Het grote SMEP-topic (deel 3)

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door prinses, 22 jun 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. stephanie24

    stephanie24 VIP lid

    22 jul 2008
    5.375
    0
    0
    woonbegeleider
    Gelderland
    Miepie, wat k*t van je witte test zeg!
    Maar wat niet is kan nog komen!
    Wat beast ook al noemde, ook ik had anders verwacht..
    Vanavond lekker een wijntje. Niet teveel want je zal zien dat je alsnog positief gaat testen!
     
  2. kippy

    kippy Bekend lid

    6 okt 2008
    976
    0
    0
    Marieke: Jou blijft idd niets bespaard zeg! Ik heb zó met je te doen...
    Heel veel sterkte en een mega dikke knuf!

    Miepie: Dat had ik ook niet verwacht..:( Knuf..
    Maar ik zou ook vanavond lekker een wijntje nemen, maar áls je het vol kunt houden, zou ik de meds wel blijven nemen. Voor je het weet is het dinsdag.. x
    (Lekker makkelijk lullen, ik weet het, sorry)

    Blur: Ik hoop ook dat Beast geen gelijk krijgt en het kuikentje nog lekker 3 weken wil wachten..

    Stephanie: Zal straks eens even het filmpje kijken, ben wel benieuwd naar je nieuwe werk:D

    Nu ga ik eerst maar eens douchen (nog stééds in mijn badjas aan het rondhangen) en dan maar eens zien wat de dag brengt.

    Fijn weekend allemaal en bis bald!
     
  3. kippy

    kippy Bekend lid

    6 okt 2008
    976
    0
    0
    Zo steph, dat ziet er mooi uit! Lijkt me wel fijn dat het kleinschaliger is opgezet..
    Ben benieuwd wat je ervan vind als de bewoners er ook allemaal zijn. Succes daar!:D
     
  4. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113
    Middag!

    Even snel.

    @ Miepie: He wat naar zo'n witte test! Gatver, had wel verwacht dat er al wat te zien was, MAAR met N. had ik 1 dag na NOD pas een zichtbare test. De dag voor NOD was een vaag lijntje wat ik eigenlijk verwacht had dat een indrooglijntje was! Dus er is nog zeker hoop! Dikke knuffel!

    @ Marieke: He bah, wat naar wat je nu weer moet doormaken! Hopelijk is je BM nu leeg! Dikke knuffel!

    Ik ga er snel vandoor, boodschappen doen, nog even wat in en rond het huis doen en daarna een verjaardagsfeestje!

    Ciao!
     
  5. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113
    @ Kippy: fijn dat jullie kindje toch niet zo groot blijkt te zien!
    Zelfs met een echo kunnen ze er naast zitten! Dat blijkt maar weer!
    Ik beviel trouwens met 39w5d (nou ja het was net 4 minuten dat termijn, dus ik begon met 39w4d) dus hopelijk hoef jij ook niet zolang te wachten!
     
  6. middag!

    dank jullie dames voor alle lieve woorden!
    en stephanie thx voor t posten :D toppie vriendin!

    Gister dus idd heel erg veel, bijna niet te houden zoveel pijn gehad. zat of op mn hurken te puffen of lag ondersteboven ofzo..
    ziekenhuis gebeld of ik die tramadol nog mocht hebben omdat ik al paracatamol had en naproxen.. maar t mocht maar wel voorzichtig.
    t liefste moest ik stil blijven liggen .. jahaa stil liggen als je vergaat van de pijn??

    veel bloed en stolsels verloren, op een gegeven moment bleef er iets steken. heb een kwartier zitten persen en toen dat eruit floepte in de wc was meteen alle pijn weg. dat is het waarschijnlijk geweest..

    ik vloei nog wel behoorlijk maar heb geen pijn meer. heb goed geslapen maar ben nog erg moe.. en slap.

    dikke knuffel voor iedereen
    volgende week ga ik weer reageren!
    kusss
     
  7. stephanie24

    stephanie24 VIP lid

    22 jul 2008
    5.375
    0
    0
    woonbegeleider
    Gelderland
    Marieke, heb natuurlijk alles 'live' gevolgd, maar ik wilde via deze weg ook nog zeggen dat ik ook voor je hoop dat het dinsdag niet zodig is.
    Wanneer echo?

    Enneh, lool. Ik wilde nog even zeggen....
    Meid wat zie jij er goed uit! En wat ben je veel afgevallen! Zag je foto op hyves.
    *stiekem strontjaloers smiley*
    ;)
     
  8. ow ja miep wat kut van je witte test maar miss nog te vroeg joh! duimpjes blijven draaien hoor!

    steef ik moet maandag om 9 uur naar de anesthesist.. naar mijn idee niet meer nodig maar laat m voor de zekerheid maar doorgaan. ik doe eerst om 8 uur de gyn bellen, voor de echo maandag.. hopelijk kan dat een beetje rond dezelfde tijd anders moek 2 keer op en neer rijden
     
  9. Miepie80

    Miepie80 VIP lid

    6 mei 2007
    8.101
    4
    0
    Mariek, klinkt heftig... maar klinkt ook wel als volledige miskraam nu. Heb je dat waarvan je denkt dat het het vruchtzakje is nog bekeken?

