@ BWtje, leuke foto's trouwens! @ Angelsfire, goede planning! 26 feb. is een prachtige datum om te bevallen! 10 dagen eerder, dat is niet verkeerd...! Ik hoop voor je dat dat lukt. Hii Zijn er echt geen mensen die ervaring hebben met dwarsliggers? Morgen 34 weken, kan ie nog draaien uit zichzelf?? (ik vind het zo klote als ik een KS moet, ik wil liever 'gewoon' bevallen als het even kan)
Ja, ben weer opgelucht dat men bloeddruk goed is... en idd heftig allemaal, zeker nu ik zelf bijna op het punt sta om te bevallen en je er graag over verteld en er mee bezig bent. Voor hun ook moeilijk! Ik heb het zelf gelukkig ook nog nooit meegemaakt, lijkt me ook verschrikkelijk! Hun zijn al meer dan 2 jaar bezig en ondertussen ook aan adoptie procedure begonnen. Toch eindelijk spontaan zwanger geraakt en dan loopt het dus waarschijnlijk niet goed af Dat is toch echt wel heel erg hard!
Hoe vinden jullie deze foto van mijn mannetje dan? Dit was 10 jaar geleden, toen we wat kregen hahaha.... tegenwoordig is hij gewoon een brave huisvader hoor LOL (ben nu ook ff geboortjekaartjes aan het inscannen, spam ik zo ff)
Oohhhh hihihihi, ik dacht even aan de verkeerde, die 4 of 5 febr. voor een geplande keizersnee zou gaan... sorry! Nee, dan is het idd afwachten wat jouw baby van plan is om te doen Ik ga voor a.s. zaterdag, dan is mijn man jarig hahaha
Haha, een stekelvarken Hoe oud was hij toen? en heb je ook een recente foto, dan kunnen we ff kijken hoe braaf ie nu is haha
Hier ga ik tijdens de operatie meteen knip knip. Is toch wel het beste met het dunne litteken, wil niet het risico lopen!
Aah, zijn haar zit weer normaal Ziet er in ieder geval een stuk volwassener/wijzer uit dan met die stekels hihi
Hmmm begin ik ook nog verkouden te worden .... Jaylinn heeft ook wat verhoging en is wat hangerig. Wil steeds dr knuff en speen. Ook heb ik weer een tandje gespot... onderin.