@Denicepino1 Gefeliciteerd en welkom @zwangerschapsverlof Moetik even aan mezelf vrij vragen ben fulltime huismama hahaha @Tihany fijn dat alles in orde is en leuk waarschijnlijk een jongen gefeliciteerd. @Nijntje kan ook het begin zijn van bekkeninstabiliteit als je bijvoorbeeld te lang in dezelfde houding zit kan je steken krijgen. als dat zo is zo snel mogelijk erbij zijn om je heupen en alles schade te besparen.
Hey priscella wat leuk dat er weer samen zwanger zijn je kletsen bij ons mee met de meimamas alleen had ik een andere naam als deze Hier is de kleine zo rustig ben er niet elemaal zo gerust op , komt nu een kennis langs die op het laatste loopt wenheben elkaar een tijdje niet gezien dus we hebe. Een hoop bij te praten altijd leuk
Meiden, ff een vraagje.......ik heb me opgegeven voor zwangerschapsyoga en nu kreeg ik van het weekend de papieren en nu kan ik beginnen als ik al ruim 29 weken zwanger ben. Das toch erg laat ? Het is een cursus van negen lessen, misschien ga ik dan al bevallen. Wat vinden jullie ervan ?
Oja jvtje me man vod het geweldig hoor zwanger van de 2de alleen was rt ff een shock hahahahaha hij kan nu al niet wachten tt het er is , denk je nog steeds dat je een jongen krijg?
@ Belin moet ik even denken hoor hoeveel weken ik was toen ik ook aan yoga begon??! pfff kraak kraak* @ Foekie ben een april mama dus zou het niet weten ben nooit bij de mei mama topic geweest of meegekletst
hoi meiden hoe is het met iedereen? een hoop weten al wat het word ben jaloers hopelijk weten wij het ook snel volgens mij voel ik de kleine bewegen bijzonder gevoel vakantie neem ik niet gelijk na me verlof neem in december denk 2 weken donderdag de 20 weken echo ben best zenuwachtig er voor je weet maar nooit wat ze zien maar neem aan dat alles gezond is
De zwangerschapscursus bij m'n dochter begon toen ik (ruim) 26 weken was en geloof dat we 8 lessen hadden. Ik was toen zeker niet degene die het verste was in de zwangerschap... Die cursussen starten op vaste momenten en er moet net plek zijn in een groep natuurlijk... In onze groep heb ik het toen niet meegemaakt, maar ik weet dat anderen wel meegemaakt hebben dat niet iedereen van de groep het eind van de cursus gehaald heeft... Je kan altijd naar de yoga bellen om te vragen of er niet eerder nog een plekje vrij is, als je echt liever wat eerder begint...
Ja, dat kan ik me nog herinneren dat hij helemaal in shock was Gelukkig dat hij nu helemaal aan het idee gewend is en niet kan wachten Nee, bij Maud was ik er echt van overtuigd dat het een jongetje zou worden, maar dit keer heb ik er eigenlijk helemaal geen voorgevoel bij... Hoop wel nog altijd op een jongetje, maar ik zou het nu werkelijk niet weten. Wordt dus echt afwachten tot de 20-weken echo.
O prscilla dacht echt dat ik je kende sorrie niet dus hahaha me geheugen is ook niet alles meer Jvtje ik Word langzaam gek van het afwachte. .. Donderdag as weten we het was eerst helemaal overtuigd van een meid maar nu twijfel ik weer zo , heb helemaal geen voorkeur als maar gezond is vid twee meiden helemaal super maar à boy zou ook zo stoer zijn , kom ik mischien een beetje van me roze kick af ....
Ja hier begon het ook met 26 weken zwangerschap wij hadden 10 lessen en 1 terugkomdag dus in totaal 11x. Maar toen waren er ook meiden die al 30 weken zwanger waren.
hey meiden,zou ik misschien op de lijst bij mogen? uitgerekend 29/6,afspraken: 9/02 en 9/03 gyn alvast bedankt!