    Lool, ik zit al op 1 dag na NOD als je bedenkt dat de TP op 4DPO was ;). Lief dat jullie nog proberen moed te houden, maar de kans dat het raak was geweest met een cryo en dan ook maar één was ook maar klein hoor.
    En ben het helemaal eens met Steef (en ook een beetje jaloers ;))

    Kip, hou je 't broeden nog een beetje vol?

    Leentje, balen dat je toch geen verrassing hebt gekregen aan het eind vd maand :(.

    Miele, klinkt goed, uitslapen ;). Lief van je mannen...

    Wij zijn vandaag op pad geweest om meer info te vinden voor onze reis van deze zomer. Hadden nog niks geboekt in afwachting van de cryopoging, maar nu dus toch maar de knoop doorgehakt dat we komende maand gaan boeken, 5 weken Canada! Beast, nog tips? (met jullie reisverleden ben je vast ook wel in C geweest, of niet?)
     
  10. Beastie

    Beastie VIP lid

    9 jul 2007
    10.314
    1
    0
    Tekenaarster
    Zuurkoolcity
    #43490 Beastie, 16 jan 2010
    Laatst bewerkt: 16 jan 2010

    Jaha zeker zijn wij er geweest...heerlijk ik zou zo terug gaan...krijg al de kriebels van al dat Vancouver gebeuren...Jij bent van de bergen he...dus west kant incl. vancouver island...er staan foto's op onze site (weet je hem nog? skoltiez ) enne wil ook wel eens een uitgebreide praat sessie live willen doen hoor..kaart erbij, foto's etc...enne lekkers etc:D ..je kan veel beesten spotten (beasties:D) van kleine pika's tot beren:p (stiekum een beetje jaloers dat jullie nog lekker ongebonden ver weg kunnen....maar jullie wilde liever natuurlijk wat anders...)



    ga nu weer naar me meisje...heeft gepoept...en is wat ziekjes weer (was ze helemaal opgeknapt? denk het niet) of zijn het de 4:$hoektanden die tegelijk besluiten door te komen;)
     
  11. Beastie

    Beastie VIP lid

    9 jul 2007
    10.314
    1
    0
    Tekenaarster
    Zuurkoolcity
    #43491 Beastie, 16 jan 2010
    Laatst bewerkt: 16 jan 2010
  12. kippy

    kippy Bekend lid

    6 okt 2008
    976
    0
    0
    Precies! Ik wacht gewoon af en dan zien we uiteindelijk wel hoe groot (of klein) beebje nu uiteindelijk is toch?
    Hoop ook dat ik niet zo lang hoef te wachten, maar ik vind het nog steeds gezellig hoor! Alleen die kleine kwaaltjes, maar goed.. Heb tot nu toe een super zwangerschap gehad:D

    Fijne avond en have fun op de verjaardag!
     
  13. kippy

    kippy Bekend lid

    6 okt 2008
    976
    0
    0
    Miepie: En toch houdt ik nog hoop hoor! Ondanks dat de kans erg klein was.. Ik hoop het nog zo voor jullie!! Dikke kus

    Lekker dat jullie 5 weken naar canada gaan! Schijnt zo gaaf te zijn..

    Het broeden gaat nog lekker hoor, zoals ik al aan Looltje schreef, ik vind het nog steeds heel gezellig..


    Marieke: Gelukkig is nu de pijn weg en was het zkhs niet nodig..
    Ik hoop dat je het nu achter de rug hebt! Sterkte meissie
     
  14. kippy

    kippy Bekend lid

    6 okt 2008
    976
    0
    0
    Heb net de flesjes maar goed in een sopje uitgewassen en het allerlaatste in de tas gestopt..
    Raar idee dat nu alles klaar is ;)

    Misschien gaan we vanavond naar Preston Palace en anders wordt het bankhangen..

    Ciao!
     
  15. blurry

    blurry Fanatiek lid

    14 jun 2008
    2.346
    0
    0
    amsterdam

    wasda?? Restaurantje ofzo?

    @mielen, heerlijk zo'n ochtendje helemaal relaxed uit je bedje. Goe gedaan!

    @ mariek, bah wat naar allemaal! Succes maandag!

    Blurryman gister onderweg naar huis uitgegleden in de sneeuw/ijs..
    behoorlijk bont en blauw, maar houdt zich groot.

