Ja idd vind ik ook nu er een ramp is gebeurd moeten we ineens massaal gaan helpen en is het allemaal zo erg. Maar ze waren voor de ramp ook al arm...En idd van die adoptiekindjes vind ik ook maar raar... Mijn ouders hebben toen der tijd ook iets van 10 jaar op mij en mn zus moeten wachten. Het is allemaal erg krom
haha die bram, sliep tot 8 uur, ontbijt om 9.15 weer naar bed, geslapen tot 12 uur, 3 happen brood 2 slokken fles, en wil nu niks meer, moe jengelig enz... maar weer op bed gelegd, weet t anders ook niet, hij is nog wel aan het jammeren... hop dat ie ff uurtje slaapt en dan fles wil, dan kunnen we ff stad in, moet nette kleren hebben voor morgen.....
wij hebben ook niks gedoneerd, tis echt vreselijk wat er gebeurd is, en zeker in zo'n arm land, maar er zijn zoooveel donaties die je aan jan en alleman kan doen dat je er zelfs arm van wordt..... en over die adoptie kindjes die nu versneld hierheen komen, weet ik eigenlijk niet zoveel te zeggen, ene kant hier zijn de qua voorzieningen beter af, aan de andere kant, de procedures zijn er niet voor niks.... dubbel
Tuurlijk zijn die procedures er niet voor niets, daar weet ik na bijna 6 jaar alles van, maar als een kind al aan ouders toegewezen is dan hoeft het toch niet nog eens 2 jaar te duren voordat er een paspoort is en het kind naar nederland kan?
Idd ik denk dat jij er een beetje makkelijk over praat Maaike... Die procedures zijn er niet voor niets, maar zijn ook erg omslachtig. Vroeger was dat al zo maar nu schijnt het nog veel erger te zijn.
Natja ik snap je reactie wel. Van mijn ouders weet ik hoe moeilijk en pijnlijk het proces van adopteren kan zijn. Er is veel gedoe om en als je dan zo iets leest kan je daar van beetje boos/verdrietig worden. Het is vooral veel bureaucratie, want iemand als Madonna of Angelina kan wel zomaar adopteren....
goede middag meiden... nog ff snel in mijn pauze.. die er al bijna opzit.. mijn collega's zouden stuk voor stuk ook niet aan de opleiding beginnen en snappen mij gelukkig wel. Ga het volgende week bij mijn manager neerleggen. Pfff ben moe man, vanavond blijf ik eten bij de gastouder (zijn ondertussen goeie vrienden aan t worden is wel super fijn, heb niet zoveel vrienden meer sinds ik Collin heb) Morgen ochtend lekker zwemmen met Collin eindelijk weer nu hij is opgeknapt! @doneren, doe ik ook niet, heb t geld er gewoon niet voor. Las op hyves dat rianne maandag met dr nieuwe baan gaat beginnen?? Gefeliciteerd Rianne!! allemaal een knuffel ik ga weer aan t werk! xx
natja dat vind ik ook vreemd hoor. je zou bijna van adoptie af zien als je de verhalen allemaal zo hoort... laura: tis allemaal niet makkelijk he met keuzes maken. Ik werk zelf 36u en ik voel me af en toe ook wel rot dat ik hem vaak niet zie, vooral als ik dan vaak de afkeuring merk van andere vrouwen. Maar goed ik voel me er prettig bij, en ik vind dat je gewoon moet doen waar je je het fijnst bij voelt! zag dat je lekker had geshopt bij de hema, moet ik zo ook maar eens langs. Tenminste, als die smurf nog wakker wordt vandaag! tamtam heb je nog andere potjes voeding gekocht voor Danian? Ik heb gisteren wel meegedaan aan de IQ test, maar vond hem niet zo goed als andere jaren. Ik vind zulke testen altijd wel leuk, heb ook big brain academy op de Wii. Het ging me wel een stuk beter dan vorig jaar, toen kon ik er echt niks van (ik wijt het maar aan de hormonen). nathalie: haha hij vindt er echt niks aan in die stoel he. Heb jij helemaal geen buggy? Ook geen op het frame van je kinderwagen dan? over haartjes: hier groeien ze ook best hard vind ik, maar ja het is nog steeds niet veel. Ach ja, komt vanzelf wel, hoef je ze ook niet te kammen, lekker handig en over dat mensen meisjes op jongetjes vinden lijken. Nouja zeg!! Zeker op deze leeftijd vind ik dat je dat echt goed kunt zien. Bij die hele kleintjes vind ik het nog wel eens lastig. Laatst liep mijn vader met Maxime te wandelen, zei er een oud omaatje: "ooooh die zal later vast veel aandacht van de jongens krijgen!" Mijn vader: "nou ik hoop het niet want het is een jongetje" "Oooh echt waar? Dan krijgt ie vast veel vriendinnetjes met die grote donkere ogen van hem" Hahaha.
Fijn dat je goede vrienden bent met je gastouder is toch wel fijn dat er een klik is. Werkse nog even
ik heb hem trouwens vanochtend op de foto laten zetten voor z'n paspoort. Geweldig wat een onderneming. eens kijken of ik dr een foto van kan plaatsen
Ik geef hem 's avonds een week geen groente en fruit meer alleen nog een fles. Wil ff rust misschien dat het daarna beter gaat. Zodra we er 's avond aankomen met het schort is het al mis hij voelt het denk ik aan of zo.
hm blijft lastig een foto van een pasfoto maken, maar dit is het idee. Op de eerst foto stond ie met een brede grijns. Maar goed dat mag niet op een paspoort he.
Middag! Wij hebben de box ook omlaag moeten zetten. Het bedje laten we nog even hoog, daar trekt ze zich nog niet aan op. @Natja, octomom noemen ze die vrouw die die achtling kreeg. Was gisteren een documantaire over. @Nathalie, groot gelijk dat je geen nieuwe hebt gekocht. Had ik ook niet gedaan, maar krijg nu op een nieuwe al 40% korting dus dat is wel handig. @Tamtam, balen dat je juist nu weer last hebt van je pols. Kwam pas te laat achter de IQ test, vond ik wel jammer! Wat fijn dat je bij je oude werk weer wat kan gaan doen! @Mama, hoe voel je je nu? Balen dat je down bent. Dikke knuffel! Doneren heb ik niet gedaan. Weet nooit waar het naartoe gaat. Vorige week waren er miljoenen naar Haïti gegaan en het was op het nieuws dat er nog maar weinig mee gedaan werd. Wil wel zeker weten dat m'n geld goed gebruikt word. @Ilse, hoe was het bij de logo? Autostoel, nog niet. Esmee past nog prima in de cosi. @Snieke, lache he, kind op de foto! Esmee moest met 2 maand al op de foto omdat we op vakantie gingen. Echt te verschrikkelijk! Ik vind het trouwens goed gelukt! Wat een knap stuk met een lekkere bolle toet. Flesjestijd! Na het eten verjaardag van m'n neefje. Die is 6 geworden. Ga mooi met m'n ouders mee, die kinderen hangen altijd de hele dag aan Esmee te plakken. Gewoon irritant. Dus kan ze nu thuis blijven bij d'r papa. Fijne avond!
Lang leve Knippen en Plakken!!!! Voelde 'm al aankomen dat ie vast zou lopen op de pagina, anders was ik dit hele bovengetypte stuk mooi kwijt geweest.
nee als het wachten daarop is, vindt ik 2 jaar onzin ja, maar natja ik heb totaal geen idee wat het allemaal inhoudt... dus tja zoals ik al zei kan er weinig zinnigs over zeggen.