@ Patriesja: ik zie dat jou zoon vandaag ook een ongelukje heeft gehad. Wat zielig. Heeft ie er veel last van?
he bah!! Hier gelukkig niks aan de hand,, hij kan wat misselijk zijn en hoofdpijn hebben maar verder is er niks gelukkig,, Ik moet hem vannacht wel om de 1.5 uur even aantikken en dan moet hij reageren dan is het goed,, Pfft opluchting van hier tot ginder zeg,, Iedereen heeft vandaag weer netjes gedaan zeg ik ga zow even lekker douchen en dan L.iam weer aantikken,, Liefsz 8)
Wat fijn dat er niks ernstigs aan de hand is met Liam (hele mooie naam trouwens!). Nu weet je het in ieder geval zeker. Word wel een lange nacht voor jou, elke anderhalf uur wakker worden... maar het is voor een goed doel! Ik heb even een vraagje aan de meiden die caloriechecker gebruiken. Ik was even aan het kijken hoeveel calorieen lasagne is (veel, maar daar gaat het even niet om). Stel ik zou er geraspte kaas overheen doen, moet ik dan apart noteren of zit die al in die calorieen erbij? Weten jullie dat toevallig? Liefs
extra erover heen is volgens mij apart,, Danke vind de naam oowk super haha ben erg aan het twijfelen geweest maar toen ik hem zag wist ik het gelijk Liefsz
Jah normaal zit het er op haha dan zit het erbij in jah en als je er extra opgooit dan natuurlijk niet
Thx! hebben we zelf verzonnen waar komen jullie trouwens vandaan, zag laatst dat je van die cake maakte @humbly, gelukkig is alles goed met je kleine man!! Celeno heeft gelukkig niet veel last van zn teen, het is alleen een beetje blauw.
Gelukkig dat er niks aan de hand is met Liam! Suc6 vannacht zal best zwaar zijn elke keer wakker worden. Ik heb lekker gegeten vanavond maar niet teveel gelukkig. Alleen ik kan nog niet wegen er moeten aaa batterijen in en die heb ik niet morgen laat ik het weten kan ik op de lijst gezet worden. Fijne avond iedereen
@patriesja: mijn man is Afrikaans hij komt uit Sudan..vandaar de basbousa Ahumbly: gelukkig is alles goed met Liam! Succes vannacht!
hey meiden gelukkig is het met Liam en celano allemaal ok !! en ik ben net thuis van 12 uur werken en zit zonder bril nu dubbel te kijken kon jullie niet missen hier goed gedaan vandaag maar voor mijn gevoel vanavond veel op al zegt de caloriewijzer van niet zeg maar
Ah dan hebben jullie ook vast heerlijke gerechten! Alleen misschien niet zo heel goed voor de lijn Hier een hindoestaanse vriend en we maken oh zo heerlijke dingen, tja... alleen om aftevallen hihi ach af en toe moet kunnen he?
hahaha inderdaad veel lekkere gerechten, gelukkig eten we het niet veel, ik kan zelf maar een paar maken en in hun kookstijl zit veel tijd..die heb ik niet en ook geen geduld Manlief kookt soms in het weekend de andere dagen moet ie het met hollandse pot doen. Kook jij wel Hindoestaans?
Wow.. wat zijn jullie weer goed bezig zeg!! Zustertje.. Lekker genoten van de chinees! Lovely.. lekker gesnoept van de chocolade.. I.d. je komt niet meteen kilo's aan.. Humbley.. wat fijn dat er niets ernstigs blijkt! Succes vannacht! *** Vanavond begonnen aan een zomerjasje voor Esmee.. maar moest nog even met jullie kletsen vanavond.. Neem zo nog een zakje snack a jacks.. De Sinasappel vanmiddag zijn worteltjes geworden en doordat ik geen tijd had door dat ik achter de naaimachine zat ook geen ontbijt koek gehad dus ga nu lekker wat pakken!
@ mamavanesmee gaaf dat je zelf kleding kunt maken! Ik ga morgen een pan groentensoep maken nu kijk ik hoeveel calorien dat is voor 1 bord 20 calorien dat is toch wel erg weinig? Ik doe er veel groenten in een beetje vermicelli en rundgehakt.
hoi meiden een beetje laat maar nog bedankt voor de felicitaties! ik heb heel weinig tijd gehad om achter de pc te zitten. ik ben vorige week 1 kilo afgevallen, ondanks een paar misstappen. o; ontbijtdrink t; plak ontbijtkoek l; 2 volkorenkrackers 1 met vruchtenhagel 1 met halvajam en een glas optimel t; 1 banaan d; 1 pitabroodje met kipfilet met shoarmakruiden en 1 pitabroodje met gesmolten 30+ kaas t; 1 evergreen.