nee, nog steeds niet! die is zeker aan het bekomen van de schrik! Wat nou als zij wel weer zwanger is....
Tja dan wordt het lastig, weet niet hoe groot haar kinderwens is. De partner is definitief exit lijkt mij, niet echt iemand die je kunt vertrouwen, tenminste dat maak ik op uit haar verhaal. Dan heb je een aantal keuzes die je kunt/moet overwegen en dat is niet gemakkelijk. Maar laten we maar niet op de zaken vooruit gaan lopen, ze zal zich vast nog wel melden, dat heeft ze beloofd, en anders horen we het morgenvroeg wel.
Hee dames ik ga er zo weer vandoor, wens iedereen een fijne avond en tot morgen, doei doei, rimar zwaait nog eventjes naar iedereen hier.
Hey dames, Hoe is het hier? Heb ik nog iets gemist? Geloof niet dat ik bekende nieuwe roze op de lijst zag helaas. Wel een goede maand tot nu toe! Ik ben aan het begin van de maand op rood gegaan dus vind dat ik de 2e keer deze maand op roze moet 2 keer dezelfde kleur is zo saai!
Van mij mag je meis, mocht ik wel regelmatig zijn dan zit ik ook aan het eind van de maand, maar heb me bewust deze maand niet op de lijst gezet, eerst zien hoe het weer op gang komt