@ Kirrebir: ik zit net tv te kijken en bedenk me dat ik zo snel van mijn werk vertrokken was, dat ik vergeten ben om je die link te sturen. Inmiddels heb ik er wat meer over gevonden, al zal je zelf ook wel veel op internet gestruind hebben. Trouwens, dit is niet omdat ik denk dat je het hebt, maar puur om je misschien wat gerust te stellen... er zijn heel wat succesverhalen, mocht je het wel hebben en zou dat zo zijn, dan ben je er iig snel bij. Maar, ik ga er van uit dat je "gewoon" nog wat uit balans bent na 12 weken zwangerschap en een curretage (en dat je lekker zwanger terugkomt uit Mexico!) succesverhalen Ashermans Online Community : Linda's Success Story (Dutch version) medische verhalen Secundaire amenorroe door intra-uteriene adhesies: het syndroom van Asherman | NTvG Amenorroe Ik hoop dat je er iets aan hebt! Laat je weten hoe het morgen gegaan is?
@ hier: ik heb sinds vanochtend zo'n raar gevoel in mijn onderbuik. Het voelt een beetje alsof er ijswater/bijna heet water door mijn onderbuik loopt, vooral links. Vannacht werd ik er wakker van, en daarnet op de bank was het echt niet fijn (niet supererg, maar niet echt fijn). Ik voel normaliter mijn eisprong niet (lijkt me ook wel een beetje laat, maar wie weet) en herken het ook niet van mijn vorige zwangerschap (wat misschien juist een goed teken zou zijn, gezien het verloop daarvan). Herkent iemand het? Ik ben een beetje bang dat ik gisteren niet had moeten yoga-en, mijn buik voelde ineens zo hard/gespannen. (Misschien moet ik gewoon ongesteld worden en niet zo stressen....) Nou..... ik ga me niet meer zorgen maken... kome wat komt.
Er is er één jarig HOERA HOERA!! L78: van harte proficiat met de verjaardag van je zoontje! Fijne dag vandaag! @zilvervosje; Ik herken het gevoel niet, maar ik denk dat yoga sowieso geen enkele kwaad kan hoor! (Nou ja; 't is wel vervelend natuurlijk dat je last van je buik kreeg. Maar mocht je zwanger zijn, dan word je echt niet minder zwanger van yoga.)
@cossy: zeker weten doe ik het nog niet maar voorlopig is mijn due date 29-09-2010 (mn zusje dr verjaardag) @ano: ik hoop het meid, er is plek zat we wachten op je (en de anderen ook natuurlijk) @tupp: dankjewel!!! over de betere zorg in TR: nou kijk als je gaat zoals we in NL naar de ZH gaan nou dan kan je jezelf (Soms niet overal natuurlijk maar je hebt van die instanties grrrr )echt beter dood wensen. maar hier heb je ook de keus dat je naar priveZH en klinieken kan gaan en voel je je net een prinses8) dat is waar wij ook naartoe gaan want heb geprobeerd tijdens mn eerste zw. om naar de gewone ZH te gaan want vond het zonde om voor zorg te betalen als je toch verzeker ben nou wat een rij!!! en chaotisch dat het was!!!! ik kreeg het zo benauwd in die ZH dat ik letterlijk naar buiten ben gerend (dat was trouwens een Zh speciaal voor zwangeren ed. vandaar dat ik ook beter in de gaten gehouden word en kan gaan wanneer ik wil voor een echo of gewoon een afspraak @tamar: jaa dankjewel!!!! @D1982: ik woon in Bursa dat ligt net onder istanbul als je de water oversteekt, het is hier heel mooi en lekker goedkoop en dat de winkels hier tot 22.00 uur openzijn is helemaal super voor een shop-aholic als ik (dat schijf ik volgens mij niet goed ) @brenjomi: aaah dankjewel!!!! o maar dat is te begrijpen hoor dacht ook bij elke zwangere: ikke ook ikke ook ik wil ook @L78: gefeliciteerd met de verjaardag van je zoontjeee8) ikke: nou ben dus gisteren geweest bij de gyn. zoals verwacht viel er amper iets te