij hebben we twee hongerlapjes, jij en ik, haha *moet mario nog aanschaffen, maar wacht even op de cadeaubon die ze nog krijgt van Bol.com* @ Muis, ze schijnen steeds vaker download-beveiligingen in te bouwen hè. Die Zelda Spirit Tracks schijnen bij heel veel downloadversies niet te werken, dan mist de treinbesturing, toch wel handig in dit spelletje.... Ze worden steeds slimmer, maar downloaders volgens mij ook @ Moor, ook al ontslag, huh? Da's dan dus al nummer drie hierzo, achterlijk zeg!! @ Lumea, ik hoop dat het geen nieuws ook goed nieuws betekent.....en dat het goed gaat met Tamsin.... Ben aan het werk, blijf wat langer doorbeunen, Mirthe en Jelka slapen bij opa en oma vannacht. Voor het eerst dat Jelka daar gaat slapen, spannend hoor!! Vooral omdat ze afgelopen nacht alleen maar om 0.00 - 2.00 - 3.45 en 6.15 wakker werd...wel even speentje/handjes onder de dekentjes en verder slapen, maar toch...eens kijken hoe klein de oogjes van oma zijn morgen. Maar papa en mama gaan even heerlijk slapen (denken we, tenzij oma nog anders bedenkt straks...hihi)