Januari 2010 Mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door cruella, 22 apr 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mamanama

    Mamanama Fanatiek lid

    10 apr 2009
    4.080
    65
    48
    Zoetermeer
    @ Mispoes: gefeliciteerd met de geboorte van Pien!
    Zo zie je maar, een paar dagen stilte voor de storm! ;)

    @ Suzanne: nogmaals succes morgen!

    @ Woops: misschien dat ze morgen toch wat voor je kan doen,.....gewoon even vragen!
     
  2. Ise

    Ise VIP lid

    28 okt 2007
    5.163
    436
    83
    Ik hoop voor je dat ze toch iets kan doen, of dat het inmiddels niet meer potdicht zit..:)
     
  3. Angelic

    Angelic Actief lid

    13 apr 2008
    252
    0
    16
    @ Suzanne Succes morgen!!!
     
  4. marleentje26

    marleentje26 Fanatiek lid

    25 aug 2007
    4.754
    0
    0
    Bemiddelingsmedewerker gastouderopvang
    Rondom nijmegen
    suzanne: succes morgen! We horen hier het nieuws wel!
     
  5. Xmas06

    Xmas06 Niet meer actief

    Wow veel beebjes geboren weer!!!!
    EN allemaal meiden!! :$ :D

    GEFELICITEERD!

    woops: Succes morgen, hopelijk kunnen ze wat voor je doen! ;)

    Suzanne: Ook succes morgen! :D

    Hier: Ik ben zo moe :(
    Lijkt er op dat Ayden last van krampjes heeft ... zo zielig! Ook geeft hij melk terug... soms echt brokken en het ruikt heel zuur! :( Misschien dat hij last heeft van maagzuur ... ik krijg hem maar niet getroost!
    Nog steeds melden ze zich om de 3 uur terwijl ze 100 tot 120 cc per keer drinken! Ik wordt er een beetje moedeloos van ...
    Ik vind het heel moeilijk nu om te genieten omdat ik zo op ben! :(
    Bah, hopelijk is dit maar een fase....

    Liefs, Eleni
     
  6. klavertje77

    30 apr 2009
    86
    0
    0
    hoi dames, even snelle update. zondag bevallen van prachtmeid! alles goed, pittige bevalling, maar hoort erbij geloof ik. nu drukte alom, zal later verslag doen! succes voor de wachters en gefelliciteerd voor de nieuwe mama,s!!!

    liefs klavertje
     
  7. Mamanama

    Mamanama Fanatiek lid

    10 apr 2009
    4.080
    65
    48
    Zoetermeer
    @ Klavertje: gefeliciteerd! Hoe heet je dochtertje?
    @ Eleni: sneu dat hij steeds zo'n krampjes heeft.....
    Qua hoeveelheid lijkt het me niet te veel, toch? Tessa drinkt dat iig ook......6 x per dag 110-120 ml, dus overdag zo om de 3 uur en 's nachts laat ze er een uur of 5 tussen. Hopelijk knap je snel weer op en kan je weer genieten!

    En ja, toch ineens veel meiden hier geboren zeg!
     
  8. Sjees

    Sjees Niet meer actief

    Eleni, je kan proberen een paar schepjes nutriton door de melk te doen,hierdoor wordt het iets dikker en dat helpt tegen het opgeven van de melk en dus zuur waar de baby last van kan hebben,zo'n pak kost een paar euro dus het proberen zeker waard!
    Qua hoeveelheid zitten ze wel goed ik zou alleen proberen de tijd tussen de voedingen een half uurtje te rekken,bv door gebruik van een speentje,dit heeft bij Aylani ook geholpen,zij bleef ook om de 3 uur komen en toen gaf ik haar een speen en een half uurtje later de fles dit werkte en nu komt ze uit zichzelf om de 4 uur.
    Ook kun je proberen infacol te geven dit helpt goed tegen krampjes,je geeft het elke keer voor de voeding,succes!!

    Klavertje gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter,hoe heet ze?
     
  9. Xmas06

    Xmas06 Niet meer actief

    klavertje: Ook gefeliciteerd! :D

    Mamanama:
    Hier dus ook die hoeveelheid maar dan echt 7 of zelfs 8 keer per 24 uur! het breekt me zo op .... :( Ik vraag me echt af wat ik verkeerd doe! :(
    Als ze er, net als bij jou, 's nachts een keertje 4 of 5 uur tussen zouden laten zou dat al zoveel schelen ...

    Sjees: Bedankt voor de tips!
    Wat is nutriton precies en waar kan ik het kopen? En dan mengen zonder water?? (Dus mengen met de borstvoeding?)

