September mama's 2009 deel 2

Discussie in 'De mama's' gestart door merakli, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sembem

    sembem Fanatiek lid

    9 aug 2009
    1.200
    0
    0
    jaja elizabethje en nou wil jij zeker weten hoe dat moet he.....:D
     
  2. sofie28

    sofie28 Fanatiek lid

    30 okt 2008
    2.290
    0
    0
    elizabethje:eek:oh leuk dat jij ook zo creatief bent!!
    ik ben momenteel een jurkje aan het breien!!

    pluk:duidelijk verschil!!!wat gebruik jij voor kinley haar exceem??noa krijgt nu uitslag rond haar mondje,ik denk van het kwijlen!

    ikbenhetmaar:eindelijk ongesteld!ben je teleurgesteld??
    leuk dat linde ook alweer opknapt!!

    hellen:als noa niet wil drinken,zorg ik voor zo min mogelijk afleiding,even op de kamer ofzo gaan zitten.

    mijn dokter heeft wel gezegt dat dat ook met een sprongetje te maken heeft dat minder eten.komt wel goed hoor.

    merakli:voel je je al wat beter??*knuffel*

    eerised:wat een roddels!!ach maak je niet druk daarom,jij weet toch beter!!

    sembem::eek:ooooh wat een vrolijk ventje!!mooie foto's!!

    vandaag lekker geshopt,maar ben alleen maar met kleren voor noa thuis gekomen:
    2 rompertje(kei leuke kleuren)
    een trainingsvestje(echt voor meiden)
    en een pakje met een jurkje met broekje eronder!

    morgen moet ik terug even naar het stad en dan ga ik de rest van de winkels af,die ik vandaag niet heb gedaan!!

    oohh en vandaag heb ik het advies-gesprek gehad over jens!
    ik was er wel wat verdrietig om,maar als het moet dan moet het.
    hij heeft een vorm van ADHD en een achterstand in gedrag en hij heeft een moeilijk sociaal leven met andere kinderen,dus hij zou naar een type 3 school moeten en naar een semi-internaat(na school nog tot 18u daar blijven om zijn sociaal leven te verbeteren) en dan vragen ze nog om hem 3maand:)$)in de week terug naar het ziekenhuis te brengen voor aan wat andere problemen te werken,dus dat wil zeggen dat jens dan nog eens 3m van huis weg is van maandag tot vrijdag,maar dit moest nog bekeken worden,misschien is dat dan niet meer nodig als de semi-internaat het opgelost krijgt!!
    vind dit wel super erg,want nu heb ik hier thuis 2 kindjes met ADHD !!
    ach zolang we maar gelukkig zijn zeker.

    groetjes
     
  3. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.258
    4.489
    113
    Sinds wanneer heeft jouw vader een tiet :D:D:D

    Kom zo terug moet even met Kylian naar de dokter kijken (ned 1)

    Groetjes Anita
     
  4. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    18 nov 2008
    6.486
    0
    0
    Linde weer 38.0 :x:(
    Zal haar zo maar in bed leggen onder alleen een lakentje, en als het morgen niet gezakt is ga ik weer een bezoekje brengen aan de HA
     
  5. Babijtje

    Babijtje Fanatiek lid

    11 mrt 2008
    1.310
    0
    0
    Doetinchem
    Haai meiden,

    Ff geen tijd om bij te lezen, maar meld me hier vast ff zodat ik ook weer meldingen krijg van nieuwe berichten
     
  6. 5Mare5

    5Mare5 Fanatiek lid

    10 okt 2008
    3.694
    0
    0
    Ede
    so dat heeft even geduurd voordat ik door had dat het niet rustig was maar het topic gesloten is. pff beetje dom van mij. heb nu ook niet bijgelezen. zal het vanaf hier weer proberen
     
  7. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.258
    4.489
    113
    Sophie wat ontzettend naar bericht zeg, en arme Jens die heeft zich dus de hele tijd maar drijvende moeten zien te houden daar op school terwijl w.s niemand hem snapte.
    Heel moeilijk natuurlijk dat je kindje w.s nog 3 maanden van huis is maar als hij daardoor in zijn verdere leven makkelijker met andere mensen om kan gaan is het natuurlijk wel iets wat 'moet' gebeuren, want helaas (soms) moet je met mensen omgaan.

    Ik smeer haar 2 x daags helemaal in met bodylotion van de vaseline (intensive rescue), 3 x extra haar hoofdje en op de actieve plekken smeer ik 1 x daags vaselinne lanette (verkrijgbaar bij de apotheek).
    Die vaselinne lanette kun je ook gebruiken voor de handjes, het trekt snel in en is niet erg als ze er iets van binnen krijgen.

    Ikbenhetmaar Ik zou haar lekker een zetpilletje geven voordat je haar in bed legt en meid koorts is niet leuk maar 38 graden is niet echt zo hoog om meteen in de stress te schieten hoor;)

    Groetjes Anita
     
  8. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.258
    4.489
    113
    Begrijp ik het nu goed, een topic mag 100 pagina's lang zijn en dan moet je een nieuw topic openen?