@meisje89: gelijk heb je, dat je je nu niet al te veel zorgen wil maken. Dat kan altijd nog. Ik geloof dat voor mijn echo ca 30-40 min. staat ingepland. @jvtje: sterkte met je opa. Hopelijk helpt de fysiotheorie en gaan de rugklachten over. @melanina: tsja, die zorgen verdwijnen, maar er komen nieuwe voor in de plaats (met op de eerste plaats bij mij de vorige keer de angst voor wiegedood en daarna komen er weer andere). Volgens mij verdwijnen die zorgen nooit meer... @denicepino1: welkom, gefeliciteerd en veel sterkte met je bekkeninstabiliteit. @minifien: ik werk in het onderwijs. Daar mag je de schoolvakanties die in het verlof vallen erachter aan plakken, tegenwoordig. Ik heb daarom 9 weken extra (meivakantie, zomervakantie en herfstvakantie). Vorige keer had ik ook meer weken en dat vond ik wel prettig. Maar na 16 weken na de bevalling vond ik het toch echt heerlijk dat ik weer kon beginnen. Je wereld wordt zo klein als je thuis zit en de baby je helemaal leeft en je dagritme bepaalt. @tihany: fijn dat alles goed was en een jongen; was dat waar je op hoopte, of maakt het je echt niet uit? Wel leuk, kun je weer allerlei nieuwe dingen aanschaffen. Enne, mocht het toch een meisje blijken, dan staat blauw ook best goed. Krijg je nog een echo? @vakantie: ik wil in de zomervakantie wel weg, als het even kan. Mijn dochtertje is dan nl. ook 7 weken thuis van school. Enfin, we beslissen pas vlak van te voren, afhankelijk van hoe alles gaat (en vooral hoe ik me voel). @bramtim: welk onderwijs werk je? Ik heb precies dezelfde verloftijden: van de meivakantie t/m de herfstvakantie. Ik werk op een middelbare school, op een categoraal gymnasium (dat minder kak en wit is dan je zou verwachten). @mause: mooie bank, maar mijn kamer staat al vol. Waarom hebben jullie een nieuwe aangeschaft? @juudje27: welkom en gefeliciteerd. Hoe oud is je dochtertje? @pinter/petra: welkom en gefeliciteerd. Een wonder is het zeker. Vooral als je er wat langer op heb moeten wachten (3 jaar in mijn geval). @belin: zou inderdaad proberen te regelen dat je eerder kunt beginnen. Ik deed vorige keer een cursus, en de laatste les was vlak voor mijn uitgerekende datum, toen beviel ik te vroeg en belandde nog eerder in het ziekenhuis. Heb maar een paar lessen kunnen volgen. Zonde van het geld (maar ik had er ook nagym bij, en dat was de moeite waard). Stella
Heey meiden, Alles goed met jullie?? Hier gaat t wel. Heb gigantisch veel last van mn bekken vanavond, maar dit komt waarschijnlijk omdat ik weer eens te veel hooi op mn vork heb genomen. Over anderhalve week is mn man jarig dus begin nu al maar met extra goed poetsen, zoals alle keuken kastjes gepoetst, de koelkast en de kast onder de trap maar eens leeg gehaald, al t speelgoed uitgezocht wat mn jongens niet meer gebruiken, wat een berg is dat. De kinder kamer helemaal gepoetst en opgeruimt (die wordt elke morgen op zn kop gezet door mn oudste). Dus een drukke dag gehad. Na een bad de kids in bed en dan ff gestofzuigt en gedweild en nu zit ik dan net ff. Pfff volgens mij echt nesteldrang, k kan maar niet stoppen. Heb weinig puf om te reageren, man lief was gelukkig wel thuis maar die heb ik maar aan andere klusjes gezet. Wordt gek van alle dingen die ik op een dag wil doen, dat ik door de bomen het bos niet meer zie. Nu nog een bakje thee en dan lekker private practice kijken. En na spoorloos maar lekker naar mn bedje. K ben kapot, en straks heb ik 3 ukkies in mn uppie. K moet er maar voor zorgen dat t zo schoon mogelijk is voordat onze prinses komt, maar moet ook aan mn lichaam denken de baby wordt alleen maar groter, dus alleen maar zwaarder voor mn bekken. Sooh heb mn beklag weer gedaan sorry dames moest het er ff uit gooien. Misschien kom ik zo nog ff maar nu ff lekker liggen.
