@ Nisa Hier een taart en nóg een taart voor de volgende test vast. Oooh, wat spánnend, een streepje!!!! Is dat pushen toch niet helemaal voor niets geweest. Oh ja wil je nog taart @ Noukje Ja Nederland kan ook lekker zijn, he. Ik ben zelf nog nooit op een van de eilanden geweest, dus dat lijkt me wel erg leuk. Heb je anders misschien nog een goede tip voor een leuke vakantieplek in NL?
wat je niet allemaal doet he voor een pos. test als die overmorgen donkerder is dan ga ik pas juichen ik vertrouw die streep niet zo hij is echt licht ik heb hem graag willen laten zien konden jullie ook je mening geven maar 1 hij is zo licht dat je hem nauwelijks op de foto ziet 2 ik heb de pc gemold, maar morgen
Nisa misschien dat je man eerder naar huis kan komen zodat hij die foto hier even kan plaatsen Pas daarna krijg je een taart hahaha @ April: wij zijn op het park het landgoed van bartje (=van Landal) geweest en was erg leuk! Mooi bos in de buurt, leuke plaatsje Borger en natuurlijk de hunebedden. Ook vlakbij Emmen en Assen. Wij zijn toen naar de dierentuin in Emmen geweest (tip!)
jazeker wil ik die taarten!!! waarom denk je dat ik getest heb en 2 is helemaal super (vandaar dat ik overmorgen nog een keer ga testen) maar als ik idd. zwanger ben ben ik uitgerekend op mn zusje dr verjaardag ben zelf ook nooit binnen NL op vakantie geweest. ik weet niet waarom maar ik(peroonlijk) zie dat niet echt als vakantie misschien omdat ik geen buitenlands taal hoor maar misschien friesland of limburg klinkt ook een ander taal toch?
Nederland is eigenlijk super mooi! Wij waren dan een paar dagen in Friesland tussen kerst en o&n en ik vond het super! Hele leuke dorpjes, mooie polderlandschappen, aardige mensen. Ben ook een paar x op terschelling geweest. Ook heel leuk. Qua steden is Maastricht altijd gezellig. Den Bosch en Breda. Arnhem. Ik zou zelf graag nog een keer naar Drenthe gaan.
ow dat is gemeen hij weet niet dat ik getest heb ga het pas vertellen als ik een mega streep heb wil hemniet blij maken met een dode mus, staks wordt ik alsnog ongie of wordt de streep niet donkerder krijg ik mn taart nu wel
@ Noukje Dank voor je tip's Dat is eigenlijk ook wel leuk! Wilde als kind altijd zo graag die hunebedden zien. Nooit van gekomen, dus wie weet dit jaar. Wel in frankrijk een heleboel gezien. Was wel grappig, waren in Bretagne en af en toe zag je achter een boom ergens buiten de dorpjes een megaliet/dolmen staan, wij gingen op dolmen-jacht totdat we opeen bij Carnac waren en daar stond wel een voetbalveld vol aan dolmens. Toen was de lol er af. Oh een andere dierentuin dan Artis lijkt me ook erg leuk! @ Nisa ja erg he, dat heb ik dus ook. ik moet op zijn minst de grens over om het vakantie-gevoel te hebben. Nu we bij onze vrienden langsgaan heb ik ook niet echt een vakantie-idee, hoe Frans ze ook zijn. @ Kirrebir Friesland spreekt me wat minder aan, ik erger me altijd zo aan die mensen en hun taal, veel te hollands of eh fries. (moest me schamen) Ik woon hier ook in een dorp waar sommigen nog echt zwaar westfries spreken, maar dat vind ik niet erg, dat zijn geen friezen.
Nee geen taart hoor, niet toegeven, eerst VANDAAG nóg een test doen en niet doen alsof je hem weer hebt gesloopt.