zien een nog ontwikkelende vruchtzak die zich probeert in te nestelen kreeg geen echo mee omdat er niets te zien viel hij wist niet wat hij moest afdrukken volgens mij a.s. maandag heb ik weer een afspraak staan want dan zou je het goed/beter moeten zien en kon hij met 100% zeggen dat ik zwanger ben. hij stelde voor om bloed te prikken om de zw.schap met 100% vast te stellen maar omdat ik al 3 testen heb gedaan vond hij het onnodig en wilde wachten tot volgende week. ook krijg ik dan zover ik het goed heb begrepen preventief med. zoals aspirine, hormoon: progesteron en nog een aanvullende iets maar dat weet ik niet meer dat was het zon beetje
@nisa, fijn dat de gyn je zo in de gaten houd! En toch ook wel iets gezien heeft! Wanneer heb je volgende week je afspraak? @l78, Gefeliciteerd met je zoontje! Hebben jullie vandaag het feestje? @zilvervosje, ik herken het niet, maar wie weet! Wanneer kan je testen? Zoals al gezegd, Yoga kan geen kwaad! @brenjomi, succes bij de osteopaat. Ik laat het hier even bij met terug lezen.....ga straks bij een vriendin op bezoek! Verder alles ok hier! Lekker moe, ga dank ik het weekend shoppen voor wat zwangerschapskleding! Ohwja, ik ben natuurlijk bij de gyn geweest en we hebben het helemaal niet over de combinatietest gehad, denken jullie dat ik te laat ben als ik er met 10,4 weken over begin! (qua bloedprikken en de echo) Of zou ik al even moeten bellen van te voren? Liefs
@tamar: a.s. maandag mag ik weer terug en ja volgens mij ben je dan niet te laat kreeg (tenminste als ik niet had gehoord dat het hartje was gestopt) zou ik hem ook met 10 wkn krijgen (had wel een bloedtest achter de rug) maar goed ik ben geen goed voorbeeld op dit gebied is er niet hier iemand die verder is als jou? kan je het haar vragen?
Ik geloof dat alleen tigger verder is, maar die is niet heel vaak online! Maar in ieder geval al vast bedankt! Die bloedtest heb ik bij de vorige miskraam gedaan en toen wil de ik geen combinatietest! Dus zal nu nog een keer moeten prikken! Durf je nog geen nieuwe banner aan?
nou eigenlijk niet wacht liever de echo van volgende week en als die goed is ben ik ook gelijk 5 wkn misschien een aparte logica maar de kans dat het alsnog misgaat is best groot want we zijn nog aan het innestelen vandaar.... en kan je trigger geen pb sturen? of gewoon bij zwanger zijn/ testen en onderzoeken een topic openen?
Hallo iedereen, Heb even bijgelezen, maar ben al de helft weer kwijt. @ L78HOERA! 2 JAAR! Gefeliciteerd en een superdag voor jullie toegewenst! @ Zilvervosje Ik ben dus ook nog niet zwanger @ Nisa Fijn dat de zorg in Turkije zo goed is! Kunnen ze hier nog wel een beetje van leren. WIj hebben zo'n rare ha en in het zh tijdens mijn bevalling had ik ook zo'n rare arts in opleiding die dacht dat ze heel wat was en haar co-assistenten afbekte. Vond dat zo schandalig, ik bedoel, ík lag daar tenslotte te bevallen, dan kun je toch op zijn minst proberen de sfeer een beetje aardig te houden? @ de zwangeren hoe voelen jullie je lichamelijk? Ik snap heel goed dat jullie angsten/ twijfels hebben hoor. Dat blijft , denk ik , toch wel even. Hopelijk komt het punt dat jullie deze angsten achter je kunt laten heel snel! Knuffel van mij. @ de nog niet zwangeren De komende 2 weken zijn spannend voor ons!!! Hier een opstandige zoon van 19 maanden, hij begint soms knap vervelend te worden. Eigen willetje begint zich te ontwikkelen. aar het blijft mijn kleine lieve ventje. Ben zó dol op hem, ik ga hem nú gelijk knuffelen!
