April 2010 mama`s

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door spriet, 24 jul 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    goeiemorgen meiden
    zo ik ben vanmorgen bijna op me plaat gegaan voor de deur
    het is bij ons voor spiegelglad en het is eigenlijk van de gemeente maar de gemeente strooit niet op de parkeerplaats dus nu is het spiegelglad dus even tegen manlief gezegd dat ie maar even met het strooizout van de flat maar even moet strooien want ik ga nog een keer goed onderuit

    wonder ik wil jullie baby's straks ook in het realife ontmoeten hoor!!dus tuurlijk gaan we met zijn alle daten als die ukkies geboren zijn !!

    hier vandaag even het huishouden doen en zoveel mogelijk binnen blijven met die kou !!

    owja helemaal vergeten te zeggen mijn licht blauwe wallaboo voetenzak is binnen voor de maxi cosi:D
    en vandaag komt het advent flessenstarter set
    en uhm verder niets:p
     
  2. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    ikheid beterschap voor je ventje!!
     
  3. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief


    Nou wat fijn dat de thuismeting zo goed uitvalt.. dat is idd goed meis! Brrr de kaakchirurg, succes!
    Ik ben benieuwd naar morgen, als je naar de gyn moet.
     
  4. Buddie

    Buddie Actief lid

    30 jul 2009
    133
    0
    0
    Trotse mamma:
    ow wat leuk de spulletjes die zijn binnengekomen! Weer iets wat van het lijstje afgestreept kan worden! Hier zag het ook spekglad uit buiten dus hondje laat ik zo even buiten in de tuin en dan ga ik aan het einde van de ochtend even met hem lopen dan is het misschien alweer een beetje aan het dooien!
     
  5. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    Hier ging ik er vanochtend ook onderuit (op mijn zere stuitje) in de poort, toen ik de container op straat wilde gaan zetten.. Auw!
    Gelukkig niks ernstigs!

    Gaaf dat je 'm binnenhebt! :D
     
  6. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief


    Dankjewel!
     
  7. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    Goedemorgen!

    Ik had gisteravond alles bijgelezen en een heel verhaal geschreven, is het niet geplaatst!!! Snap er niets van. Maar ja, had gister geen puf meer om het opnieuw te doen en nu ben ik de helft vergeten. Even denken hoor....

    @ Surf. Balen van je verzekering. Eigenlijk is het best belachelijk. Dus als je in het ziekenhuis zou komen of verplicht plat moest liggen dekken ze het wel, maar voor bekkenklachten niet? Echt raar hoor. Ik zou inderdaad nog maar een brief eraan wijden. Niet geschoten is altijd mis, toch?

    @ Ingrid, ik ben benieuwd of je vanochtend toch bent gaan werken, alleen om maar te laten zien op je werk dat het echt niet kan. Ik vind het echt rot voor je dat ze zo doen. Sterkte meid! Hopelijk ben je gewoon lekker thuis gebleven en lig je nu nog lekker in je bedje.

    @ Mirjam, ik weet dat ik heb gezegd dat ik misschien mee ga, maar als ik ga, dan kom ik me openbaar vervoer. Dan zou Utrecht ook veel makkelijker zijn. Maar goed, ik ga niet definitief mee, dus met mij hoef je niet zo veel rekening te houden.

    @ Mermaid, fijn dat je de beslissing heb genomen over het kaartje. Ik moet nog wat nieuwe boeken halen. Heb nog niet "het" kaartje gevonden. Maar deze week heeft dat toch nog geen zin, aangezien manlief weg is en hij toch mee zal moeten beslissen.

    @ Janne, vervelend hoor, zo'n baaldag. Gelukkig heb je jezelf nog wat op kunnen vrolijken met wat leuke spulletjes.

    @ Napoleon, heb je inmiddels je auto weer terug uit de garage? Viel het mee met de kosten?

    @ Wonder, heeft je man de garage oprit al ijsvrij kunnen krijgen? Lijkt me een flinke klus als het er al zo lang ligt. Wanneer gingen jullie nou ook alweer naar Zweden? Deze maand toch nog?

    Mijn neef uit Engeland gaat eind volgende maand trouwen in Zweden. Maar hij geeft half maart een feest in Londen. Ik zou wel graag willen gaan, maar heb geen puf om dan nog een hele auto/bootreis te maken en ik mag dan niet meer vliegen. Dus helaas, zal moeten overslaan.

    Wel grappig trouwens, want mijn nicht (zijn zus) is in september getrouwd. Ik was toen 10 weken zwanger op haar bruiloft. En nu blijkt zij in de huwelijksreis zwanger te zijn geworden, dus zij is nu iets van 18 weken zwanger. En de aanstaande van mijn neef is ook zwanger, zij is 20 weken! Dus we hebben een hele babyboom in de familie. Alleen jammer dat we elkaars kindjes niet zo vaak zullen zien. Daar is het toch net even iets te ver weg voor.
     
  8. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief


    Ik heb de hondjes hier ook in de tuin gelaten, alleen 1tje vertikt het gewoon om wat te doen. Dus ik ga zo maar ff de kou trotseren.
     
