Dat is zeker lief van je dinnetje om dat te vragen, dan weet ze dus ook van jullie kinderwens en pogingen om deze in vervulling te laten gaan.
dankjewel Cyntje! was daar ook niet goed in in dat tempen, maar ben er nu ineens precies verslaafd aan en das echt lief van je vriendinnetje..
Nee niet verkouden en ik heb het nu ongeveer een week of 2. Hyperventilatie kan. Het lijkt net alsof er wat in m'n longen zit wat ik er niet uit gehoest krijg. Maar ik krijg nu wat. Toch knap zo'n diagnose door de telefoon.
Ze is ook een collega van mij, en wist als eerste dat ik zwanger was in maart... maar ook meteen verteld over het bruinverlies toen. Toen vertelde ze mij ook dat ze vorig jaar een mk had gehad... nu is ze al weer 7 maanden!
spanning en sensatie, hihihi, arme subke, maar ik steun je wel hoor, en anders moet je je gedachten ergens anders voor gebruiken, rimar bij het eitje zoeken helpen bijvoorbeeld
Moet je nagaan, de tijd vliegt voorbij, behalve in de wachtweken, dan kruipen ze voorbij. Maar wel mooi dat jullie het kunnen delen
Ik ben het vanmorgen vergeten, kwam erachter toen ik al onder de douche stond, dus helaas, maar we zullen het wel gaan zien
Subke, Koeky * geeft een dikke pakkerd*........ja weet je ik heb er een beetje moeite mee omdat er meiden zijn die zo lang bezig zijn. En dan kom ik als moeder van (al) een gezond kind en na de 3e ronde verdrietig.......dus ben er een beetje voorzichtig mee.....maar ja heb zonet wel ff flink uitgehuild bij dinnetje.....*geeft ook nog een smak aan dinnetje*......en dat lucht wel op. Manlief was wel lief, zei dat we straks lekker de stad in gaan vanavond en lekker even gaan keuvelen.....EN FILET AMERICAIN gaan kopen!!! Heerlijk, wat heb ik dat gemist......hmmmm......niet voor nu maar morgen als het door heeft gezet.
Hee kris, zijn jullie voorbereid? Duitsland verwacht winterchaos - Buitenland - Telegraaf.nl [24 uur actueel, ook mobiel] [buitenland]
Oh dat is echt lief van haar, en heerlijk dat ze weet dat jullie ook bezig zijn dan kan ze er een beetje rekenin meehouden.
Meid dat geeft toch niet. Ook jij mag een verlangen hebben naar een 2e wondertje. En dat je na de 3e ronde verdrietig bent maakt toch niet uit. Ik heb ook regelmatig die momenten.
Hee meid, dat geeft toch niet, het maakt niet uit hoe lang je bezig bent en voor de 1e, 2e, 3e, 4e, 5e, dat doet totaal niets af aan de wens, die is bij iedereen gelijk. We willen hier allemaal hetzelfde, toch? Bekijk bijlage 42091
Zo snel klaar met bijlezen (ieder nadeel hep zijn voordeel zullen we maar zeggen) Ik ga snel mijn spullen pakken en naar huis. Werkweek zit er weer op en het weekend staat voor de deur. Nog snel even boodschappen doen en veel was weg werken morgen en dan starten we morgen weer met de ovu testjes. Heb zo'n gevoel dat ik een vroeg ei krijg deze maand. De eerste krampjes beginnen al en ik heb ook al een ienieminie beetje slijm gespot. Dus vanavond mijn lief verleiden (vroeg beginnen en lang doorgaan deze maand) Misschien tot vanavond meiden, doei!
Helemaal mee eens! Heb ik vorig jaar ook tegen collega/dinnetje gezegd. Die heeft 2 zoontjes.... daarna een ongeplande zwschap die een mk werd en toen kriebelde het voor een 3e. Maar helaas zijn er toch altijd mensen die zeggen "maar je moet blij zijn dat je al gezonde kindjes hebt!"
jaa!! is goed!! Rimar eitje helpen zoeken.. maandag begin je met zoeken? ben net terug aan 't tellen geweest en ik had iets meer als 2 weken na m'n MK 'n rijpend ei (heb 't op de echo gezien, dus weet 't zeker ) 't was 2 weken en 4 dagen om precies te zijn.. (ei was toen 18mm en moet 21 of 22 worden?)
't is zoals de rest zegt 'de wens is voor iedereen even groot' en ik doe 't ook zo: iedere keer dat ik ongi wordt ga ik ook iets lekkers eten of drinken wat ik anders niet mag..
hallo IK BEN GESLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGD!!! was zo simpel en heb gewoon leuk met die kinderen gedaan en dat was genoeg! en daarna 3 toetsen, schrijven, lezen, luistertoets. ben nu helemaal gaar en kan bijna niks meer lezen, dus het lukt me nu ff niet om bij te lezen, sorrie. xxxxxxxxxxxxxxxxxxx