ZNM mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door tiruja, 15 aug 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Geloof het helemaal Jenny!!!
    Aaah Denise schatje!! Beterschap. Hopelijk slaap je vannacht wat beter!!!
    Jij werkse meis!!
     
  2. jootje24

    jootje24 VIP lid

    11 mei 2007
    6.053
    0
    0
    verzorgende IG
    Friesland
    Pippo: mooi buikje hoor!! echt al een bolletje :)

    Sam: als deze nacht net zo is als de vorige, dan blijf ik wel wakker.
    Was best heel druk. veel onrustige bewoners die niet konden slapen of aan de wandel waren. En ik ben maar alleen dus genoeg te doen!
    Hoop ook dat Denise lekker slaapt vannacht. Kan ze wel gebruiken na de 2 korte nachten die ze al heeft gehad. En ook mijn mannetje kan het gebruiken, die ligt nu voor apegapen op de bank
     
  3. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Aaah arme manlief!! Als t de oortjes zijn, is dat wel vervelend.. Volgens mij als kinderen eenmaal last van de oortjes hebben, ze dat ook heel vaak hebben.. Bah.. :( Vind het altijd zo sneu. Jildou heeft er nog nooit last van gehad. Hopelijk blijft dat ook zo.
     
  4. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Ooh trouwens.. Volgens bronnen krijgt Kor zaterdag of maandag bericht van zn werk!!!
     
  5. pippo

    pippo VIP lid

    17 okt 2007
    9.795
    0
    0
    Belgium
    Sam, eindelijk! ;)
     
  6. jootje24

    jootje24 VIP lid

    11 mei 2007
    6.053
    0
    0
    verzorgende IG
    Friesland
    ja idd, is heel zielig. Denise heeft het nu al 5 keer gehad , en dan vaak ook dubbele oorontsteking.
    Bij de volgende oorontsteking worden we doorverwezen naar de KNO arts..
     
  7. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Ja dat is niet leuk meer nee :( :( !!

    JA snel he Pippo :D !!
     
  8. jootje24

    jootje24 VIP lid

    11 mei 2007
    6.053
    0
    0
    verzorgende IG
    Friesland
    ik ga nog even bankhangen en dan weer op naar het werk.
    nog even 1 nachtje doorbijten, helemaal alleen in een gebouw vol dementerende ouderen ;)

    Sam: hoop dat de uitslag pos. uitpakt, wat hebben jullie lang moeten wachten!

    alvast weltrusten voor jullie
     
  9. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Jootje succes!!!

    Ja 3 december kregen we de eerste brief... bleagh.. Dinsdag kregen we brief van de fnv dat het sociaal-plan goedgekeurd is, dus dat is heel mooi... Nou moet zeggen dat ik op zich blij ben dat het zaterdag of maandag is ipv morgen of vrijdag. Dan ben ik op mn werk en morgen kan schoonmoeder m wel voorlezen, maar ja, dan ben ik er misschien niet zo bij met mn hoofd en vrijdag is er verder niemand bij ons thuis, ja schoonmoeder ook even de honden halen...
     
  10. tiruja

    tiruja VIP lid

    28 jul 2007
    6.837
    0
    0

    Wij kunnen de ontstekingen nu aardig voor blijven door bij een vermoeden van direct de neusspray te gebruiken (beclomaetason=ontstekingsremmer) en zetpillen. En zo hopen wij het te rekken tot hij twee jaar is. Wij willen nl liever geen buisjes.
    Ruben heeft veel baat gehad bij het verwijderen van de neusamandelen, maar dat doen ze pas als Jaron twee is.

    Sterkte ermee.
    Hopelijk vinden jullie ook een goed middeltje waar ze baat bij heeft.
     
  11. bengeltje86

    bengeltje86 VIP lid

    6 jan 2007
    8.553
    0
    36
    renkum
    arme denise

    julian heb ook oorontsteking enzo gehad is niets aan

    dames duimen jullie voor mij ik moet morgen voor dag opname weer spuiten in me rug lekker weer zonder verdoving op de ok kamer :( nouja moet er om 09:15 zijn en dan hopen dat ik snel aan de beurt ben
     
  12. tiruja

    tiruja VIP lid

    28 jul 2007
    6.837
    0
    0
    Sterkte bengeltje!!!


    Volgen we de politiek nog een beetje dames? Tjonge jonge, ik kom maar niet bed vanavond. Dat wordt nachtwerk ben ik bang.
     