  9. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    Balen zeg! Heb je een hele lap tekst zitten typen en dan plaatst ie het niet.. Deze site heeft echt wel zo op z'n tijd z'n kuren hoor!
    Tja, das jammer dat je er niet naar toe kan naar je neef zijn bruiloft! Maar die bootreis (ik heb 'm eens gedaan naar Schotland) is een drama! Dat duurt zooooo lang!
    Leuk die hele babyboom in de familie! Hebben jullie skype? Dat gaan we straks ook veel doen met de familie van mijn vriend in Schotland en dan met name met mijn schoonvader. Dan kan ie ons manneke zien wanneer ie wil.. Maar ik snap het, het is toch anders. Het liefst wil je ze allemaal in het echt zien hè!
     
  10. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    @ Ikheid. Zo dat schiet ook al op! Nog maar twee weekjes voor jullie trouwens. Leuk hoor! Er ging toch nog iemand trouwen in Januari?

    Hier is het ook zo glad. Ging vanochtend toen ik Lukas naar school bracht ook een paar keer bijna onderuit.

    Ik kreeg gister bericht dat een paar spullen die ik had besteld voor de babykamer zijn verzonden, dus die verwacht ik vandaag of morgen binnen te krijgen. Ik ben benieuwd! Ik heb met mijn vriendin afgesproken maandag naar de grote Prenatal in Rotterdam Alexandrium te gaan. Dan kan ik mijn lijstje verder afmaken.

    En ik tel nu echt de dagen af tot manlief weer thuis is. In eerste plaats natuurlijk omdat ik hem erg mis, maar ook omdat we dan eindelijk aan de babykamer kunnen gaan beginnen. Ik begin nu toch ook wel enige vorm van nesteldrang te vertonen!!! hahaha
     
  11. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief


    Ja het gaat nu snel ja! Ja er was nog iemand die ging trouwen.. ik ben alleen ff kwijt wie dat was! :)

    Hé gaaf dat de spullen nu onderweg zijn! Leuk zeg! Als je mannetje dan weer terug is kunnen jullie meteen aan de slag. Je hebt nog ff hoor meis, moet je nog heel veel doen of valt het wel mee?
     
  12. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    Dat is wel een goed idee, met skype! Ik heb het wel, alleen weet niet of m'n neef en nicht het ook hebben. Maar dat is natuurlijk zo op de PC gezet. MIjn neef woont in Londen, dus dat is op zich nog niet zo heel ver weg, maar mijn nicht woont in de buurt van Manchester, tegen de grens van Wales aan, dus dat is toch wel wat lastiger om te komen. Voordeel is alleen dat mijn nicht een groot huis heeft waar we best met z'n vieren zouden kunnen logeren voor een paar dagen. Maar mijn neef heeft echt een ienimieni appartementje. Ik vraag me serieus af waar hij de baby gaat laten daar, laat staan dat er dan nog gasten bij kunnen. Dus dan zouden we gelijk in een hotel moeten blijven en dat jaagt de kosten dan ook weer zo op. Helemaal in Londen!
     
  13. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    Gaaf!!! Wel de foto's showen he?!
     
  14. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    Het valt op zich wel mee, maar het zijn wel allemaal dingen die ik niet kan (lees mag) doen. De muren moeten worden geschuurd en dan gesausd. De deurtjes en laatjes van de babykamer moeten worden geschuurd en geschilderd. Verder moet er een verwarmingsbak worden gemaakt en plinten worden gelegd.

    Ik had al voorgesteld om zelf de meubeltjes te doen, maar manlief heeft op subtiele wijze duidelijk gemaakt dat hij dat liever zelf doet!!! Wat een vertrouwen in mijn kunnen zeg!!! Maar ja, het is zo'n Pietje precies dat ik nu al weet dat hij het toch niet goed vind als ik het doe.
     
  15. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    Oh meiden wat een hoop glijpartijen!!! Voorzichtig hoor! Hier sneeuwt het nu weer....vriendlief wil een soort van ijzers voor onder mn schoenen halen om te voorkomen dat ik val..hahahaha heel lief! Maarreee......hahah dat ZIET ER TOCH NIET UIT!!!!:D
     
  16. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    Buddie: wat fijn dat je bloeddruk zo mooi blijft!


    grrrr 9 seconden!
     
  17. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief


    Dat heb je zo op de pc staan en dat kunnen je neef en nicht ook doen, kwestie van downloaden en zorgen dat je een webcam hebt met een microfoon erin (of je moet een ingebouwde microfoon hebben in je laptop).
    Maar het si echt leuk! Wij skypen met Schotland, en het kost niets! :D
     
  18. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    @TM wat gaaf van die voetenzak....mijn ouders waren ook van plan om die te halen voor de kleine, alleen hebben ze zich vergist en is het een wikkeldoek geworden...ook leuk, maar we gaan toch echt voor de voetenzak....die is zo gaaf!
     
  19. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief


    Ja ga ik zeker doen! :D
     
  20. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    18 okt 2007
    12.598
    1.244
    113
    Gelderland
    Yep wij skypen hier ook! Ideaal!
     

Deel Deze Pagina