Nou... dan zal het toch echt... ik neem toch aan dat die hormonen nu wel uit je lijf zijn... En BV is dus geen garantie dat je niet zwanger raakt.. Misschien juist wel door de BV.. haha weet jij veel.. ben je ineens supervruchtbaar
nee hcg is 3 weken na je bevalling vak al helemaal uit je lichaam maare pff we wilde eertst verhuizen enzo ik maak me drukker dan manlief, die heft iets van ach zetten we gewoon een bedje erbij nee bv is geen garantie dat wist ik heel goed. maar juist door die bv ben ik gaan testen maar pff effe allemaal laten bezinken
Ja ... is wel impressive nieuws.. en jullie wouden sowieso een 2e en dit jaar al beginnen er mee.. Nou is er in ieder geval geen weg meer terug! Verhuizen... sjah dat kan alsnog toch als de kans zich er voor doet. Ennuh dat bedje is ook zo bijgeplaatst.. Wow wat klink ik nu ineens de chillheid zelve... Dat ben ik dus niet hè als mij dit overkomt.. Maar goed, nogmaal.. jij wilt heel graag! FF laten bezinken.. en sjah.. dan maar verder broeden
Nou ben ik echt weg hier.. voordat die ei ineens een kuikentje is geworden... Claire je hebt me helemaal van slag gemaakt.. hahaha Nou hoop dat je het kunt bolwerken allemaal.. Als jij niet in een vloedgolf van hormonen zit.. sterkte.. vooral je man.. hihihiihihih
Das mijn thuis wedstrijdje!!! (kom van arnhem af he..) Tries.. samen doen dit jaar als het allemaal goed gat..? met zijn 4..
En mijn mannetje nog zeggen,. als we nu voor een 2e gaan ben je heeeeeeeeeeel lang niet ongesteld, phoehee, moet er eerlijk gezegt nog niet aan denken.... Maar als het zo is claire, is het echt een wondertje......
Nee, ik zou ook niet die tijd om willen ruilen met nu. "Been there, done that!" Was echt een top tijd, maar zo'n kleintje gaat boven alles! Ik was echt destijds gek op DJ Paul Elstak en Charlie Lownoise & Mental Theo enzo, en Dune vond ik ook fijn. Later werd het allemaal wat harder, ook top! Af en toe zet ik ceedeetje op van Sensation White of Black, vind het allebei heerlijk! Lekker Farah, eigengemaakte patatjes! Heb hier de aardappels en rode kool op staan, met een gehaktbal, lekkerrrrr. Wilma, wat een lieve kleertjes en wat goed dat ze het zelf vasthoudt!! Over de namen: Ik heb een lijstje op me laptop geplakt, zo'n post-it, hahaha! Werkt wel, hoef al lang niet zo vaak meer te kjken Marlee, hak jij maar ff lekker verder! Als we dat nu allemaal elke dag ff fanatiek gaan doen, gaan die kilootjes ook wat sneller... Claire!!!!!!!!!!!! Wat spannend zeg, jeetje! Wel snel, maar dat hoeven wij je niet te vertellen, weet je wel... Maar dat zou toch te gek zijn, helemaal alleen zonder hulp! Alvast een voorzichtige gefeliciteerd Superrrrrrrrrrrrrrrrr!! Voor de rest: Bon apetit!
@ Marleen...: Hoe zei je t nou..? Ik heb nu volgende schema: 08.15 wakker luier verschonen en knuffelen 08.30 flesje daarna spelen en knuffelen tot ongeveer 10 uur.. hazeslaapje in de box..even ergens naar toe... 13.00 flesje Dan knuffel en naar bed.. 16.00 wakker dan in de box spelen ... 17.30 flesje daarna weer spelen, knuffelen, bij ons op schoot , mee tv kijken... 22.00 of 22.30 alles uit en 1 lamp aan, rustig een flesje geven... om de dag daarvoor in bad met papa of mama... Dan heel stil luier verschonen. naar bed Oja verschoon naturlijk wel vaker dan 2x hoor maar elke luier opschrijven lijkt me zinloos.. @ verder: stuiter modus, haaakkuuuhhhh Dit jaar minimaal 1 feessie hoor! anders word het echt TE burgelijk! @ zwanger: gefeliciteerd! Hier onmogelijk een 2e... net weer ongi geweest tot gister(echt leuk zo op je trouwdag...) en angelo is gister gesteriliseerd!!
