Ik moet echt een keertje naar dat Lollypop! Lovely had het ook al een keertje als tip gegeven. En ja, Lovely is van het jasje van 400 euro! Schandalig natuurlijk. Ik bedoel, wie doet dat nou haha
Nee, ok, want ik ben namelijk (hoe weinig ik ook om dure kleding geef) wel heel erg benieuwd naar het jasje!!!
Ik ben (pure nieuwsgierigheid en helemaal geen vervelende bijbedoelingen) benieuwd of de dames die dit soort merkkleding voor hun uk kopen, deze kleding ook voor zichzelf kopen? (Ik heb het dan over GA, D&G, Burberry etc etc) @LovelyDK: je hoeft van mij je geld nergens anders aan te besteden hoor. Gewoon lekker met je centen doen waar je je goed bij voelt. (Al kan Haiti het natuurlijk wel goed gebruiken )
Ik wil nu ook wel eens weten waar deze hele discussie uiteindelijk om begonnen is hahahahahaha, die belachelijk dure jas wil ik nu wel eens zien!!!!
Ik vind een foto van een heerlijk mannetje in een mooie jas eigenlijk interessanter om naar te kijken dan een acceptgiro naar 555. Dus als je weer bij je pc/laptop bent....
ik heb laatst bij villa hap kleding gekocht. was een leuke uitverkoop. ik heb daar een spijkerbroekje voor 3,75 euro. en een shirtje ook voor 3,75 euro een vest voor 12,25 en een trui voor 12,25
Ik koop in ieder geval wel deze merken voor mezelf! En inderdaad Haiti kan het goed gebruiken maar dat vind ik niets met dit te maken hebben. Het een sluit het ander niet uit natuurlijk.
Cygnet, ik weet zeker dat het geld ook heeeeeel erg goed terecht zou komen bij veel érg arme mensen hier in NL zelf en ja ik draag zelf ook, bijna alleen maar, kleding van hoogwaardige kwaliteit die ik mooi & origineel/modieus vind!
ben ook wel benieuwd. zat net op die site te kijken van olleke bolleke oss en het gaat me niet eens om de prijs maar ik vind het allemaal zo roezelig... niet echt mijn stijl. ik vond dit jurkje wel leuk, het is van het merk monnalisa... kan iemand die er verstand van heeft voor me inschatten wat het zal kosten?
ja ik heb voor mezelf wel een en ander van nolita, indian rose enzo maar meestal koop ik only hahaha maar ja dat vind ik gwn ook leuk
Koop voor mezelf wel Tommy,Guess en Uggs etc.. Chanel sieraden en dure zonnebrillen. En heb een onwijze Louis Vuitton tassen en sjaaltjes tic. Al met al dus wel even dure dingen ja.