@ Setti: Goede tip! Dank je wel. Heb ik morgen een "projectje" om het huis uit te gaan. Dat is ook flink balen dat ze de commode weer niet komen brengen:x @ Darcy: Ik vind het knap dat je het nog zo lang hebt volgehouden. Woensdag zal een emotionele dag worden. Lekker uithuilen, en na aan paar dagen als je lichaam tot rust komt is het een verademing. @ Marye1986: Al je charmes in de strijd gooien, en voordat je het weet is je muur helemaal opnieuw geschilderd! @ Linda: Yes, eindelijk binnen!! Mijn broer is net geweest om de plank op te hangen. Ik had een gaatje fout geboord, net een halve cm te ver:x. Hij heeft het keurig voor mij opgelost. Was ook een beetje pissig dat ik zelf aan de klus was gegaan Even een foto om te spammen: De rest staat in mijn album. De narhoed heeft een muziekje. Ik vind hem zo leuk hier staan, dat ik er nog 1 ga bijhalen, en die aan de andere kant hang (waar nu het slabbetje hangt).
ja ik baal er ook van geen dank hihi, Je kamertje ziet er leuk en gezellig uit. ja mannen vinden nou eenmaal dat vrouwen niet kunnen klussen ik heb er ook een in huis lopen hahaha
Vandaag hadden ze eindelijk bij Kruidvat een paar babydozen binnen gekregen. Heb gelijk mijn bon ingeleverd die ik vanaf 23 december nog had liggen. Ow en nu hebben ze bij de Albert Heyn 3 pakken Pampers luiers voor 20 euro. Heb nog 2 pakken nr 1 gekocht en 1 van nr. 3 van de gewone pampers, want nr 1 van New Baby was vorige week niet geleverd bij Etos. Dus had ik alleen 2 en 3 van New Baby meegenomen. Heb nu wel genoeg luiers opgeslagen.
@ Setti: Hahahahaha, zo een heb ik er ook thuis zitten, maar zelf klust hij het liefste helemaal niet. Hij heeft ook echt 2 linker handen. Alles wat in huis opgehangen is heb ik zelf gedaan. Gelukkig is mijn broer handig, en woont hij dichtbij.
o das handig ik heb de folder van de ah nog niet gehad hoeveel luiers advieseren jullie in huis te halen van nr 1 en 2?? ik heb nu: nr 1. 2-5 kilo 2 pakken nr 2. 3-6 kilo 1 pak nr 3. 4-9 kilo heb ik 3 mega dozen (hihi was bij de makro heel voordelig dus vandaar en de kleintjes hadden ze toen niet) Hoelang is de ervaring dat ze in nr 1 passen? want als ze daar uit zijn denk ik dat ze al gelijk naar nr 3 kunnen. vandaar heb ik maar 1 pak nr 2 voor de overloop
ja dat scheelt zeker! fijn dat je broer dat voor je wilt doen! als dank mag hij komen oppassen of niet haha nee grapje
Hey meiden, mijn vriend neemt wanneer ik ben bevallen de dagen op waar hij normaal gesproken recht op heeft. (was het niet 2 dagen?) Daarna gaat hij weer aan het werk. En wanneer de kraamhulp weer weg is neemt hij nog een week vakantie op. Zodra hij daarna weer aan het werk is neemt mijn moeder nog een week vakantie op om mij evt. te kunnen helpen mocht dit nodig zijn. Hier vanochtend toch maar voor de zekerheid de verloskundige gebeld.. Heb vannacht ontzetten last gehad van pijnlijke harde buiken. Zo had ik ze niet eerder gehad.. Verder gelukkig geen last van slijmverlies oid dus ze denken dat het gewoon een kwestie van rust nemen is. Heb me dus iig voor vandaag en morgen ziek gemeld.. Wat ik woensdag ga doen zie ik morgen wel.. Zowieso hoef ik nog maar een weekje te werken dus dat scheelt alweer...
doe je wel rustig aan??? lekker zeg nog een weekje ik ga 4 weken van te voren met verlof en waarschijnlijk is donderdag 28 jan mijn laatste dag
Darcy: ik kan me je dubbele gevoel wel voorstellen, maar het is na woensdag vast heel erg lekker om vrij te zijn! Ik kijk er in ieder geval wel naar uit. Voor de klas is toch wel een heftige baan soms, he? Hier nog even roosterstress: in verband met de semesterwisseling hadden ze mij vanaf volgende week andere klassen gegeven (de klassen die mijn vervanger gaat overnemen), dus geen V6 meer en wel een H4 erbij, voor nog een paar weken. Ik heb gezegd dat ik wel graag mijn V6 wil afmaken. Toen zei de roostermaakster, "nou en dan kijken we nog wel even wat we met die H4 doen." Ik ben vrij resoluut geweest en heb gezegd: "Het maakt me niet zoveel uit wat jullie regelen, maar ik ga die H4 sowieso niet doen!"
@ setti, ook nog maar 3 weekjes wachten voor jou dus met je verlof.. Ik "moest" perse 6 weken van de voren met verlof omdat ik in het begin van mijn zwangerschap met hyperemesis in het ziekenhuis heb gelegen.. In het begin baalde ik ervan dat ik niet mocht doorwerken tot 4 weken van te voren maar nu vind ik het wel lekker. Ik merk nu dat de laatste loodjes inderdaad wel heel erg zwaar wegen..
daar kan ik me wel wat bij voorstellen. ik heb gelukkig een kantoorbaan en wandel 3x per dag tijdens de pauzes anders hou ik het ook niet vol hoor en mijn collega's vinden het helemaal niet erg dat mijn nieuwe hobby drinken halen is voor iedereen. hihi moet je nog veel doen in de babykamer of wassen of dergelijks?
