hey, mijn nieuwe zwangerschapstest was negatief vanmorgen. mijn ovulatie test gaf weer een 2e lijn maar was niet gelijk aan de controle lijn. het is en blijft vaag van deze kant.
Subke: Ik heb nu zo'n free trial, dan geeft ie het aan, als ik de gewone normale versie (onbetaald) heb, dan geeft hij het wel aan en ook alleen maar als je genoeg cycli hebt ingevuld zodat hij kan berekenen wanneer het veilig is om te testen... Zomaar: Vreemd! Mijn ovu testen blijven trouwens ook positief en dat hebben ze nog nooit gedaan na mijn ei...
Dat ligt eraan of mij ei daadwerkelijk vroeg is gesprongen, van ma t/m wo is de ovutest negatief, hebben op zaterdagmorgen heel vroeg 2 uur nog geklust en zaterdag om 23.00 uur, hihihi, het is gewoon afwachten geblazen nu
Hee meis, dat had ik ook hoor, op mijn NOD was hij negatief, 2 dagen later positief, dag hierna negatief, en nog 2 en 3 dagen later positief inclusief een digitale die toch echt zwanger aangaf.
hmmmm, maar theoretisch neemt de kans op een meisje dan wel toe he, een paar dagen voor je ei klussen, dus wie weet, hebben die pendels wel gelijk!
Maak jezelf nu niet gek (zegt zij die zichzelf loopt op te stoken met al die onzekerheden), je gaat gewoon niet ongi worden vandaag en morgenvroeg weer testen.
en op welke DPO was je NOD dan? Ik zit nu op DPO 14 namelijk en kom normaal nooit verder dan DPO 12... Maar goed, het geeft wel weer hoop!
zo bammetjes weer naar binnen gewerkt. en dinnetje nog niet te pakken gekregen dat wordt ben ik bang toch vanmiddag naar de DA
Middag , Voel me klote echt ,heb zelfs men pilstrip al terug klaargelegd mocht het niet gelukt zijn ,zo voel ik me op dot ogenblik. Het klinkt stom heb al 2 kindjes ,3 sterrertjes in 2008 maar ik heb het gevoel dat het niet meer mag zijn. Zit bijna te huilen maar dat gaat niet omdat de kids hier rondlopen Durf deze dingen echt moeilijk te schrijven omdat er hier op't forum mensen zijn die lang bezig zijn of nog geen kindjes hebben. Sorry mocht ik iemand kwetsen ermee.
LilaLien: Aan je gevoel kun je niets veranderen en volgens mij mogen we hier alles tegen elkaar zeggen. Het is ook gewoon klote en natuurlijk, dat is het voor iedereen waarbij het niet lukt, maar het is voor jou niet minder erg hoor! Al zou het je 10e kindje zijn dat je graag wilt hebben, als het dan niet lukt, dan is dat gewoon vreselijk.... Hele dikke knufff
ik sluit me bij meeaantje aan.. laat je maar gaan hoor meisje.. maar je zit nog maar op 11 DPO.. 't kan nog alle kanten uit!
Pfffffffffffffffff ik ga mijn kleine mannetje uit bed halen, die is na een uurtje gewoon alweer wakker! Hij meent volgens mij echt dat hij al groot is of zo... maar ja, hij zit keihard te blaten dus hij is te wakker om te laten liggen Dan boodschappen halen dus ben ff niet meer hier. Dag lieve meiden, tot straks en anders tot morgen!
Lilalien, dikke knuffel schat! Niet weer de pil pakken...gewoon mocht deze ronde niets worden weer jezelf oppakken en doorgaan! Doen we samen roze voor een volgende ronde oookeee?? Waarom heb je dan ook getest...gekkie!