September 2010 mamma's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Popkoorn, 20 dec 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. dayenne

    dayenne VIP lid

    14 aug 2007
    7.564
    0
    0
    Thuismama
    op 'n roze wolk!
    Mooi buikje Seth!
    Ben lichtelijk jaloers:D Zit elke dag in de spiegel te kijken of er al wat komt, maar nee hoor hihi.
     
  2. Seth

    Seth Niet meer actief

    Dankje.....:)
    Ach komt vanzelf hoor..... opeens zo van "poef".....:D

    Ennuhh voor de grootte van het kindje maakt het niet uit... denk eigenlijk dat het voor jezelf beter is om een kleine buik te hebben, minder kans op straie.... etc.
    Was met tweede ook zo belachelijk vlug....

    Voel me wel meer zwanger nu.... dat dan weer wel...
     
  3. dayenne

    dayenne VIP lid

    14 aug 2007
    7.564
    0
    0
    Thuismama
    op 'n roze wolk!
    Leuk leuk leuk:D

    Ik denk dat ik sowieso wel striae ga krijgen dit keer. Op het einde van Naomi kreeg ik beginnende striae maar gelukkig beviel ik toen. Denk dat het nu wel gaat doorzetten:( Ach ja, hoort er helaas bij he.
     
  4. Popkoorn

    Popkoorn Niet meer actief

    @ mama van 4 , ik heb ook zo'n hele uitgebreide echo,
    ik moet hiervoor naar nijmegen, maar ik heb geen GUO, ik krijg geen gewone 20 weken echo, ze doen meteen zo uitgebreid ( ik krijg het zo uitgebreid omdat ik chronische ziek ben)

    mooie echo trouwens !

    @ setje, jeetje meid wat erg voor je !! heel veel sterkte

    nou hier kon ik gister wel janken.... ik heb een ietsie pietsie buikje, ( ik vind het tenminste ietsie pietsie,) gewoon nog een beetje hang flubber van zoonlief nog,komt er iemand bij mijn zusje op kraam bezoek die 19 weken zwanger is die is echt nog helemaal plat. ( een vrouw van zwangerschaps gym.) zooo zegt ze... jij hoeft zo te zien niet lang meer....( starend naar mijn buik)
    het huilen stond me nader dan het lachen !! wat voelde ik me opeens dik zeg !!
     
  5. Jane1983

    Jane1983 Fanatiek lid

    30 okt 2009
    3.410
    0
    0
    Nijmegen
    Mejojo wat flauw van die vrouw zeg......

    Hier goed geslapen maar ben nog erg moe, zometeen weer werken bleeeghh
     
  6. sedese

    sedese Fanatiek lid

    23 sep 2009
    1.674
    936
    113
    Vrouw
    @Setje heel veel sterkte :(
    @Elif heel veel sterkte :(

    @mamavan4 mooie echo! :D
    @mejojo nou ja..beetje raar..
     
  7. sedese

    sedese Fanatiek lid

    23 sep 2009
    1.674
    936
    113
    Vrouw
    Goedemorgen Jane ;)
     
  8. alien

    alien Niet meer actief

    Hoi meiden!

    Ik weet dat ik niet zo vaak reageer maar lees toch echt alles mee hoor! Voor ons is de roze wolk gewoon niet aanwezig omdat we erg in spanning zitten ivm mijn vorige zwangerschap. Ik merk dat ik niet verder kijk dan de 20-weken echo. Toch probeer ik wel echt positief te zijn hoor maar dat is gewoon erg moeilijk.

    GUO: Dat hebbben wij ook. Onze dochter had door haar afwijkingen geen levenskansen. Wij hebben de zwangerschap afgebroken. Deze zwangerschap krijgen we dus extra echo's en controles. Niet dat ze er wat aan kunnen veranderen als het weer niet goed is. Maar het is meer voor onze zekerheid. De kans dat het weer gebeurd is overigens wel klein maar wel een iets verhoogd risico.

    Wat erg dat er al weer zo veel meiden afscheid hebben moeten nemen van ons clubje hier! Voor iedereen dan ook heel veel sterkte en dat jullie snel een nieuw wondertje mogen krijgen!

    Verder voor alle nieuwe mama's: WELKOM!

    Liefs Alien
     
  9. wuppie 01

    wuppie 01 Fanatiek lid

    1 jun 2007
    1.817
    10
    38
    setje en elfi sterkte knuf.

    Mejojo wat een stomme opmerking vind ik alleen maar kwetsend bedoelt.

    Alien ik snap dat je voorzichtig bent met de vreugde heb ik ook alleen is bij die grens iets eerder bereikt. Probeer in ieder geval een beetje te genieten dat heb ik in mijn vorige zwangerschap ook te weinig gedaan heb maar een buikfoto.

    mamavan4 mooie echo en nu op naar de volgende goede kan me voorstellen dat het in je hoofd blijft meespelen.

    darmen ik begin een tik te krijgen om sinasappel sap te drimken en dan het liefst verse en laat dat nou heel goed te zijn voor je darmen merk dat het werkt.

    seth ik heb ook een beetje een buikje maar dat komt bij mij vooral dat mijn huid niet meer zo strak is bij mijn buik.ik val op dit moment zelfs af en ik eet veel.

    misselijkheid word hier steeds erger nog niet spugen maar dat scheelt niet veel.
     
  10. Noukje

    Noukje Fanatiek lid

    14 sep 2009
    2.263
    3
    38

    :( Vreselijk, heb er geen woorden voor!
    Heel veel sterkte voor jou en je man!
     
  11. Mamanouk

    Mamanouk Fanatiek lid

    18 nov 2009
    1.086
    0
    0
    Allien wat erg mied, mag ik vragen bij hoveel weken je dat de zwangerschap af moest breken, lijkt me echt heel moeilijk.
    hoop voor jullie dat n u alles goed zit.
    Met hoeveel weken krijg jij die echo, ik met 18 weken.
    En ik moet naar het MCL in Leeuwarden
     
  12. lizab

    lizab Fanatiek lid

    7 mei 2007
    3.467
    1
    0
    planner kraamzorg
    Drenthe
    @Setje, verschrikkelijk balen meid. En de 2e keer al. Rustig aan, en ik hoop dat als jullie er weer klaar voor zijn het allemaal goed zal verlopen.

    @Elif, Balen zeg. Is er nog een kans dat het wel goed gaat? Dan duim ik in ieder geval voor je.

    LInda, rokjes zijn idd leuk.

    Meiden mijn buikfoto (met nieuwe rokje, had het kaartje er nog niet afgehaald) ;)
    Bekijk bijlage 45020

    vanochtend genomen. keurig netjes nog toch. :D Oja, hoe krijg ik hem nu op de site? moet ik hem PB'en oid?
     
  13. lizab

    lizab Fanatiek lid

    7 mei 2007
    3.467
    1
    0
    planner kraamzorg
    Drenthe
    Meiden, de septembermama's gaan zo gesloten worden.

    (ivm overschrijding berichtenaantal)
     

Deel Deze Pagina