@Nisa, wat gaaf!!! Moeilijk he om het echt te geloven? Ik durf nog niet nog een keer te testen.... ik wil tot morgen wachten. Heb jij al zwangerschapssignalen? @ Cossy: ik ben zo blij voor je! Ik moest de hele ochtend lesgeven en heb me steeds afgevraagd hoe het met je zou zijn. Goed nieuws dus!! @ Kirrebir: Hebben die pillen geen nare bijwerkingen? Dat zou ook niet zo leuk zijn in Mexico. Aan de andere kant heb jij ook gewoon een datum aan te houden wil je in november bevallen Dat astrologie vind ik niet vreemd hoor, hoe het ook werkt. Ik heb een keer tarotlezing gehad die ik niet geloofde, maar achteraf hartstikke waar bleek te zijn. Waar ga je trouwens heen in Mexico, of ga je rondreizen? @ hier: Vetter haar (dat steeds klit), voller figuur (leuk die zwembandjes), chagerijnig, buik"pijn", veel plassen ... misschien toch zwanger, of gewoon vrouw. Morgen of overmorgen durf ik pas te testen, dan heeft een gewone test ook meer zin. Zo'n vroege test is vast heel nauwkeurig (99% zegt íe zelf), maar er kan die eerste week nog zo veel mis gaan met innestelen. Ik heb eigenlijk spijt van het vroege testen, als ik nu toch ongesteld zou worden heet het ineens de derde miskraam. Maar stiekem denk ik heel erg dat het een meisje gaat worden... en de naam hebben we ook al uitgezocht . Doen we trouwens ook namen testen hier? Als we zometeen de 13 weken voorbij zijn? Ik ben wel benieuwd naar een eerlijke mening! Het zou wel wat zijn, hoor, want mijn vriend zit tegen een burnout aan dus we hadden net besloten even te stoppen met proberen (alsof dat lukt... hmmmm). Nou, sorry voor het warrige verhaal!
@cossy: sorry meid ben helemaal vergeten je te feliciteren met je goeie echo (Schaam) @zilvervosje: idd. ik durf het nog niet te geloven ook omdat het zo vroeg nog is alhoewel mn cyclus altijd28dgn was voor de curretage dus misschien dat ie weer nu normaal geweest is dus eerder mn ei geweest is? kwaaltjes niet veel: -alhoewel ik mn dikke wangen niet mag vergeten -ik heb een mini buik (misschien mn darmen? ) of ik ben gewoon aangekomen -rommelende buik, soms wat steken -vollere borsten die nu ook pijnlijk beginnen te worden (maar dat kan ook komen omdat ik er zoveel aan zit om te kijken of ze pijnlijk zijn (Schaam) -en heb nu eerder honger ik eet ook veel meer maarja of dit door de zw.schap komt??? ik hoop het -------o ja dat vaak plassen daar heb ik ook erg last van------
@ Nisa Het komt mij in elk geval bekend voor hoor, zo ging het bij mijn 1e (en goede) zwangerschap exact, dus ik ben stiekem al helemaal blij voor je! @ zilvervosje Ja dat heb ik dus ook, ik weet ook niet of ik er verstandig aan zou doen om een vroege test te doen de eerstvolgende keer om dezelfde reden die jij aangeeft, dan wordt het na een licht streepje te hebben gezien opeens een zoveelste mk. Kun je maar beter niks weten en ongesteld worden. Maar ja, ik denk dat ik me toch niet zou kunnen inhouden en het evengoed doen. Dan is het toch anders, als je vlot daarachteraan wel ongesteld wordt. Ik bedoel dus als je op je NOD ongesteld wordt, dan is het geen mk.
Ik ga er vanuit dat dat wel meevalt. Het zijn dezelfde pillen die je krijgt als je je menstruatie uit wilt stellen als je niet aan de pil bent. Maar als je de bijsluiter leest, dan word je sowieso naar... Maar idd, ik heb me aan een voorspelling te houden!! Nee, deze keer geen rondreis. We zijn allebei nog kapot van de afgelopen periode, dus een beetje rust hebben we wel nodig. We hebben een hotel in Playa del Carmen en zijn van plan daar voornamelijk het strand te zien. Hoewel er in de omgeving genoeg te zien is, dus we gaan zeker wel iets doen. Je moet tenslotte wel wat gezien hebben! En ons kennende zullen we er wel op moeten letten dat we toch niet stiekem te veel doen... Je klinkt toch echt erg zwanger hoor! Over voller figuur gesproken: ik stond vanmorgen op de weegschaal... au.... Nu ik toch niet zwanger ben, ga ik maar eens even streng aan de slag! En ondertussen ben ik mijn kast met linnengoed en lingerie aan het opruimen. Goed bezig he? Ben de laatste jaren wat voller rond de bovengevel geworden, dus alle kleine bhtjes de deur uit!
@april: echt waar, nou helaas had ik dit ook bij mn MA's dus helaas zegt dit in mijn geval niks en wat zeg je over niet voor NOD testen!!!!! na als dat gepush denk je toch niet dat dat mogelijk zal zijn toch