@Tamar: de echo waarop ik zag dat het niet goed was, was mijn termijn echo voor de combinatietest. Die dag zou ik ook meteen bloed geprikt hebben (maar na de echo hoefde dat niet meer). Ik was toen ook al iets meer dan 10 weken zwanger (bijna 11 volgens mij). Dus het lijkt me dat je nog op tijd bent hoor!
april: waar blijft jou foto heb net weer gekeken maar ik zie geen album hoor en heb toch mn brilletje op en alle andere dames: doen jullie niet gezellig mee? er zijn al een paar die een album hebben, hele mooie meiden trouwens en kindjes8) als je een privealbum aanmaakt kunnen alleen de mensen in je album kijken die jij als je 'vriend' heb geaccepteerd en niet de hele zw.pagina dus schroom je niet en enjoy te club want wij zijn ook heel nieuwsgierig en willen het liefst een gezicht een bij een naam hebben (je moet natuurlijk niets, maar zou wel leuk zijn toch? )
Morgen April! Heb gisteravond nog behoorlijk veel last gehad. In het ov terug naar huis had ik super veel pijn. Thuis meteen 2 paracetamol naar binnen gewerkt en met een kruik op mijn buik tegen mijn mannetje aangehangen. Nu voel ik nog steeds een druk op mijn buik en heb ik nog wel wat last van krampen. Volgens mij is mijn buik opgezet... Pffff zit hier echt niet op te wachten zo vlak voor mijn vakantie! Ga vanavond met een vriendinnetje naar het theater en zij is huisarts, dus ik kan de mening van 2 artsen vragen vandaag. En verder nog een nieuwtje: Kirman en ik zijn getrouwd gisteravond. Hahaha hij zei tegen mij: ik ga nooit bij je weg. Jij ook niet bij mij? En toen zei ik: nooit! Waarop zijn reactie was: nou dan zijn we nu getrouwd, toch? Hihi in de stijl van Grey's Anatomy. Hebben jullie de afl gezien waarin Meredith en McDreamy trouwden op een post it? Nou wij hebben het gister op onze manier gedaan.
@ Nisa ik heb die van mijn zoontje eruit gehaald, ook al wordt hij vast niet herkend, ik vind het toch prettig zo anoniem mogelijk te blijven. Ik wil alleen mijn foto erop zetten als ik zeker weet dat deze beveiligd is. Want ik heb het uitgetest, maar je kunt jullie foto's gewoon opslaan als je op je rechtermuisknop klikt, dat vind ik eerlijk gezegd geen fijn idee.
Gefeliciteerd Kirrebir! Ja, ik ben een echte Grey's anatomy-fan, dus dat van die post-it is hhier bekend! Leuk hoor! Oh dat is wel fijn, zeg, dat je vriendin ha is! Geniet van je leuke avond! heerlijk, lekker naar het theater, ben jaloers. Benzelf al veel te lang niet meer geweest.
hahaha nou gefeliciteerd kirrebir, wel lekker makkelijk zonder als dat drukte en stress altijd fijn zon HA als vriendin ik werkte voordat ik naar Tr kwam in een gezondheidscentrum met 5 HA dat was ook altijd fijn maar kon het meest met 2 van ze echt goed opschieten dus was ook meestal bij hun te vinden nou heb ik die luxe niet meer jammer
Hallo allemaal, hier helemaal gerust na een druk zwaaiende en trappende beeb op een perfecte echo. Foto's staan in mijn album. Nu durf ik gaan te genieten ben gelijk ook 5 dgn verder vooruit gezet dan de 10 weken... dus nog dichter bij de "veilige" 12 Voor iedereen, ik wens jullie al het goeie toe de komende weken!
maar dat kan alleen door mensen die jij als je vriend heb gemarkeerd denk niet dat iemand dat zal doen want die persoon kan toch al bij je foto
Klopt! Maar de moderators kunnen er ook bij, he. Die zullen ongetwijfeld betrouwbaar zijn, maar toch. Ik vind het juist zo fijn om gewoon anoniem te kunnen kletsen met iedereen hier. Maar wie weet, als je nog een poosje zo door zal gaan, haal je me nog een over ook.