Nou ff gal kotsen over mijn make over, MISLUKT niet aan de afspraak gehouden, resultaat: enigzins verneukt haar en ruzie met een vriendin. Tsja als een van je goede vrienden je kapster is en er komt gezeik...zucht.....Jessica heeft het goed gemaakt met dr mooie crea voor me!!Toppie!!!tnxx
ff vraagje, hoe krijg ik die banner hier? heb ook 1 op bannermaker gemaakt nl. (origineel hè? whahaha) als wat moet ik hem opslaan, bla bla bla... Alvast bedankt!
Jess, echt super!!! uhhh... durf t bijna niet te vragen, maarre... zou je dr voor mij ook eentje willen maken? Als je tijd en zin hebt natuurlijk he!
Goedemorgen nou ben er achter wat er aan de hand is op hyves met al die kleurtjes, vind het wel grappig eigenlijk. Moet bekennen dat ik nu nog steeds die verschrikkelijke voedingsbh's draag. over een tijdje ga ik wel weer shoppen voor mooie bh's zag net in de voorwaarden van mijn ziektekosten verzekering dat ik voor een acne behandeling tot 300 per jaar vergoed kan krijgen, dus je raad al wat ik ga doen binnenkort effe lekker naar de schoonheidsspecialiste. Het is niet zo erg meer als een paar jaar geleden maar nog steeds ben ik er niet blij mee
Hihi, Evelien... snappie m? Ik pas gelukkig mn eigen bh's weer! Gisteren heb ik trouwens het naaipatroon binnen gekregen voor Roann zn 1e carnavalspakje!!! Dit gaat mn schoonmoeder voor me in elkaar zetten, zal s kijken of ik een afbeelding kan vinden! Heb dr nu al zin in! Ben ook al bezig met de voorbereiding voor t auwt wieverbal, hier in Sittard. Wie viert dr nog allemaal carnaval? Renate, jij ook?
Nou hier boven de rivieren niet hahahaha. Vind het wel leuk maar dan zou ik echt naar ergens onder de rivieren moeten gaan want de optochten/feesten zijn hier zo saai