Zoals je het nu hebt zal het aantal pakken wel goed zijn. Ik heb nu 2 van nr 1, 3 van nr 2 en 3 van nr 3. Nummer 1 zijn ze redelijk snel uit, dus 2 pakken is voldoende. En tussen nr 2 en 3 zit niet zo heel veel verschil.
@ Kleintje88, vind ook dat je groot gelijk hebt, dat je daar wat van hebt gezegd!! Laat die ambtenaren maar met hun luie kont in beweging komen en zorgen dat die mafketel zijn truck net als ieder ander op het industrieterrein zet!! @ Dorst Jaaa dat viel mij ook al op! Dat ik veel meer drink!! Hihi, dacht daar gisteravond nog aan, ik dacht wat heb ik toch steeds en toen kwam ik tot de conclusie dat ik het water en de thee nie aan kon slepen!! En inderdaad, ben dus ook beste vriendjes met de wc, gelukkig heb ik verwarming daar Hahahaha.... @ Jullie mannen die werken/vrij zijn.. Uhh, tjah, ik ben gewoon "alleen" heh Dus voor mij zal er nix anders worden als nu.. Ik hoop maar dat de kraamhulp mij alles goed leert, zodat ik rap alles zelf weer kan!! Mijn moeder wil wel komen, maar is "zo blij dat ik mijn goede vriend heb, want dat scheelt haar een hoop werk" Nou, ik heb nie zo iets dat ik hem daarvoor kan gaan vragen, kom op zeg, er is misschien wel meer dan gewoon vriendschap *bloos* Maarreh... Ik ga toch nie van hem verlangen dat hij hier overdag staat te helpen Beetje raar toch! Vond dat ze zo on/enthousiast klonk, (mijn moeder dus) ookal zei ze later dat ze het zo nie bedoelde, dat ik besloten heb dat haar bellen wel het laatste is wat ik doe, dus ik zie wel hoe ik het rooi! @ Marye, that sucks zeg Hopelijk zwichten ze voor jou charmes Ik neem aan dat Don er zelf ook nie zo tegen aan wil kijken! Komt vast goed! @ Setti, dat slaat inderdaad nergens op! Bah, en je bent ook nog afhankelijk ook nog van ze!! Nie leuk nee! Laten ze dat spul gewoon optijd leveren, Sukkels, daar zijn ze toch voor... Maarreh, wel lief hoor dat hij je hand echt wil vasthouden nu enzo Hihi!! Zo is mijn "goede vriend" ook als hij er is... Heel voorzichtig met mij, ik weet nie wat me overkomt *bloos* @ Gwenolyn, gaafff!! Dat ziet er ontzettend knus en gezellig uit!! @ Chantal84, hyper wattuh? Wat is dat dan toch? Heeft dat ook met de zwangerschap te maken? Dat je daarom nu eerder met verlof moet? Tjonge, ik merk aan mijn reacties vandaag, dat mijn hormonen me weer de baas zijn, hihi, luie ambtenaren en sukkels van babydump Sorry hoor!! Maar ik kan me aan zulke stunts normaal al ergeren, maar nu helemaal Liefs
thnx ik heb namelijk echt geen idee en heb al zoveel gekocht dat ik ook weer niet teveel wil kopen zodat ik straks een gedeelte niet gebruik. leuk he al die onzekerheden bij de mama's in spe. voor sommige onder ons is het wel handig dat ze al kinderen hebben en kunnen dus advies geven . hihi
O ja half uurtje geleden belde de ambtenaar van de burgerlijke stand nog om wat door te spreken. Nog 14 dagen. Gaat nu wel snel hoor.
kussie in de bocht hihihi u go girl! haha geeft niet zo hebben we allemaal onze momenten qua hormonen. zoiets kan je niet echt vragen van je iets meer dan een goede vriend () hij is tenslotte niet de vader. de opmerking kan ik niet echt begrijpen van je moeder. Ze heeft in ieder geval aangegeven dat ze het niet verkeerd bedoelt. Volgens mij bedoelt ze er ook een beetje mee dat ze blij is voor je dat je toch weer iemand hebt gevonden die je steunt door dik en dun.
Oh jah, ik ben vanmiddag gebeld door de verloskundige... De psychiater heeft namelijk teruggebeld naar haar en er is dus overlegd en duidelijk gesteld dat ik absoluut nie moet gaan stoppen met deze medicatie. Ook met deze (lage) dosering door moet gaan en dat ik me geen zorgen meer moet maken erover... Als het zo gevaarlijk was, zo zei de verloskundige, deden wij, de psychiater, de arts en de gynacoloog er echt nie zo "relaxed" onder Dat heeft me wel gerust gesteld. Heb wel even aangegeven, dat tijdens de pretecho ook bleek dat de kleine toch wat aan de kleine kant is.. Ze willen dat bij de volgende controle even checken, en evt. de gynacoloog een keer mee laten kijken, maar ook daarover moest ik me geen zorgen maken. Gezien bij de 20-weken echo ook al bleek dat het een paar dagen "achter loopt" qua uitgerekende datum Mijn vermoeden dat ik dus gewoon later ben uitgeteld word dus ook wel een beetje sterker! De vrouw zei ook nog, dat het nix erg is als een baby een paar dagen achter loopt, dat zal dan hooguit het verschil zijn van het word een 6 of 8 ponder. Dus ik probeer me daar aan vast te houden! Bedankt voor al jullie lieve woorden en indd. jullie hadden gelijk!! Superrr lief!! Heeft me echt geholpen! Liefsss
Collega van mij die 9 dagen eerder is uitgerekend dan ik, vroeg me ook al hoeveel ze van wat moest nemen. Collega's zagen ons in onze pauze al zeulen met allemaal tassen met luiers.