juni 2010 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door butterfly83, 23 sep 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tihany

    tihany Fanatiek lid

    25 jan 2007
    1.465
    0
    0
    zorgkundige
    Belgisch Limburg
    wij mogen maandag weer op controle. is al geleden van begin december. vind ik eigenlijk veel te lang. Ben ondertussen wel bloed moeten gaan laten trekken bij de ha
     
  2. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Bij mijn vorige afspraak zat 5 weken tussen en ook mijn volgende afspraak is pas na 5 weken... Vind het ook vrij lang, maar ja, ze zal wel weten wat ze doet denk ik.

    Ik moet ondertussen ook geen bloed laten trekken. Moet enkel ochtendurine meenemen de dag van de echo...
     
  3. Jvtje

    Jvtje Fanatiek lid

    In m'n vorige zwangerschap ging het na een week of 16 (dan is de HCG helemaal verdwenen) wel duidelijk beter met de vermoeidheid, al ben ik de hele zwangerschap door wel moe-er dan anders gebleven...

    Ik heb vorige week ook een nieuw kussen gekocht, lag op een gegeven moment om 3 uur 's nachts nog wakker van de rugpijn (die ik overdag nog niet had), had ik nog een ander (dun) kussen onder m'n kussen gelegd en nergens last meer van... Dus maar een wat dikkere gekocht nu ;) Sindsdien 's nachts in elk geval niet meer zo'n last van m'n rug. Maar heb het sowieso ook vooral overdag, als ik wat gedaan heb of "lang" gelopen/gestaan heb (op een slechte dag kan dat al na een kwartiertje zijn...)
    Voedingskussen heb ik bij m'n dochter geprobeerd, maar daar sliep ik alleen nog maar beroerder van ;)
     
  4. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Het is andere vermoeidheid als de eerste 12 weken, dat wel. Maar ik kan tegenwoordig overal en altijd slapen! :D
    In het weekend ook op tijd gaan slapen, maar dan weer wakker om 7u 's morgens. Ben dan ook uitgerust, maar een half uur later weer moe... ;) Ach, ons kleintje heeft ook veel energie nodig om te groeien he ;)

    Vanavond gaan we nog naar een onthaalmoeder die na haar zwangerschap opnieuw begint. 't Is ook weer iemand die we kennen. Hoop zo hard dat het gaat! En we gaan sowieso nog naar het kinderdagverblijf van m'n vriendin op zaterdag. Dan kan mijn vriend eens zien hoe het daar is en kan hij zijn vragen stellen.
     
  5. Jvtje

    Jvtje Fanatiek lid

    Ik heb vorige week donderdag controle gehad, zit bij mij telkens precies 4 weken tussen. Volgende controle is 4 weken + 1 dag na de vorige ;) En da's puur omdat ik die donderdag de 20-weken echo heb (dat is in het ziekenhuis en niet bij de vk)... Keer er op zal dan wel 3 weken + 6 dagen zijn, want ik vind donderdag om de één of andere reden fijner dan vrijdag...
     
  6. foekie83

    foekie83 Actief lid

    25 okt 2009
    312
    0
    0
    Hoi meiden ben er ook weer ff , ben dus nu gestopt met werken en zit in de ziektewet , het ging niet meer , voel met alles me bekken en dan lichamelijk zwaar werk erbij pffff
    me manager kwam er zelf mee want ik stompelde maar wat rond , vanmorgen weer fisjo gehad en was het er echt mee eens dat het zo beter was

    jvtje wanneer heb jij je 20 weken echo? En nog steeds misselijk? Hier gelukkig niet meer

    hier de ene. Keer een dikke buik en de andere keer denk ik van
    nou valt ook
    tegen , maar
    en blij want op het einde en je net een kamerolifant ennkan je letterlijk je kont net meer afvegen hahaha sorrie

    Hier vandaag bij de achtien weken beland wauwie ! Nog ff en dan zit
    ik op de helft !!!!
     
  7. Priscilla R

    Priscilla R Fanatiek lid

    9 nov 2007
    2.055
    0
    0
    huismama
    Oud-Beijerland
    In het begin is het normaal dat je zo rond de 4/5 weken naar de verloskundige gaat voor controle hoe verder je in de zwangerschap komt des te korter het wordt dat je moet komen om de 3 of 2 weken. En de laatste maand natuurlijk iedere week.
     
  8. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    Hallo allemaal,

    Ik kom me ook melden bij de juni mama's

    Ik ben er vorige week achter gekomen dat ik zwanger ben (ja een beetje laat maar ik leg t zo uit)

    Ik ben 23 jaar en mama van 2 zoontjes
    Lucas van 2 en half hij is 3 mei 2007 geboren
    Jesse van bijna anderhalf jaar 16 augustus geboren.

