hier sneeuwt en waait het als een gek...bleeehh.. net de konijnen verzorgt en waaide bijna weg...hahaha... beestjes hebben het prima naar de zin in hun compleet tot sneeuwbunker omgebouwde hokje.... schatjes.... verder denk ik gisteren mijn ei gevoelt te hebben..felle steken rechtsonderin en zeurende rugpijn erbij...dus nog maar even extra geklust...hopen, hopen, hopen..... liefs
Goeiemorgen! vanochtend getest en ik denk nega ik dacht wel een streepje te zien, maar was zo moe...... en de test bleef ook nog wel een beetje roze... nu afwachten maar als ik vrijdag nog niet ongie ben, of tekenen ervan ga ik even langs de dokter, als ik dan nog geen positest heb.... ga dinsdag ochtend pas weer testen! ik duim dat ik niet ongie word en dat ik toch nog een positest krijg
Whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa *springt als kangoeroe door het huis en zingt: er is er een zwanger hoera, hoera, dat kun je wel zien dat is BEEEEEEEEEEEEEEEEGGGGG* Oke..... eigenlijk wisten we het al natuurlijk, maar nu staat het er ook echt in letterssssssssss whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja sorry....kom je gewoon volgende ronde achterna hoor! Dan beval jij 14 dagen later en ik 17 dagen eerder....zijn we nog dezelfde datum mama's hihi..
wow die is duidelijk he!! Dubbel gefeliciteerd meis!!!!! Tis je zo gegund..enneuh deze blijft zitten hoor, heb er een goed gevoel over!!!!!!
Zo ik ben weer bijgelezen geloof ik.... @ Subke: Ik zie ook nog geen ei in je kaartje meis, balen is dat als je geen duidelijkheid hebt! @ Liane: Jammer van je negatest, hopen dat hij later deze week alsnog posi is en anders snel ongie, zodat je weer door kan naar de volgende ronde! Verder ben ik het weer vergeten.... sorry!
@ Kubus, dank je wel ik hoop er ook echt op! ik had vannacht gedroomd dat er 2 streepjes waren, ik helemaal blij wakker worden, en toen dacht ik ooja ik moet nog testen... maarja kan niks anders doen dan afwachten, dus dan doe ik dat maar hihi heb net een lekker ontbijtje op bed gekregen mmmmm
Goeiemorgen meiden! Ik heb nog niet terug gelezen.. dat ga ik zo doen. Maar wilde ff melden dat ik vanmorgen teste heb... helaas negatief Ik zit nu 2 dagen voor mn korste cyclus, dus het kan nog. Ook voelde ik vanmorgen toen ik in de auto zat wat "lopen" dus op het werk gelijk gecheckt.... heel licht roze slijm weer!? Ik heb dit normaal nooit voordat mn ongi begint.... En ik twijfel (denk dat) ik dit in maart ook heb gehad... maar weet het niet zeker. Ik geloof dat ik er eens iets over gepost had toen... ga dat eerst ff nazoeken! Oh... en daarna nog naar de toilet, en toen gewoon wit/helder slijm?