Wie o wie wil er eens een blik op mijn kaartje werpen en zeggen wat ze denkt? (Klik op banner) Ik heb wel allerlei klachtjes, maar weet ook als geen ander dat dat lang niet altijd wat zegt. Ik ben gewoon benieuwd naar ieders mening, en zal jullie niet veroordelen als ik morgen gewoon ongesteld word
Je kaartje ziet er ECHT mooi uit hoor.....!!!! Meestal zijn die stabiele kaartjes een positief teken!!! maarja.. het blijft altijd een beetje afwachten...... ik ga iig voor je duimen...!!!!
Thnx. Ik vind het ook wel een kaartje om trots op te zijn En dat voor iemand die helemaal niet meer wilde tempen deze maand. Nu nog een positieve test erbij en hij is perfect, hahaha.
hahahahaha kan me inderdaad herinneren dat je niet wilde tempen.... toch verslavend he??!! maar uhhh genoeg getempt nu hoor.... gewoon nog ff dat + onderin je kaartje en hij is super!!!
super mooi kaartje... ziet er idd positief uit en euhm ik zou er gewoon al een testje tegenaan gooien, heb zelf 4 dagen voor NOD licht positief getest met life test en test van huismerk carrefour !!!
Gezien de flinke daling van vanmorgen wacht ik nog maar even met testen.. :x Het bewijst maar weer dat een "mooi" kaartje niets zegt.
Balen! Helaas zegt een mooi kaartje idd niets, pas als je op en na je NOD nog een hoge temp hebt, zonder bloed, dan wil dat iets zeggen. Dikke knuf!
open dit topic... en zie gelijk je banner.... balen!!!!! hopelijk is dit je laatste ronde..... en is het raak.... iig veel succes....