    Bij mijn eerste zwangerschap ben ik er gelijk achtergekomen door een test, maar bij mn 2de zwangerschap lag dit ietsjes anders.

    Ik had erg last van mijn stuitje waar maar niemand achter kon komen wat dat was. Zwanger zijn kon niet want ik was gewoon netjes ongesteld. Na meerdere malen de huisarts te hebben bezocht werd ik door verwezen naar t ziekenhuis om foto's te laten maken. Toen deze bekeken waren vroegen ze waarom ik niet verteld had dat ik zwanger was. We waren in shock. De volgende dag kon ik gelijk bij de vk terecht en wat bleek ik was al 31 weken zwanger.

    De pijn in mn stuitje kwam trouwens van bekkeninstabiliteit deze heb ik gekregen na de bevalling van mijn eerste dit was een hele zware bevalling. Mijn 2de bevalling was een makkie vergeleken de eerste. De eerste bevalling duurde 23 uur. De 2de duurde 75 minuten.

    Doordat ik weer extra last kreeg van mn bekken ben ik weer naar de dokter gegaan deze zond me naar de fysio (wat bij mij absoluut niet helpt). Ik was weer gewoon ongesteld dus niks aan de hand, maar ik verloor vorige week een beetje vocht uit mn tepels. Dus gelijk een test gehaald en ja hoor zwanger. Een afspraak gemaakt en wel ja ik moet al zeker 19 weken zijn.
    Volgende keer wordt er een echo gemaakt. Ben weer benieuwd hoe ver ik nu ben.

    We zijn er gelukkig wel op tijd bij niet dat ik maar 9 weken heb voor alles waardoor ik de vorige keer ook maar de helft aantal uren kraamzorg heb gekregen.

    Als er iemand vragen heeft stel ze gerust.

    En alle mama's allemaal gefeliciteerd met jullie wondertjes
     
  9. bramtim

    bramtim Fanatiek lid

    1 feb 2008
    2.107
    0
    36
    Nou ik trok het vandaag dus echt niet meer en was zooo onzeker dus heb VK gebeld en mocht even langskomen om te kijken of hij/zij het nog deed (eigen woorden hoor)

    TUUUUUURLIJK doet ie het nog!! en aan de baarmoeder te voelen/meten ligt het meer dan een week voor weer. Ben benieuwd

    @ slapen: ik slaap prima door, op buik. Lekker eigenwijs. Tot nu toe nergens last van.

    @ Roosje wat een verhaal. Gefeli en alle andere nieuwe dames ook. Leuk leuk leuk
     
  10. desi23

    desi23 Bekend lid

    1 jul 2006
    670
    0
    0
    verpleegkundige
    zaandam
    wow roosje, dat is best heftig!
    zeker je 2e zwangerschap, groeide je ook niet? jeetje wat een geregel heb je dan in die korte periode, nu heb je iets langer hahaha
    bijzonder hoor, vind het zo apart dat je dan wel ongesteld word, heb het al vaker gehoord, maar dat is toch raar dat je lijf je zo voor de gek houdt?
    welkom hier!!:) wanneer krijg je weer controle??

    onze zoon komt ook uit mei 2007.:)
     
  11. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    @ Barttim Als je je onzeker voelt altijd bellen deed ik bij mn eerste zwangerschap ook en toen was gelukkig ook alles goed

    @ Desi23 Nee ik groeide niet, nou ja wel een beetje maar at ook best veel en er zaten nog kilo's aan van mn eerste zwangerschap deze wilde er niet echt vlot af dus dacht dat t daar aan lag. Voor mn volgende controle moet ik morgen of woensdag ff bellen, want de pc deed daar raar die de afspraken maakte dan krijg ik mn eerste echo en weet ik wat t geslacht is. En diep van binnen hoop ik op een meisje na 2 jongens ;)
     
  12. Priscilla R

    Priscilla R Fanatiek lid

    9 nov 2007
    2.055
    0
    0
    huismama
    Oud-Beijerland
    Roosje welkom en gefeliciteerd :)
     
  13. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    @ Priscilla R Dank je wel, jij ook nog gefeliciteerd :)
     
  14. Cycaa

    Cycaa Actief lid

    15 jan 2008
    484
    0
    0
    In between jobs
    Zuid-Holland
    Hallo dames,

    Hier ben ik ook weer. Eerst even kijken wat ik onthouden heb:

    @Maagzuur, nee heb ik geen last van.

    @Black eyed girl, leuk om te horen dat je ook weer zwanger bent, gefeliciteerd!

    @Zwcursus, ik ga alleen op zw zwemmen

    @Anre, welkom en gefeliciteerd!

    @Vogelinnetje, vervelend dat je niet lekker bent.

    @Kramp, dat heb ik ook, vooral als ik een onverwachte beweging maak.

