Januari 2010 Mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door cruella, 22 apr 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. woops

    woops Niet meer actief

    Weet niet hoe dat werkt, maar dat klinkt ook leuk.
     
  2. Ankje

    Ankje Fanatiek lid

    1 mrt 2009
    3.746
    0
    0
    magazijnmedewerker/reachtruckchauffeur
    Almere-Buiten
    Nou zeker weten. Ik vind het zelf ook erg interresant om te lezen hoe de mama's het doen.

    Heb al aardig wat tips opgevangen die we zeker gaan toepassen.

    Zal van het forum op onze eige site even voostellen bij Jada. Tenslotte is zij met de site begonnen.
     
  3. Hilli, hij slaapt hier op de rug, maar ook op de zij, anders krijgt hij een voorkeurshouding. Net zoals Blaine zegt, zodra hij op zijn rug ligt, draait hij zijn hoofdje naar rechts.

    Lynd, pijnlijk is dat het zo'n knip, ik moet zeggen dat het bij mij steeds beter gaat. En dat naspoelen met lauw water, dat werkte bij mij perfect.

    Mannetje slaapt weer lekker, ben benieuwd wat dat voor de nacht betekent, vast weer een slapeloze nacht.
     
  4. Mamanama

    Mamanama Fanatiek lid

    10 apr 2009
    4.080
    65
    48
    Zoetermeer
    Tessa slaapt sinds gisteren ook op haar rug.....eigenlijk raden ze de zijligging na een paar dagen weer af, omdat ze misschien door kunnen draaien naar hun buik.....

    Hier ook een man die flink meehelpt hoor! 's Nachts gaat hij naar beneden voor de fles en een kruik, ik verschoon Tessa dan. Daarna geeft hij de fles en kolf ik....zijn we samen binnen het half uur klaar en weer in bed!
    Nou moet ik wel zeggen dat hij nog de hele maand vrij is.....als hij gaat werken, dan doe ik de nachten door de weeks en hij in het weekend (denk ik, zo deden we dat bij de eerste tenminste)
     
  5. balleke

    balleke Fanatiek lid

    21 jan 2009
    1.837
    0
    0
    gevaarlijk beroep
    brabant
    Hoi,

    Net terug van de verlos. Alles was goed, bloeddruk 125/75. Vond ze wel netjes. Hij ligt lekker tegen mijn stuitje en ribben te porren..auw
    Vroeg nog hoe het met mijn voorweeen waren, want met week 35 behoorlijk veel last gehad..En moest van haar echt rustig aan doen (terwijl ik dat al deed..:x) Maar nu weten waar het aan ligt, Vriend is thuis van afganistan en ja...Dan heb je hoop in te halen..haha:p
    Dat even uitgelegd en nu vond ze het niet erg..haha

    De laaste twee dagen voel ik me behoorlijk lui en moe..:) Ik doe echt geen reet in huis, dus loop nu een achter stand op.

    Er word gewed op ons kind..haha Broertje denk donderdag nacht dat ik beval, pa denkt vrijdag nacht en vriend lief denkt van het weekend. Nou ben erg benieuwd, het mag komen van mij.

    *Woops.. Hoe is het er mee? Slaap je beter nu?

    * Stampvamp waar ben je? Ben je al begonnen??
    Eerst woops he..
     
  6. Essie79

    Essie79 Fanatiek lid

    6 nov 2008
    1.473
    0
    0
    #16506 Essie79, 13 jan 2010
    Laatst bewerkt: 13 jan 2010
    Hoi meiden! Hier ff een update van mij. We zijn nu 2 dagen thuis en het gaat prima. Het is ff zoeken en wennen met alles maar dat is logisch. Yordin drinkt sinds vandaag met een tepelhoedje uit de borst en dat gaat als een zonnetje! Heerlijk!! Als zijn mond wat groter is lukt het zeker en vast ook zonder. Verder is hij zooooo lief; huilt alleen als er echt wat is. We hebben vannacht prima kunnen slapen, hij heeft zich om 3.30 en toen pas weer om 7.30 gemeld voor de voeding.
    Met mij gaat het stapje voor stapje beter. Ik heb nog veel last van de wond, die trekt en brandt als ik 'teveel' doe (en dat is nogal snel). Sinds gister ook stuwing, niet normaal! Ik kolf me gek en de hele koelkast staat vol met melk..

    Ik hoop dat het met jullie goed gaat. Ik heb door alle drukte weinig tijd om alles bij te houden helaas. Las dat er weer wat meiden zijn bevallen: VAN HARTE GEFELICITEERD!!!! Binnenkort ben ik zeker weer vaker van de partij.

    Lynd heb je m'n sms ontvangen? Oeps, zie net dat ik de naam verkeerd heb gespeld:). Sorry!

    Meiden die nog moeten bevallen: houd vol, ik denk aan jullie!!!!
     
  7. woops

    woops Niet meer actief

    Ja het slapen gaat op zich wel oke.
    Vanacht wel lang wakker gelegen, maar op den duur in slaap gevallen.