    Met de speentjes ga ik ook gelijk uitproberen! Ik ben zo jaloers op alle doorslapende baby's die hier voorbij komen! :)
     
  10. pardoes

    pardoes VIP lid

    15 apr 2009
    7.663
    1.426
    113
    @ Sjees, wat fijn dat Aylani al zo goed gegroeid was, en een hele slab toe maar geld te over haha. Ze mogen hun handen dicht knijpen dat je ze niet aanklaagt.

    @ Ise, wat spannend maar wel fijn dat er al 3 gaatjes dicht zijn dat geeft toch hoop voor de vierde.

    @ Blommeke, gefeliciteerd met jullie dochter.

    @ Lynd, chevenne, verteld het heel mooi, daar kan ik het helemaal mee eens zijn, klinkt erg logisch.

    @ Suzanne, goed zo, je moet het hem maar goed vertellen want wij willen alles weten ;). Succes morgen.

    @ Belle, gefeliciteerd met Fenne Noah. Had je al gemist vandaag.
    @ Mispoes, gefeliciteerd met Pien.

    @ Sanne, dat was dan toch best zwaar zeg, en een mooie foto van jullie kleintje.

    @Eleni, knuffel voor jou, en nog iedere 3 uur is inderdaad wel erg zwaar. Krijgen ze dan niet juist teveel :(, Quinten mag max 1liter vocht per dag en 8x120 kom ik hoger uit, anders gewoon eens bellen met je cb, die kunnen je vast helpen.

    @ Klavertje, gefeliciteerd met jullie dochter.

    @ Hier, vanmiddag even met Quinten weg geweest, maar hij is zo zielig vandaag moest vanmiddag zo vaak en veel huilen en vanavond moest hij ook huilen en geen vieze broek en geen honger dus dan snap ik het echt niet, Hij huilt nooit dus vind het gewoon erg. Hij ligt nu in bed en iedere keer komt er even zo'n brom dus hij huilt nu niet echt meer, ik maak me dan natuurlijk gelijk zorgen omdat hij nooit zomaar huilt dus er is vast wat maar zou niet weten wat :(. Diep respect voor de mama's wiens baby's iedere dag wel even huilen want ik vind dit zo zielig. Hoop dat hij vanacht goed slaapt en morgen weer mijn lekkere rustige ventje is.
     
     
  11. Mamanama

    Mamanama Fanatiek lid

    10 apr 2009
    4.080
    65
    48
    Zoetermeer
    @ Eleni: kan me voorstellen dat dat je opbreekt....maar zoals Blaine zegt, krijgen ze niet teveel? Hier moet ik het af en toe ook rekken met een speentje..
    Nutriton is een oranje pak wat je vaak gewoon bij de supermarkt kan kopen en anders bij ETOS/Kruidvat o.i.d.
    Je voegt het toe aan de bv om het wat dikker te maken, als je het tenminste met de fles geeft, he?
    Infacol is ook gewoon bij drogist verkrijgbaar
    Succes meis!
     
  12. woops

    woops Niet meer actief

    @Klavertje,
    Hartelijk gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter.
     
  13. Xmas06

    Xmas06 Niet meer actief

    Hmm, mij is verteld (door de kinderarts) dat als je BV geeft dat ze dan zo vaak en zo veel mogen drinken als ze willen (ligt verteerbaar?) !
    Als ik KV geef moet ik er inderdaad op letten dat ik niet over die ene liter heen ga!
    Oowh, ik hoop zo dat ik niks fout doe!!! Straks heb ik het helemaal verkeerd begrepen!! :( :$

    Ik ga morgen inderdaad maar eens even kijken voor die middeltjes tegen krampjes/spugen!

    Blaine: Zielig he, als ze zo huilen! Dat is toch een manier om te vertellen dat er wat aan de hand is ... maat WAT? :$ Ik vind dat ook heel moeilijk hoor! En als ze het allebei tegelijk hebben dan huil ik een potje mee :) :( ...
    Ik kan soms niks uit hun 'body language' halen en dan voel ik me zo slecht!
     