    @Gijsje, ik kan me voorstellen dat je een beetje bang bent om een paniekaanval te krijgen tijdens de bevalling. Denk zeker wel dat het je helpt als je wat ademhalingsoefeningen leert, dat geeft toch meer zekerheid.

    @Voedingskussen, wat een goed idee. Ik ga morgen die van mij ook even opzoeken!!

    @Jvtje, gezellig dat je er weer bent

    @Priscilla en Tihany, mooie beschaafde buikjes hebben jullie. Ik ga ook eens een foto maken, morgen ofzo.

    @Moe, ik kan niet zeggen dat ik moe ben maar voel me ontzettend energieloos

    @Roosje, welkom. Zo wat een bijzonder verhaal, echt bizar. Gefeliciteerd met je zwangerschap

    @Bramtin, fijn dat je weer gerustgesteld bent. Ik geef je groot gelijk dat je even bent gegaan.
     
  15. Cycaa

    Cycaa Actief lid

    15 jan 2008
    484
    0
    0
    In between jobs
    Zuid-Holland
    Zo dat was een lange terugblik.

    Hier alles goed. We hebben een leuk weekend gehad. Zijn zaterdag naar een kamer voor Caro gaan kijken, best veel leuke dingen gezien.

    Vandaag lekker thuis gewerkt, heel relaxed, en morgen vrij.

    Buddy's, misschien is het een goed idee om met buddy's te beginnen?

    Ik heb trouwens een nieuwe verslaving, Farmville. Is er hier iemand die het ook doet, dan kunnen we buren worden :).

    Fijne avond allemaal.
     
  16. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    @ Cycaa Mijn nichtje kwam er achter toen ze 36 weken was dus t zit enig zins in de familie

    klinkt heel raar ik weet t maar t is allemaal zo gegaan
    ik was er ook helemaal niet mee bezig zwanger worden.
    Ik zeg ook altijd maar, dit is zo voor bestemd
     
  17. Gijsje

    Gijsje Fanatiek lid

    29 okt 2008
    3.862
    0
    0
    Brabandse Land
    Roosje,wat een verhaal zeg.
    Van Harte Gefeliciteerd en welkom!
     
  18. Cycaa

    Cycaa Actief lid

    15 jan 2008
    484
    0
    0
    In between jobs
    Zuid-Holland
    Zoooo 36 weken is helemaal bizar. En ben het met je eens, het heeft zo moeten zijn.
     
  19. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    Heb er 2 in korte tijd gekregen dus een derde kan er ook nog wel bij ;) hahaha

    Ben nu wel erg benieuwd wat t geslacht is want anders als de andere 2 zwangerschappen ben ik niet de liefste tegen man lief.
    Zeker niet als mn nesteldrang opspeelt dan is hij de pineut.
    Maar heb nu een goede reden om t op te steken heeft hij niets op terug.

    Nu gaan we van elk moment genieten.
    Ik heb alles nog in huis dus dat moet wel lukken.
    Zeker als t een jongen is.
    Na 2 jongens heb ik daar zoveel kleertjes voor ik zwem er in.
    Vooral in maatje 56 en 62

    eens even een bakje groene thee zetten (de enige op de dag)
    en koffie voor man lief
     
  20. Mause

    Mause Actief lid

    8 jan 2009
    319
    0
    0
    manager
    De Meern
    hallo allemaal, ik meld me ook weer eens, na een poosje afwezig geweest te zijn! Ben vorige week een weekje met wintersport gegaan, zelfs nog 4 ochtenden geskied. Ging gelukkig allemaal goed! :) Morgen heb ik weer een controle bij de VK, ben toch altijd weer blij als ik het hartje hoor kloppen.... :eek:

    Ik heb een paar bladzijdes teruggelezen en zien een hoop herkenbare dingen!

    @ Moeheid begint iets minder te worden gelukkig.

    @ Maagzuur gelukkig nog geen last van, de vorige zwangerschap wel, dus hoop dat het ditkeer me bespaart blijft.

    @ Lin, wat een afschuwelijk nieuws meis... het is een beetje laat, maar ik wil je alsnog heel veel sterkte wensen!

    @ Roosje, wat een bijzonder verhaal zeg! Ik kan me zelf niet voorstellen dat je al 31 weken een zwangerschap niet merkt... Zo zie je maar, elk lichaam en elke zwangerschap is anders..! Jouw tweede zit ook erg dicht op de eerste, lees ik. Hoe is jou dat bevallen? Tussen mijn zoon en nr. 2 zit 1 jaar en 4 maanden. :)

    Ik heb overigens 9 febr. mijn 20 weken echo. Ben erg benieuwd naar onze kleine frummel, hopelijk is alles goed. En ik ben reuze benieuwd naar of het wederom een jongen is, of ditmaal een meisje! :D
     

Deel Deze Pagina