    Ja stampvamp ikke eerst he?! ;)
     
  8. Sjees

    Sjees Niet meer actief

    hahaha essie,je kunt het ook invriezen he!
    Altijd handig zo'n voorraadje

    Ank, nog strenger toespreken:p:p

    Meiden die nog aan het wachten zijn,zet m op en jullie zijn ook echt snel aan de beurt hoor!

    mannetje staat lekker te koken nu,en meisje ligt in de box te spelen,ze is eindelijk een beetje rustig,ze heeft zo veel last van die stomme krampen,ik ging daarstraks bijna zelf meehuilen omdat ik het zo zielig vond.:)

    woops ben benieuwd welke datum het nu echt gaat worden;)
     
  9. Ankje

    Ankje Fanatiek lid

    1 mrt 2009
    3.746
    0
    0
    magazijnmedewerker/reachtruckchauffeur
    Almere-Buiten
    Zie dat mama's het allemaal goed vergaan! Super joh.
     
  10. Ankje

    Ankje Fanatiek lid

    1 mrt 2009
    3.746
    0
    0
    magazijnmedewerker/reachtruckchauffeur
    Almere-Buiten
    Heb even overlegd met Jada en ook zij vind het goed om een forum te openen op onze eigen website als iedereen is bevallen. :D
     
  11. Essie79

    Essie79 Fanatiek lid

    6 nov 2008
    1.473
    0
    0
    Sjees dat hebben we vanmiddag idd gedaan! Weer lekker de ruimte voor rosbief, filet am etc..
     
  12. Ankje

    Ankje Fanatiek lid

    1 mrt 2009
    3.746
    0
    0
    magazijnmedewerker/reachtruckchauffeur
    Almere-Buiten
    Ow lekker!! Filet American!!!
    Jammie!!!!!

    Wat verlang ik daar naar zeg!
     
  13. Essie79

    Essie79 Fanatiek lid

    6 nov 2008
    1.473
    0
    0
    sorry Ankje;)....nog ff volhouden! Dingen waar je lang op moet wachten, zijn t lekkerst:).
     
  14. Ankje

    Ankje Fanatiek lid

    1 mrt 2009
    3.746
    0
    0
    magazijnmedewerker/reachtruckchauffeur
    Almere-Buiten
    Hahahaha, ik hou het ook nog wel even vol hoor. Maar reken maar dat ik dat ga eten als ik ben bevallen!
    Hahaha :D
     
  15. woops

    woops Niet meer actief


    SSSTTTTT Rosbief, Filet amercan. :(
    Ik wil ook. :D
    Nou nog even en dan ga ik ook weer lekker wat dingen eten die echt verbode waren hoor. :p

    Wat denk je van een zacht gekookte eitje op ze zondagmorgen met wit brood.
     
  16. SuLa

    SuLa Fanatiek lid

    14 feb 2009
    1.765
    1
    0
    Meiden, bij 'onderzoeken en echo's' staat een topic van een meid die via de natuurlijke weg zwanger is van een DRIEling!!!!
    Hoe bijzonder!!
     
  17. woops

    woops Niet meer actief

    :$ 3-ling, o wat erg of leuk ja is maar net hoe je erover denkt.
    Ik zou gek worden. :)
    Even neuzen.:p
     
  18. SuLa

    SuLa Fanatiek lid

    14 feb 2009
    1.765
    1
    0
    @Ise: beterschap! Wat jammer dat je net nu ziek bent.

    @Mamanama: hopelijk vlot het herstel na mijn keizersnede ook zo goed. Dit is trouwens in ieder geval onze laatste woensdagavond zonder papa en mama te zijn....!

    @forum: prima om het op die andere site te doen; ik vind het wel een goed idee om even te wachten totdat iedereen bevallen is.

    Dames, ik ga afsluiten. Heb erg veel last aan de bovenkant van mijn baarmoeder, daar waar hij met zijn hoofdje ligt. Voelt aan alsof ik drie driegangenmenu's op heb en alleen als ik lig doet het geen zeer....

    Tot morgen!
     
  19. Ankje

    Ankje Fanatiek lid

    1 mrt 2009
    3.746
    0
    0
    magazijnmedewerker/reachtruckchauffeur
    Almere-Buiten
    Volgens mij is het harstikke leuk. Maar op dit moment moet ik er echt niet aan denken.

    Hoewel....je bevalt volgens mij wel eerder.
     
  20. EnBee

    EnBee Fanatiek lid

    20 aug 2009
    1.147
    9
    38
    Hallo dames,

    ik heb even een klein vraagje, ik vind het een beetje onnodig om een topic erover te openen, vandaar ik het graag even hier wil proberen.

    Ons kleintje is sinds iets meer dan een week al volledig ingedaald, ik had hier al die tijd niet zo'n last van, tot vandaag. Ik voel echt dat ze heel laag zit, en heb het idee dat ik echt wijdbeens moet gaan lopen, anders is het pijnlijk/gevoelig. Nouja, niet echt een probleem. Alleen nu ging ik net even in de douche voelen hoe het daar beneden voelde, en het voelt allemaal heel opgezwollen, en nog geen 5 cm diep voelt het heel hard en bol, net of ik al tegen het hoofdje aankom. Vriendlief heeft ook even gevoeld, en hij voelt hetzelfde. Ook hij denkt dat dat het hoofdje al is...
    Kan dit echt het hoofdje al zijn?? Zo ja, is dit dan een teken dat het bijna zover is? En... niet dat ik er behoefte aan heb, maar je kan dan toch geen seks meer hebben? Je kan er niet langs ofzo...?
     

Deel Deze Pagina