Er staat XX bij de dagen die ze gesekst heeft.. betekent en in de ochtend, en in de middag stout gedaan hahahaha! Lekker toch af en toe !
oh jammer meisje.. dikke knuf en voor jullie is 't missch niet raar, maar ik zag 'XX' staan bij Rimar en wist niet wat dat was nu wel..
oooohhhh... dat wist ik niet dat het betekende dat je dat gesekst hebt.... hihi go rimar, go rimar!!!
hey meeaan!! @maaike: dat betekent dat je elke ochtend voor 't opstaan (en net na 't wakker worden) je temperatuur neemt en bijhoudt.. zo krijg je 'n beetje inzicht in je cyclus.. ik ben er deze maand ook mee begonnen; als je op m'n banner klikt kom je bij m'n kaartje uit
ik wist in eerste instantie ook niet wat 't was.. bij mij staat er dan AM of PM, XX had ik nog niet gehad
kun je nagaan, hou stout het geweest moet zijn geweest als ze dr geen afkorting voor hebben haahahahaha *tis weer maandag*
dat hoeft niet persé hè.. zie net dat je op 11 DPO zit.. er zijn er die dan al positief testen, maar er zijn er veel meer die pas vanaf 14 DPO positief testen..
Dag meisjes, Iedereen heel veel succes die de komende dagen hun NOD hebben.... Jullie kletsen wel veel hoor hahahahaha Heb denk ik het weekend al mn eitje gehad. Had vrijdag helder slijm en nu helemaal niet meer. Hebben flink lopen klussen iiig en ben zaterdag begonnen met Etos Zwanger worden. Spannend dus! Blijven nog wel klussen voor de zekerheid enne...kan het gewoon ook niet laten.... Wie heeft er nog meer rond de 26ste hun NOD???? Gr. Annie25