    Gelukkig met Sarah alles lekker. *klopt af*

    Tv scheid er net mee uit, dus dat wordt een splinternieuwe van de week.
    (we kijken nu naar het 10 cm beeldschermpje van mij van vroeger, het trouwe ding houd zich groot)
    Gelukkig is onze kamer niet te groot, anders zou ik de ondertiteling niet kunnen lezen haha

    Beter iets dan niets ;)

    truste voor strax, ik ben weg!
     
  16. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113
    Avond!

    @ Miep: oh dat wist ik niet dat je dus nu eigenlijk al je NOD heb gehad! :x Ik dacht dat het maandag was, sorry!
    Dikke knuffel voor jou! En toch houdt ik moed...
    Maar stel dat het nou niet gelukt is, hoe verder dan? Krijg je nog een poging?
    En lekker dat jullie 5 weken naar Canada gaan!

    @ Miep en Steph: hihi, die profiel foto is oud! ;) Is van 2 jaar terug ofzo! Toen woog ik 6 kilo lichter dan nu, maar dat is een goede motivatie want nog 6 kilo en ik zit op dat gewicht en dan ben ik blij met mijn gewicht!
    Vandaag gigantisch gevroten! ;) 2 stukken taart, chocolaatjes en mega veel surinaamse kip en bami!

    @ blurry: balen van de tv. Hier kijken we ook op een kleiner tv'tje.. Ze worden steeds kleiner. Deze is ook best klein! Terwijl ik boven een megaaaaa grote heb, maar die wilt mijn ma niet in de woonkamer! haha!

    @ Kippy: En nog weggeweest? Bij mij wren ze bang dat N. klein zou uitvallen ivm mijn stollingsafwijking, maar N. was een goede 8 pond! haha, de gyn. vond het nogal een giller toen ze aan mijn bed stond! En ze kwam even kijken, was mijn eigen gyn. zij heeft niet de KS gedaan! (maar de gyn die een keer ook mijn curretage had gedaan, hoe toevallig!)


    Hier gezellige verjaardag gehad. N. was afgelopen weken vreselijk door haar denk ik 13 maanden sprong, maar sinds deze week weer gezellig en op de verjaardag was ze dus ook weer helemaal haar zelf, ze liep ook vrolijk in de rondte en knuffelde en kuste er lustig op los met haar 'vriendje'. Zo grappig! Uiteindelijk was hij moe en keerde zijn rug, N. werd ook moe dus om 9 uur weggegaan is eerst nog N. d'r vlam met zijn moeder naar huis gebracht en half 10 zelf thuis.
    Nu ligt ze heerlijk in dromenland.
     
  17. nyncke

    nyncke Fanatiek lid

    10 aug 2007
    1.661
    0
    0
    in het brabantse land
    moest jullie al van pagina 2 afhalen. Straks ff bijlezen
     
  18. mielenl

    mielenl VIP lid

    29 jun 2007
    6.257
    0
    0
    @ miep en? heeft het wijntje gesmaakt??? blijf nog even in de PUPO stand voor je hoor. je zal de eerste niet zijn die een paar dagen later pas positief test ;)
    En wat een gaaf vooruitzicht zeg, 5 weken canada!!!

    hier volgens mij mn ei gehad op cd 12 :$ een heel stuk vroeger dan normaal dus we hebben niet heel goed gesmept.....nouja dat hoorde ik iemand vorige maand ook zeggen en die heeft nu een mooie regenboogbannerrrrt dus ik hou moed ghe ghe ghe

    @ lool wat leuk dat N zich zo goed heeft gedragen.....Bosch is de laatste tijd erg verlegen bij vreemden. Volgende week is mn neefje jarig en daar is het altijd erg druk, dus dat zal wel weer drama worden. We zien wel.....

    @ beast mooie foto's zeg! en wat zielig dat J alle tandjes tegelijk krijgt....gaat het weer wat beter met d'r?

    @ mariek hoe is het? weer een beetje aangesterkt? hopelijk hoef je nu niet meer onder het mes!

    @ iedereen knuffiez en fijne dag!
     
  19. middag..
    hoe is het hier?

    mielenl duim voor je dat t dan eindelijk nu eens raak is! :)

    ik weet niet wat ik ervan moet denken. nog steeds wat krampen, gisteravond voelde ik iets in de weg zitten, met wc papier nog een hoop stolsels eruit gekregen (sorry voor de smerigheid) maar toen ik ging voelen zat er nog een hele bult in de weg.. dat is er nog niet uit :(
    dus zo even douchen en als ik er last van blijf houden toch maar ff naar t zh. miss dat ze t daar met een tangetje eruit kunnen halen.
     
  20. stephanie24

    stephanie24 VIP lid

    22 jul 2008
    5.375
    0
    0
    woonbegeleider
    Gelderland
    Mielen, door niet smeppen kun je ook hardstikke zwanger raken hoor! ;)

    Marieke, dat is naar! Hou je ons op de hoogte?
     

Deel Deze Pagina