Wij hebben dit aan de linkerkant van het kaartje (wij wilden een tekst vanuit het kindje..): Ooievaar?! Wat nou ooievaar! Mijn mama en papa hebben flink gestoeid, en zo ben ik in mama's buik gegroeid! Maar nu ben ik eindelijk geboren en kan zo hun rustig leventje verstoren! Wil je luiers komen ruiken? Graag even de telefoon gebruiken.
Komt goed stelt niet zoveel voor, het is meer een formaliteit waarin ze op papier zetten dat je niet kan werken zegmaar, maar ze moeten je daarvoor wel even hebben gezien. Ze zijn heel beschermend naar zwangere vrouwen toe. Don't worrie
zit trouwens net even te kijken naar de kortingsbonnen van pampers uit de blije doos, die zijn dus geldig tot 31 dec 2009.....
Ja!!! Zijn ze lekker optijd mee!!! Ik d8 'leuk pampers met korting!' Nou niet dus... vissen we gewoon naast het net! :x
Ja, die heb ik in het groen en wat voor band heb je precies gekregen, 1 die je om je benen moet doen, onder je kont zegmaar of een band die breed is en ook om je buik zit?
Het is een band die via mn rug onder mn buik zit. Aan de voorkant met klitteband en opzij kan ik m ook stellen met klitteband... Is het een beetje duidelijk hahahaha
Hmmm zou morgen naar Prental voor Blije doos + cadeaubon voor collega + babykleertjes.. maar nu dus even geen geld om te shoppen, collega woont dichterbij Duimeland en die blije doos moet dan maar even wachten hoef ik niet te parkeren voor 2 euro voor 5 minuten haha nou ik ga maar eens afsluiten en naar huis toe (lees naar moeders waar de andijviestamppot klaarstaat ) En m'n kleine eigenwijze dreumes in de armen sluiten ... jeeeee Dames, het was weer gezellig... alle agressie is eruit bij iedereen?? Fijne avond en tot de volgende x .... kus !
Ja hier is de agressie helemaal verdewenen! Vond het ook gezellig! Ga nu ff met de kleine man met de duplo spelen! xxx
Fijne avond Mirjam! Ik ben me omkleden voor de zwangerschapsyoga! Ik ben benieuwd naar de meiden en naar de les.. Misschien tot vanavond en anders tot morgen! Iedereen alvast een fijne avond! En dat we allemaal lekker mogen slapen XxX
Ja klopt! Ik heb al antwoord terug van pampers. Dus meiden niet de coupon weggooien!! Hiermee bevestigen wij de goede ontvangst van uw e-mail betreffende de geldigheid van de Pampers coupons in de Blije doos. Wij zullen het bureau inlichten dat ze deze bon moeten accepteren tot en met eind juni 2010. Kunt u voor de zekerheid controleren of het volgende antwoordnummer genoemd is in de folder:
Ha meiden! Tjonge zeg, ik ben echt niet meer gewend om de hele dag op school te zitten, ik ben me toch MOE! Viel haast in slaap terwijl het echt wel ergens over ging. Gelukkig bhad ik meewind op de terugweg, half uur fietsen is dan best lang. Maar goed, nu lekker op de bank met mn benen omhoog en mijn belnagrijkste probleem is ook weer weg, namelijk alle bladzijden lezen die jullie hebben bijgeschreven. Heb het net uit Even zien wat er is blijven hangen: OVertijd lopen of niet: ik denk dat ik overtijd ga lopen, gek he! Denk ik al van begin af aan, heel maf. Surf, wat voor studie oid doet je vriend waar je de scriptie van aan het checken bent? Wel lief dat je dat doet. Beetej interessant verhaal ook voor jou? Ehm... ik ben de rest dus vergeten Jullie zijn wel acteif geweest zeg met schoonmaken en al dat soort dingen! Hier zit net de was in de wasmachine en straks even koken, maar het is simpel eten (gebakken aardappel, worteltjes, kipburgertje, appelmoes, soort kindervoer hihi). Ikheid, leuk je zw.yoga! Zie je het zitten, met nieuwe club meiden? Altijd ff spannend he. Een keer eerder hadden we het daarover en bij mij is het erg meegevallen, ik heb het super naar mijn zin in het groepje bij gym!
zo meiden ik ben afsluiten we gaan zo eten patat dag janne en daarna gaan ze alles verschuiven voor morgen
@ladyZ: ik zie dat je een bekkenband hebt... ik hoorde van mijn bekkenfysio dat ze dat vroeger vaak deden, maar uit nieuwe onderzoeken blijkt dat het helemaal niet goed is... daardoor raakt je lichaam gewend aan die band en verslappen je spieren nog meer. je bekkenbodemspier dus ook... daardoor zouden de klachten na de bevalling langer blijven of zelfs niet over gaan... ik wil je niet bang maken, maar mij adviseerde ze dus zo'n band echt niet te nemen... @janne: mn vriend studeert accountancy. hij is al sinds dat thijmen er is met zn scriptie bezig, dat wil zeggen, hij heeft toen zn voorstel geschreven, anderhalf jaar niets gedaan en vorige week heeft ie m in een keer afgemaakt... (onder druk van zn werkgever) dus tis wel fijn dat ie eindelijk af is (helemaal omdat ie straks met nummer 2 natuurlijk helemaal geen tijd meer over heeft...)
@tm: ooooo patat, ik wil ook, ik wil ook ik wil ook! @hier: mn moeder was nog even op de thee, en ik was net even een rondje wezen wandelen, ik vond dat ik er uit moest (en ook voor thijmen natuurlijk) en toen heeft mn moeder thijmen ook nog even mee genomen naar de supermarkt, dus kon ik even een half uurtje liggen, heerlijK! hij ligt nu in bed, want hij kwam doodmoe terug... vanaf volgende week haalt mn moeder m ook elke maandag en dinsdag even op na haar werk (juist na 3en heb ik het zwaarder merk ik) dus ben ik heeeeel blij mee!
Echt?? Oh jakkie, dat is ook niet de bedoeling.... Maar ik slaap 's nachts dus niet van de pijn..... Het is de bedoeling een paar weken dragen.. Thuis draag ik 'm al niet, eigenlijk als ik moet staan/ lopen. Hopen dat het niet schaadt