Het enigste lot wat ik aan de deur koop is van de grote clubactie omdat ik dan weet dat er ook een deel van dat geld in de clubkas gaat. En ik heb schatten van over buurjongens dus daar koop ik altijd een lot van.
En die instelling werkt bij mij niet meer. Ik heb hem ingesteld staan op 20 berichten maar hij blijft 40 berichten per pagina weergeven.:x
Over You Tube gesproken, hebben jullie deze gezien? YouTube - The X Factor 2009 - Danyl Johnson - Auditions 1 (itv.com/xfactor)
Ik ga Niels wakker maken en dan stofzuigen. Straks komen mijn schoonouders Sven terug brengen en dan wil ik het wel een beetje aan kant hebben. Karsten slaap nog, al vanaf 11.30 uur dus die zal ook zo wel wakker worden.
Ik kreeg net van KK het volgende berichtje: Maureen begint verbetering te laten zien. Zuurstof stond gisteren nog op 5 nu nog maar op 2. Ze is veel rustiger en soms ook wakker. Dan kijkt ze voor zich uit en reageert ze op mijn stem.
Mn moeder kwam ff een bakkie doen, en heeft Jor ontvoert! Die moet om half vijf naar scouting, en dat is bij hun op de hoek, dus scheeld me weer een ritje!
10 over drie dan maar? Volgens de beelden, komt er steeds wel wat, maar op het moment zelf, is het weer weg.. HEUHL vaag.
Ik kijk tegenwoordig op deze site: O ja! METEOTINES weersite regen weer wolken radar onweer sateliet beelden temperatuur wind sneeuwradar
MAAR het weekend is nog niet voorbij!! Dus het kán nog komen! Jor heeft al honden geregeld, voor maandag, om voor zn slee te binden.. hoeft ie niet te fietsen, alleen, of Boomer (arme ziel 10 jaar ondertussen) Ook blij word.. dat moet ik nog zien.