@Jojo balen meid!! Ik hoop voor je dat de clomid meteen goed uitpakt voor je en je de volgende ronde zwanger bent! Mijn duimen draaien voor je!! @Yjc zolang het niet helderrood is en je geen krampen heb is het goed meid, als je het niet vertrouwd gewoon de vk bellen!! Net op kraamvisite geweest.. pff steekt me wel een beetje.. dan ga je pas echt weer beseffen dat je het wel heeel graag wilt! Maar het was een super mooi ventje!! Ben blij dat ik geweest ben
Oo hier ook al 2 dgn hele kleine beetjes lichtbruinachtig verlies...aleen na het douchen en bij afvege lijke wel draadjes?? Hebben de zw onder ons dat ook??
Meiden,ik ben ongeduldig. 26 januari is mijn NOD pas. Heb weer allerlei kwaaltes.Automatisch ha ik weer hopen: zou het komen doordat.... Maar mijn lichaam heeft me al eerder voor de gek gehouden, dus wil ik niet teveel hopen. Pffffffff. Hoe maak je jezelf gek...
Ik weet niet of ik nog verder wil proberen om zwanger te worden. Ik heb twee geweldige kinderen. Ik ben bang voor een nieuwe zwangerschap, gezondheidsrisico's voor het kind of voor mij. Moet ik niet tevreden zijn met wat ik heb? In oktober besloten we om voor een derde te gaan... We hadden gezegd: we proberen het een paar maanden. Gelovend in het lot, als het zo moet zijn dan gebeurd het en pakt de derde zijn/haar kans. Maar nu is het januari en ben nog niet zwanger. Na 2 jaar proberen zwanger te worden van onze tweeling had ik ook niet de illusie dat het nu binnen 4 rondes zou lukken. Maar heilig overtuigt van dat de derde zijn/haar kans zou pakken als het zo moest zijn dat we 3 kinderen zouden krijgen... Voor een ander klinkt het misschien stom, maar wij voelden het echt zo. Ik weet het allemaal even niet meer. Het besluit voelde zo goed... gaan voor een derde... maar me erbij neerleggen dat we een gezin van 4 personen blijven is ook geruststellend. Ik ben eventjes de weg kwijt. Hoop dat ik deze week eindelijk eens aan mijn rust toe kom om een goede beslissing te kunnen maken. Mijn man past zich aan aan mij. De schat. Welterusten voor nu. Moest dit nog even kwijt
ik wil even kwijt dat, ondanks mijn eerdere berichten, ik waarschijnlijk toch wel een eisprong heb gehad! niet dat dat nu de verzekering is voor een zwangerschap, maar aangezien ik negatieve ovulatietesten had deze maand, zakte de moed me in de schoenen. nu blijkt dat ik vorige week klachten had die op een eisprong lijken en daar put ik nu maar hoop uit. volgens mij heb ik gewoon mijn LH-piek gemist...die stomme ovulatietesten!!! :x oh en aangezien ik nooit eerder mijn eisprong heb gevoeld (of iig niet bewust), ben ik dubbel blij!
je wordt zo heen en weer geslingerd in je gevoel. denk je de ene dag ach kop op... andere dag klopt er weer niets van in je hoofd.... DOODVERMOEIEND ik merk ook wel een beetje dat het gepieker onder ons ook aanstekelijk is... anderzijds is het fijn om af en toe iets kwijt te kunnen, mee te denken of mee te leven
Ik heb al een aantal dagen bloedverlies, maar echt minimaal... vele malen minder dan een normale menstruatie! Geen pijnlijke borsten die ik normaal wel heb, harde ontlasting (sorry) wat ik tijdens een menstruatie nooit heb, veel lucht in buik... En toch vrees ik dat het wel gewoon mijn ongi is ondanks dat het totaal niet overeenkomt... Het voelt zo dubbel:x grrrr haat onzekerheid!!
zo herkenbaar! het is echt een rollercoaster van gevoelens die je meemaakt! gistermorgen was er nog niets aan het handje en smiddags had ik bijna een nervous-breakdown! geen idee wat me bezielde maar het werd me allemaal toch even te veel. ik heb geen geduld en om dan nog ruim 1,5 week door al die gevoelens heen te moeten! (tot mijn NOD) ik neem me ook telkens weer voor om me niet zo veel hier op het forum te begeven, maar toch is het ook wel weer fijn om ervaringen en gedachtes uit te wisselen.
vooral dat heb ik dus ook! want je laat je ergens mee slepen door de gekte van jezelf maar ook van alle anderen! het lijkt net als een soapserie....niemand kijkt en iedereen weet hoe het loopt! en scenes worden zo inelkaar gezet dat het een heel seizoen duurt voordat je weet of brooke met ridge gaat zoenen of niet haha! brooke is de eicel en ridge de zaadcel whaahaaa
hahaha! ja precies! goed verwoord! het is zoiets als mijn man die echt NOOOIT as the world turns kijkt, maar als hij met mij "mee"kijkt, dan weet tie wel alle karakters bij naam te noemen. inclusief de nieuwe! nou, laat die ridge maar komen. mijn brooke is er klaar voor!!
Hey Het begon op cyclusdag 25... zit inmiddels op dag 29.. (als het geen ongi is), maar eerder in de cyclus 6 januari had ik ook al bloedverlies en daarbij heb ik me laten vertellen dat dat van de eisprong kon zijn..
hey women.... klinkt toch echt als innesteling.... ik zou even testen voor de zekerheid..... ben je zeker van je zaak! tenzij je anders een lange cyclus hebt... dan ff wachten tot nod
bij mij is brooke op rantsoen, heb inmiddels afspraak voor een ooglaser behandeling en dan mag je niet zwanger zijn. (als ik dan niet zwanger wordt dan maar een beetje mooier....)
Ik wil ook heel graag een ooglaserbehandeling! heb zelfs al een vooronderzoek gehad. Maar de wens voor een kindje is nu wat sterker en gezien mijn leeftijd (35) heeft dat nu ook even voorrang! Zo'n behandeling kan ik altijd nog nemen (en meteen even doorsparen...het is niet goedkoop! pfoe! )
helaas, de menstruatie heeft door gezet. Dus heb waarschijnlijk positief getest op oude hormonen van de miskraam begin december. Wist niet dat dat zo lang daar na nog kon. Maar goed ieder lichaam is weer anders. Maar van de andere kant: we kunnen er weer voor gaan... vol er tegen aan in een nieuwe ronde!
ken het.... heb nu dus ook zoiets van nu of nooit! ben zelf 33 en als ik het nu niet doe dan gebeurt het nooit! wel al mijn spaargeld op..... maar ach.... voordat ik het weet is het mei
Mijn vorige cyclussen hebben langer geduurd (zie handtekening). Maar betwijfel of het een innesteling is aangezien het nu al wel een aantal dagen duurt, maar het word er ook niet meer of minder op. Ik ga zo en zo zaterdag testen om het te bevestigen dat ik gewoon ongi ben (ga ik dan maar vanuit om mezelf een beetje te beschermen )