Moppie.. Oh.. die rolletjes! Had al wel een vermoeden.. Eerst maar eens van de sigaretten afblijven.. Schrik niet.. Ik ben toen ik stopte met roken 10kg aangekomen. Enne.. daniokwark low fat? Emma.. goed dat je toch niet gechipst hebt.. Drink je wel voldoende water.. kun je vaak beter naar het toilet. *** Bij de thee een snack a jack gehad.. en zonet 2 glaasjes rivella light .. een paar augurkjes en een klein handje met Luc cracotte, luchtige zoutjes.. Zit ook weinig callorieen in.
Heb vandaag friet gehad. Ik zeg het, ik moet echt wachten met lijnen tot ik ongesteld ben geweest. (of niet als ik toch zwanger blijk te zijn, of course)
Wij ook! Lekker!!! @moppie: lekker nieuwjaarsrolletjes met slagroom! Kun je er niet even stiekem 1 na me doorschuiven?
Wie, ikke? Helemaal niet stiekem, ik zeg het toch?! Was niet mijn schuld hoor, m'n vriend belde of ik friet wou zodat ik niet meer moest koken en toen zei ik 'ja, natuurlijk!'. Pure gewoonte, niet mijn fout! *mist een emoticon die heel onschuldig fluit*
Om m'n huis?! Ik woon in een blok met appartementen op een hoek, en daarnaast allemaal rijtjeshuizen tot halverwege de straten. No way dat ik daar rond ga rennen. Correctie; dat ik daar rond KAN rennen.
Yessss! *gaat op haar knietjes zitten om Lovely te bedanken* Hehe, heb een leuke forum avond momenteel.
@MamavEsmee: Lowfat is het niet, sommige 3%, andere 4,5% vet (zo staat op de verpakking) en sommige volvet Maar alle suiker die erin zit, daardoor zijn het caloriebommen!!! Ik heb ze in een stoppen met roken opwelling gekocht (2 voor de prijs van 1) omdat ik er zo veel zin in had! er staat nu nog 1 bakkie in de koelkast, die we morgen als toetje delen. Morgen friet lijkt me ook geen slecht plan trouwens! vriendlief heeft de hele week gekookt, ik had geen energie meer (humeur ook te slecht) Zal eens zien of ik morgen direct vanuit het werk richting de snackbar kan hihi... @Lucia: spannend! heb je al getest? @Lovely: gelukkig geen slagroom in huis, al maakt dat het wel een stuk lekkerder natuurlijk! ik schuif er virtueel even eentje door! @rondjes om je huis rennen: woon in een 2 verdiepingflatje... 6 op een rij... zucht, dat zijn lange rondjes! maar toch ga ik morgen nog ff lekker genieten van een vette hap. was immers stuk lichter dan ik dacht, dus mag nog 2 kilo groeien om op mn startgewicht te komen hihi (logica he) @All: succes allemaal. En alvast een fijn weekend!!
Ja gisterenavond (indroogstreepje) en vanmiddag nega. Heb nieuwe testjes besteld, maar die komen (misschien gelukkig) pas volgende week ergens. Jij ook leuk weekend! Vind trouwens dat jullie allemaal supergoed bezig zijn!!!
Your welcome! Maar let erom hé voor je het weet staat de dieetpolitie voor je deur en nemen ze je mee naar een blokje waar je wel rondjes kan rennen @moppie: ik heb slagroom! schuif ik die wel even door naar jou
Nou ik ga me denk ik niet morgen, maar zaterdag wegen, ben ook op zaterdag begonnen Want moet morgen werken om 8 uur en dus heeeeeel vroeg op, 6 uur gaat de wekker denk dat het wegen er dan zoiezo bij in schiet.. Nou die 7,5 uur red ik dus al niet meer