Hallo, Wat was de lengte van jullie kindje toen die overging van autostoel groep 1 naar een volgende autostoel uit groep 2? Wij hebben net een autostoel groep 1 (MCPrioriSPS) voor onze zoon gekocht, maar de schouderbandjes zitten nu al (meteen vanaf het begin dat hij er in zat) in de hoogste (laatste) stand. Hij zelf is 80 cm lang en 11,5 kilo. Hoe lang kan hij dan nog in deze autostoel?? Het zal toch niet zo zijn dat we binnen een half jaar al naar autostoel groep 3 moeten?? 8) Groeten, Hanna
Huh? Eva is zo'n 84 cm en 11,5 kilo en de gordels zitten nog steeds onderin, zal zouden ze inmiddels wel 1 stukje omhoog mogen. Zitten de gordels niet ergens bij zijn oren dan? Ze moeten echt over de schouders heen gaan en niet erboven. Eva gaat met ongeveer 3,5 jaar waarschijnlijk over, als ze ongeveer 94 cm en 15 kilo is (als ze haar lijn op de curve zo blijft volgen). Liefst als ze nog iets zwaarder is, maar ik denk dat ze dan te lang is.
idd zoals Snoopy zegt hoe kan dat nou? Hier nl net op de middelste (ivm winterjas) en ze is ongeveer 84 cm en 11 kilo!
Huh? Nou begin ik ook te twijfelen. Hij zit er met winterjas in en dan gordels op hoogste (laatste) stand. En dit dus bij de MaxiCosi Priori SPS.... Volgens mij zit hij er goed in....
Nou de gordels zitten niet echt lekker meer bij hem.(jaa ik weet dat ik ze kan verstellen, maar ze zitten al door het hoogste gat EN versteld) qua breedte zit hij nog perfect!
Truus, wat bedoel jij met verstellen? Ik weet dat je de gordels in een hoger gaat kan doen zeg maar, de rugleuning in, maar jij bedoelt nog iets anders toch? Meer kan je toch niet doen (behalve aantrekken en loshalen, maar dat doe je telkens als je je kind in de auto zet). En Joey is echt groot inderdaad! Of eigenlijk zijn Faye en Eva gewoon een beetje klein
Nee ik doelde op het langer/korter maken van de gordels, ik kon alleen niet echt bedenken hoe ik het makkelijk kon omschrijven! Dus schouderbanden door het hoogste gat en dan de gordel langer maken. Joey heeft nog 5 cm ruimte voor zijn achterhoofdje. Maar ik vind hem nog iets te los in Rodi (van zn nichtje) zitten.
Oh, dus toch de gordels langer/korter maken bedoelde je. Maar als je 'm langer maakt, zit ie dan niet te los, of snap ik het toch niet? En het klopt dus wel als ik Eva tot ongeveer 94 cm en 15 kg in de stoel wil houden. Alleen zal dat bij Eva dus nog wel zo'n anderhalf jaar duren
mijn dochter heeft de maxi cosi priori sps en hij gaat nu niet meer over de schouders. we maken hem nu dus zo vast dat de schouderbandjes achter de armpjes zitten en enkel het riempje om de buik. zo doet ze de bandjes uit zich zelf al omdat het niet prettig zit. we gaan nu dus volgende week een vervolg stoeltje kopen ondanks dat ze nog geen 3 is. ze was bij de laatste controle 94cm en 13 kilo. denk dat ze nu zo rond de 97cm zit en 14 kilo. ze heeft dus wel de lengte van een 3 jarige en kijk daar dan maar na.
Wij zijn net over en het stoeltje 3 zit niet al te breed hoor! Ligt er natuurlijk aan welk model, wij hebben de graco. Degelijk stoeltje. Hij is net 15 kilo, lengte weet ik niet.
Hm... ik zal straks eens goed kijken hoe ons zoontje nu werkelijk in het stoeltje zit! Geldt hier dezelfde regel als bij de maxicosi (groep 0) dat als het kind met z'n kruin boven de rand uitkomt de stoel te klein is?
Hier nog voor het 2e jaar. Dax was met precies 2 jaar 94 cm en 15,5 kg en stak net met zijn hoofd boven de stoel uit dus we moesten om. Ook de gordels gingen omhoog richting schouder ipv max. rechtdoor. We hebben de tussenstoel dus ook maar heel kort gehad.
hai, wij zijn sinds dec. over naar autostoel 3! de maxi cosi rodi sps. Seff is nu 2,5 jaar en ruim 16kg. Bevald super! Autostoeltjes groep3 is vanaf 3,5 jaar/ of 15kg. maar das natuurlijk bij ieder kindje anders. suc6!
Zo te lezen zijn er wel meer kinderen die voor hun 3e al in een groep 3-stoel zitten. Ik denk dat wij dat dan ook wel halen. Maar goed, ons zoontje is nog maar net 1, dus die zal het eerst toch nog even een jaartje (hoop ik) moeten doen met de MC Priori SPS - groep 2.
ha, ik had een vergelijkbaar topic geopend, maar lees hier ook wat tips! ik twijfelde om mijn zoontje van 2 jaar 2 maanden over te doen naar de rodi. hij past nog wel in de tobi, maar daar moet zijn zusje nu in! hij is alleen nog geen 15 kg. wel redelijk lang. ik zal hem eens proberen te wegen en meten morgen...