  14. Xmas06

    Xmas06 Niet meer actief

    Ja, ik geef afgekolfde BV! Is wel zo handig .. kan mijn vriend ook af en toe de fles geven anders kan ik helemaal niet meer slapen! :) :p
     
  15. pardoes

    pardoes VIP lid

    15 apr 2009
    7.663
    1.426
    113
    Kan me voorstellen dat als ze beide huilen jij ook verdrietig wordt. Quinten slaapt nu gelukkig,neem ik, aan hij is in ieder geval stil :D
    Ik heb al gezegd ondanks dat hij fv krijgt heeft hij volgens mij gewoon een regeldag, vorige keer toen hij boven een bepaald gewicht kwam en meer voeding moest was hij ook 1 dag vervelend en nu dus weer aan het ophogen met de voeding en spontaan vandaag weer zielig dus hoop dat dat het is en morgen alles weer goed is.

    Je geeft gewoon bv en dat met 2 mannen jeemig meid wat knap, dan weet ik niet hoe het zit qua hoeveelheid, zit er wel genoeg voedingsstoffen in? En jouw mannen gaan ook echt wel doorslapen hoor als je maar geduld hebt. En ooh wat schrikken die eerste nacht dat je ineens wakker wordt en op de wekker kijkt en ziet hoe laat het is. Misschien ook een idee om 's nacht nog lekker een kruikje mee te geven. Quinten heeft dat overdag niet en als hij voor de nacht in zijn bedje gaat, gaat eerst de kruik naar boven zodat zijn bedje lekker warm is en dan Quinten er lekker warm bij in, hij kruipt dan echt nog wat dieper op zijn warme plekje en slaapt erg goed, laatst een nacht geprobeerd zonder kruik en toen was hij na 4 uur wakker voor voeding. Als ze een kruik hebben verbruiken ze minder energie om zichzelf warm te houden en kunnen ze wat langer op hun voorraad teren.
     
  16. woops

    woops Niet meer actief

    Ik ga maar eens proberen om te gaan slapen.
    Wie weet heb ik weer een nacht zoals de afgelopen 2 nachten en dan ben ik de nacht-zombie van de pagina. ;)
    Ach ja we zien wel.
    Slaap lekker allemaal.
     
  17. Xmas06

    Xmas06 Niet meer actief

    Heerlijk dat hij nu slaapt! Die van mij ook! :D
    Ze zullen zich over 45 minuten wel weer melden denk ik! :p

    Ik heb wel een hoop aan al die tips hoor! Ik zal straks gelijk een kruikje voor beide klaarmaken! Eens kijken of dat verschil maakt! ;)

    Gisteren zijn beide mannen gewogen ... Mason is in 2 weken ongeveer 700 gram aangekomen en Ayden 500 gram! Dus +/- 350 en 250 gram p.w. .
    Volgens het CB was dat goed!
    Ik neem nu gewoon aan dat ik genoeg voedingstoffen in mijn BV heb! Ik hoop het maar ... want ik kolf nu elke beurt 400 cc (om de 3 a 4 uur):$

    Stoppen zou voor mij erg pijnlijk worden ben ik bang! :$ :D
     
  18. Xmas06

    Xmas06 Niet meer actief

    Slaap lekker Woops!

    Ik ga ook maar even lekker liggen voor de mannen zich aandienen!
    Fijne nacht iedereen! :)

    Liefs!
     
  19. woops

    woops Niet meer actief

    Hoi,

    Ik ben al even wakker.
    Ik heb de verloskundige net gebeld.
    Ik voel me zo raar.
    Heel duizelig (net of je dronken bent)
    Liggen dan wordt het nog erger.
    Misselijk en neiging tot overgeven.
    Veel plassen en drogen mond.
    Verloskundige kon er niets mee en moest maar even aankijken.
    Vind het zo eng en het voelt niet oke.
    M`n meisje is explosief in bewegingen, echt heel actief.
    Mannetje is net naar z`n werk gegaan, hij zat in twijfel wat hij moest doen.

    Ik weet het even niet meer, misschien iemand bekend met deze klachten?
     
  20. Ise

    Ise VIP lid

    28 okt 2007
    5.163
    436
    83
    Woops, ik zou het niet weten meid. Sterkte.

    Eleni, ik geef nog deels gekolfde bv + kv. Heb het gister nog met de arts over de hoeveelheid gehad, ik geef nu 6 a 7 x 90 cc (ik probeer met 6 flessen uit te komen). En dat is genoeg, berekend aan de hand van dat sommetje (150 x lichaamsgewicht delen door het aantal voedingen). Ze is hier rustiger nu ze minder krijgt. Gaf eerst 7 x 100 (want mij was ook verteld gewoon op te bouwen) maar toen ging ze spugen en kreeg ze krampjes. Nu laat ze zelf ook wat langer tussen de flessen zitten.

    Blaine, hoe is het met Quinten gegaan? Heeft hij nog erg gehuild?
     

Deel Deze Pagina