Weetje wat ook typisch iets voor meisjes is, als ze een fles aan t drinken zijn, en ze hebben gepoept dan willen ze eerst verschoond worden voordat ze door drinken.. Dat zei de kraamhulp ook tegen me, en als ik dat tegen mensen zeg die meisjes hebben, zegt iedereen jaa dat heeft mijn dochtertje ook, maar had mijn zoon nooit
Wij hebben bij Kylian ook altijd iets gehad van je leert maar gewoon dat sommige dingen niet mogen. Maar dan wel op een veilige manier hoor. De scherpe messen liggen hier in een la die van zichzelf al moeilijk open gaat. In de onderste kastjes staat niets gevaarlijks (broodbeleg, koffie en thee spullen, pannen ) En ik heb altijd 1 kastje met alle plasticspullen waar hij dus altijd mee mocht en mag spelen als ik aan het afwassen ben. Ach af en toe valt er wel eens iets om (zoals de pap) maar dat is dan nog geen ramp. Groetjes Anita
Niet? ik hoor dat echt zo vaak van mensen, vond het ook wel grappig om te horen toen.. bij Linde is het in ieder geval wel aan de orde..
Misschien is het anders met BV poep? Roos ging altijd iets harder aan de tepel zuigen en daarna gewoon door drinken tot ze klaar was.
Oh dat zou kunnen.. Linde krijgt sinds dat ik thuis ben uit het ziekenhuis fv. Dus de kraamhulp wist bij mij niet beter..
hoi dames! meisjes zijn over het algemeen ook snelller met zindelijkheid! jongens interresseerd het niet zo! merk het bij ons op het kdv ook dat meisjes eerder zindelijk zijn!
Nee hoor die van mij vinden poepbroeken heerlijk die melden zich geen van tweeën als ze gescheten hebben. Het is altijd mama's neus die ze verraad En ze hebben allebei fv gekregen. Ariel hier werkt het ook prima hoor, ik kan ook gerust dingen op tafel laten staan (zoals je glas, koekjes e.d) er wordt niet naar gegraait. Vanaf het begin hebben we hem gewoon een eigen bakje gegeven en dan mocht hij op tafel aanwijzen (en later zeggen) wat hij wilde hebben en dat kreeg hij dan in zijn bakje. Alleen dingen zoals nootjes die wil ik nog niet dat hij eet en dan vertellen we hem ook dat dat dingen zijn die voor de volwassenen zijn en dan pakken we gewoon iets anders voor hem en dat vind hij prima. Groetjes Anita
Nou daar hoop ik dan maar op want Kylian vind het allemaal wel best, ben bang dat die straks met de luier om naar de kleuterschool gaat straks in augustus. Groetje sAnita
Hihi dat zal het zijn inderdaad! Roos heeft laatst wel op het potje geplast en gepoept! Dus eerder zindelijk klopt wel, niet dat ze nu zindelijk is natuurlijk, maar ze heeft er in ieder geval interesse in!
Tja dat zou ik niet weten want die van mij zijn ook in deventer geboren maar misschien moeten ze er ook gemaakt zijn en is dat het verschil
mijn moeder is peuterspeelleidster en die moet ze echt "trainen" anders mogen ze niet over naar de kleuters.