ik heb sinds een uurtje erge pijn dat komt en gaat in mijn lies en dat trekt af en toe naar mijn onderrug.ook voel ik een hele erge druk beneden (vagina)?? dat doet ook best wel pijn.t lijkt alsof er iets wil uitkomen. wie weet wat dit zou kunnen zijn? ik ben vaak genoeg naar het ziekenhuis geweest bij de verloskamers en elke keer is het loos alarm en heb dus geen zin om nu weer te gaan tenzij mijn vliezen breken en de pijn doorzet of wat dan ook. wie heeft dit ook of ooit meegemaakt tijdens de zwangerschap.
Toen ik 40 weken en 5 dagen was had ik dat ook. Vooral die druk onder en als ik liep voelde het net of Isabella naar buiten kwam. Dat was 7 uren voordat ik de eerste goede weeën kreeg.
ik krijg er nu ook menstruatiekrampen bij. dit is mijn 3de kindje.en ben nu 36 weken zwanger. nou ik wacht het af.en als het erger wordt dan ga ik pas naar het ziekenhuis want ik ben er nu zo vaak geweest dat ze me daar al kennen.ben er vaste klant om het maar zo te noemen.
Het kan best het begin zijn. Ik voelde echte druk van onderen en echt alsof er iets naar beneden wilde drukken., Succes meid. Misschien kun je beginnen.
kan het dieper indalen van je kindje zijn. kan ook het begin zijn, hoewel je dan wel te vroeg bent. kan ook wat voorbereidend werk zijn.
ik ben nu 36 weken en de baby is al sinds 2 weken volledig ingedaald.ook erge last van bekkeninstabilliteit.heb nu ook al bijna 3 weken voorweeen. de steken die ik voel in mijn lies kunnen dat ook de beenweeen zijn?
kan maar hoeft niet. je bent pas 36 weken. misschien ben je al wat aan het verweken of ontsluiten. dat is heel normaal bij een tweede of derde kindje. het kunnen ook je banden zijn die op spanning staan. als je het niet vertrouwt moet je de vk bellen. maar als het je derde is denk ik wel dat je echte weeen meteen herkent hoor.