Je hoeft de tijd ook niet om te ruilen, je kan het natuurlijk ook gaan combineren!!! "i've been there and i've done that, but hell, not planning to stop!!!!" Natuurlijk niet meer zo "extreem" als vroeger.. maar een feestje zeker nog wel.. minimaal 2 dit jaar!! Is de bedoeling... Nu het nog en kan en niet compleet uitgerangeerd ben.. Kijk als de tijd komt dat ze me gaan aankijken van wat doe jij hier Mama.. dan is het klaar.. maar nu?? Parteeeeehy... Heb al zin in mijn verjaardag! Wordt één dolle bende... Heb al een kamertje gereserveerd voor Alissa.. die mag lekker naar oma oh ja en even als extra... TUURLIJK GAAT JE KLEINTJE VOOR ALLES.... lijkt nu net of ik feesten belangrijker vind.. wel belangrijk, maar niet belangrijker
Inderdaad, wat jij zegt... TE burgerlijk! Maareh jouw schema: Lijkt me toch een goed schema!! Wat wou je er aan veranderen? Dat je de laatste fles eerder kan geven?
Ben ik nouuuuu zo druk??? Jemig... ineens heb ik tijd......... hahaha zie je nou wel dat het maar goed is dat ik er normaal zo weinig ben.. ik bevuil dit topic alleen maar. Zul je zien.. kunnen we morgen Deel 3 gaan openen!!
Jow.. graag... maar misschien maar eens even wachten... Zijn er hier nog meerdere dames die maar 1 kindje willen..?! Ik heb geen seconde spijt van de sterilisatie...!
@ Renate: Dan zou je kunnen denken aan op deze tijden de fles... wat je er voor of erna doet kun je dan zelf bepalen... *8:00 *12:00 *16:00 *20:00 Zodra we hier naar 4 flessen kunnen, zou ik deze tijden wel ERG fijn vinden! En hier vind ik op het moment 1 kindje ook voldoende. Ik zeg niet NOOIT een 2e... Maar ik en Stephan moeten er nog echt niet aan denken en we vinden allebei, dat als het bij 1 blijft, dat dat dan ook goed is.
Wat fijn, die schema's.... Hier begint de ene dag om 6 uur en de andere om half 8! Dan voed ik om de 4 uren en ook nog 1x in de nacht. Zit nog steeds op 6 voedingen. Als hij nu de nacht door gaat slapen, kan ik wat gaan ophogen, want hij heeft nog wel honger na een flesje volgens mij. Als je naar 5 of 4 voedingen gaat, mag je dan langer als 4 urren ertussen laten overdag? Vandaag was 06:00 10:00 14:30 18:30 En dan komt rond 23:00 nog en meneer wil in de nacht rond 03:00 dan meestal nog. Maar dan begint morgen mijn dag om 07:00 uur (hoop ik) Hij is echt een mannetje van die 4 uren, systeem in z'n koppie....
Wij weten het nog niet, dus wachten we ff met de sterilisatie. Maar we zijn het er wel over eens dat mijn man dat ondergaat. Hij had er geen problemen mee!
@Marleen: Dus jullie hebben thuis ook wel eens feestjes??? Wij gingen altijd bij ons afteren. Nou voor we het wisten was het ineens zondag avond, oeps... Wij zullen ook zeker nog op stap gaan maar niet meer zoals toen. Nee, dat vind ik echt niet meer kunnen. Ik kon halverwege zo'n avond mijn sms'jes al niet meer lezen, kun je nagaan hoe het ging rond 07:00 uur, hihi. En dan zeker een paar uur later je kind ophalen? Nee, laten we dat maar niet doen. Nu ik terug denk aan al die jaren feestjes komen er weer zoveel herinneringen boven. Was zooooooo leuk!