@ Stella, ik werk op een VMBO school. Middelbare school dus. Wij krijgen 'alleen' 7 weken terug van de zomervakantie. Niet alle andere maar die vallen er net buiten dus super mazzel. @ Yoga. ik begin met 23 weken. Duurt 10 lessen en daarna kijken we per week hoe of wat. @ Thuis of ziekenhuisbevalling. Ik twijfel erg. daarom morgen naar een voorlichtingsavond in het ziekenhuis. Misschien wat vroeg maar de volgende is eind mei. Dat wordt een beetje krap om nog een beeld te vormen. @ goede echos. Geweldig dat we de laatste week alleen maar goede echos hebben. En zo leuk die geslachten. Ben nog steeds aan het genieten van mijn knulletje. Nu al verliefd. (wie had dat gedacht) @ voelen: ik voel de baby ineens heel goed de laatste twee dagen. Echt genieten. Vannacht ging ik slapen maar meneer moest eerst nog een paar baantjes rugcrwalen in mijn buik.vandaag veel administratief werk gedaan op school achter de compu. Wat een druktemakertje.
De echo zegt 2 dagen later maar als je het volgens cyclus uitrekend ben ik ook de 19e uitgerekend! Vandaar
@ Bramtim: Ik wil thuis bevallen, heb het nu 2 keer mogen doen en zou t zo weer doen. Zo lekker alles bij de hand hebben en niet met weeen in de auto. De kleine kan gelijk in zijn of haar eigen bedje. En onder je eigen douche. Voor de meiden die de eerste krijgen zorg er voor dat je een maatbeker of een lege fles spablauw boven hebt (voor t gevak dat je hechtingen nodig hebt)
Meiden, bedaankt voor jullie reakties wat yoga betreft ! Ga morgen bellen of het eerder kan, vind dit niet prettig. Er was gezegd dat ik tussen 20 en 24 weken zou beginnen dus was daaar ook vanuit gegaan. Ik ga douchen, heb de hele tijd al telefoon pffff
@foekie: Ik moet nog een weekje langer geduld hebben... Haha, jij van je roze kick afkomen, dat wil ik wel meemaken! Kan je man zich ook extra gaan uitleven haha (hoewel... Geloof dat hij er bij jullie dochter ook weinig moeite mee heeft ) @Stella: dank je. Die zorgen... Ja, die verdwijnen inderdaad niet. Komen steeds wel andere zorgen en angsten voor terug... Er wordt wel eens gezegd dat het met die zorgen eigenlijk pas begint na de bevalling... Ik heb bij m'n dochter nog 2 weken vakantie opgenomen na het verlof, maar was daarna ook wel weer blij om aan het werk te kunnen. Je wereldje wordt inderdaad erg klein als je de hele dag alleen zit met zo'n kleintje... Toen had ik ook geen familie in de buurt wonen en vrienden werken natuurlijk ook gewoon, dus zat dan ook écht alleen... @Roosje: Jemig wat ben je druk geweest Nesteldrang of niet, wil je wel een beetje aan jezelf denken? Zo druk als jij was vandaag, zo weinig heb ik gedaan... M'n lijf wilde vandaag gewoon écht niet Na het boodschappen doen stortte ik echt even in, was ineens zó moe Ben erna gaan douchen en moest nog moeite doen om mezelf enigzins wakker te houden bij het afdrogen... Kan me niet heugen dat ik het ooit eerder al zo erg gehad heb...