  13. tiruja

    tiruja VIP lid

    28 jul 2007
    6.837
    0
    0
    Sterkte bengeltje!!!


    Volgen we de politiek nog een beetje dames? Tjonge jonge, ik kom maar niet bed vanavond. Dat wordt nachtwerk ben ik bang.
     
  14. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Vandaag even niet Jenny ;) !
    Ik ben helemaal hyper :D !!
    Ik zou gisteravond naar bed, komt vriendin online die gister utigerekend was, dat ze vandaag ingeleid gaat worden! Vind het zoo spannend!!!! Hopelijk gaat het een beetje snel en goed, ze heeft haar portie ellende nu wel gehad!

    Bengeltje jij ook succes vandaag!!!

    Ik ga met mn walletjes een poging doen m'n ogen open te houden vandaag!! pfff!!
     
  15. Sam8

    Sam8 VIP lid

    15 aug 2007
    29.371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    OOh en ik heb nog even ontzettend leuk nieuws. Ben er zoo blij mee (not).. Gelukkig heeft het vannacht weer gesneeuwd. Er lag ook al bijna niets meer.... Had ook al zolang geen sneeuw meer gezien.. GRRRRRRRRRRRR!!!!!
     
  16. tiruja

    tiruja VIP lid

    28 jul 2007
    6.837
    0
    0
    haha ja het is me wat met die sneeuw he. Het wordt een beetje een overkill. Ze willen bij mij niet eens meer op de slee haha. Vandaag dus voor het eerst met de fiets naar school. Sommige stukken wel lopen, want dat is 1 ijsbaan.
    Voor timo wel leuk, want die heeft een nieuwe fiets gehad maar er nog steeds niet op kunnen fietsen. Ging erg goed. Hij wordt wel groot hoor. Nog even en hij zit net zo hoog als ik.


    Spannend Sam, dus wellicht krijg je vandaag een goed telefoontje. Hopelijk kun je je hoofd er vandaag op school bij houden.

    Hier was het uiteindelijk gisteren 12 uur voordat ik op bed lag. Manlief kwam pas half 2. Maar goed, kabinet is (nog) niet gevallen.
    In Maastricht dus wel, tja dat was te verwachten dat hij zou opstappen. Hij moest wel heel naief geweest zijn had hij aangebleven.
     
  17. Bruidje77

    Bruidje77 Fanatiek lid

    28 mrt 2007
    4.747
    0
    0
    Hoi allemaal!!

    Nou even een ego berichtje hier hoor, heb niet bijgelezen.. zag wel alle felicitaties voorbijkomen.. Bedankt allemaal!!

    De bevalling is super gegaan.. lang leve het inleiden! Ik had al 4 cm zo goed als kado gekregen, toen een ruggeprik. Was om 12 uur terug van de anasthesist en om 15.00 uur had ik 8 cm. Om 15.49 uur is ze bij de 3e perswee geboren..

    Met onze kleine meid gaat het super. Heel rustig, slaapt lekker heel de dag. Vannacht wel voor het eerst een beetje aan het huilen geweest. Ze had krampjes.. vanochtend ook nog dus nu hopen dat de infacol aanslaat.. Rens reageerde in eerste instantie niet zo heel goed op haar, maar gaat nu al veel beter.. Dus wij zijn gelukkig!!

    Tot snel allemaal.. is even druk hier hihi
     
  18. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    16 nov 2006
    24.463
    0
    0
    Twente
    Bruidje,

    Dat klinkt als een goeie bevalling...heel anders als bij Rens he.
    Jammer dat Rens eerst niet goed op haar reageerde, maar dat komt gelukkig wel goed.
    Hopen dat ze nu minder last heeft van krampjes...arme meid

    Hoe voel je jezelf? Ben je er moe, gebroken enzenz?

    (PS je moet nog wel ff je banner aanpassen he hihi)
     
  19. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    16 nov 2006
    24.463
    0
    0
    Twente
    mmmmm net een heel bericht getyped...is het weg !

    goh...nu staat ie er wel ;)
     
  20. Liesje76

    Liesje76 VIP lid

    16 nov 2006
    24.463
    0
    0
    Twente
    hmmm ik heb berichten geplaatst en ik krijg ze niet te zien
    (waarschijnlijk staat ie er nu dubbel *ahum*)

    vreemd hoor....
     

Deel Deze Pagina