    Nou dat gaat dan lekker we hebben vandaag al over de 20 pagina's dan moeten we dus over 5 dagen een nieuwe aanmaken
    Dat is dus gemiddeld elke week een nieuw topic en dat zijn er dus 52 per jaar.

    Groetjes Anita
     
  9. 5Mare5

    5Mare5 Fanatiek lid

    10 okt 2008
    3.694
    0
    0
    Ede
    dit hoort helemaal bij deze leeftijd. gebeurt vaker dat alles nu interessanter is dan drinken. david gaat nu heel vaak stoppen om naar mij te kijken en heel lief te glimlachen maar hij gaat helaas ook bijten :S
     
  10. Ariel

    Ariel VIP lid

    8 mrt 2006
    16.482
    0
    0
    Zoetermeer
    Sophie wat balen van Jens! En het is echt wat pluk al zegt. Hier heeft hij waarschijnlijk de rest van z'n leven profijt van. Vincent heeft ook erge ADHD en die is vroeger uit huis geplaatst geweest. En heeft jaren in een internaat gezeten, maar hij heeft echt het idee dat dat het beste is dat hem is overkomen. Anders stond hij nu niet zo in het leven.
     
  11. pluk

    pluk VIP lid

    13 dec 2005
    16.258
    4.489
    113
    Ik heb een zwager en die heeft een heel hoog IQ, prachtig natuurlijk

    Alleen zijn ouders hebben ervoor gekozen om alleen de dingen die hij heel goed kon te stimuleren (leren dus) en zijn sociale kant is hierdoor niet ontwikkeld.
    Ik noem hem dus ook sociaal gehandicapt.

    even een paar voorbeelden

    - op de 50ste verjaardagsfeest van mijn vader zat hij op het feest in een hoekje een boek te lezen met wiskundige vraagstukken.

    - hij heeft geen vrienden

    - hij vind de vrienden die mijn zus heeft maar lastig

    - hij snapt niet dat b.v ik iets niet snap

    - als wij (of mijn ouders) op vakantie bij hun zijn (ze wonen in amerika) dan komt hij alleen naar beneden om te eten.

    - hij snapt niet dat er soms dingen verkeerd gaan (b.v een pizza die iets te donker is geworden) en verkondigd meteen dat diegene dom is.

    - hij kan niet tegen kritiek (b.v goh als je dit zo en zo doet gaat het misschien wel of makkelijker)


    en om deze kan ik nog steeds lachen

    Mijn zus was aardappels aan het schillen, met een schillemesje. Hij werd boos want ze schilde veel te dik en zo bleef er geen aardappel over.

    Dus mijn zus zegt nou dan doe jij het toch en dat deed hij

    Hij schilt netjes met de dunschiller en snijdt vervolgens hele dikke plakken van de aardappel af omdat er ogen in zaten :D, uiteindelijk had hij dus minder aardappel over dan mijn zus. :D:D:D

    Groetjes anita
     
  12. francescak

    francescak Fanatiek lid

    17 nov 2008
    1.594
    1
    0
    kinderleidster
    twello
    @madwin: ik heb nog wel een kaartje over dus als je wilt moet je maar ff je adres pben!

    Ik heb wel teruggelezen maar mijn god wat een kletsmajoren hier! niet te geloven!
    hihihihihihi

    ik ga ff men boodschappen uitpakken!
     
  13. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    18 nov 2008
    6.486
    0
    0
    De HA heeft me gister op het hart gedrukt dat ook 38 graden in dit geval kwalijk is, ze mocht vandaag geen verhoging hebben anders moest ik terug voor antibiotica. Maargoed kijk het nog even aan, ze heeft idd net een zetpil gehad en ligt te slapen.
     
  14. Jusi

    Jusi VIP lid

    4 mei 2007
    8.057
    2
    38
    Jeetje, wat kletsen jullie toch vort veel! :$
    Ik heb niet alles bijgelezen, kost me teveel tijd.
    Maar wil nog wel even op Hellen reageren nog op een stukje uit het vorige topic:
    Pff, lijkt me ook echt vermoeiend, 4 dagen per week om 5.30 je bed uit! Hoe gaat het eigenlijk met je vermoeidheid, is die een heel eind over of gaat het nu wel?
    En ik begrijp helemaal dat je geen zin meer hebt om naar het oosten te verhuizen. Misschien stomme vraag, maar kan je vriend niet bij jou komen wonen dan?

    Ik heb vandaag weer een hele dag mogen werken. Maar ik krijg er steeds meer een pesthekel aan. Ik zit nu weliswaar op mijn eigen afdeling, maar meestal in mijn eentje. Of met een Turk die bijna geen Nederlands kan, of met een jongen die autistisch is, en op bijna alles alleen maar ja of nee zegt.
    Nou, daar kun je dus ook geen gesprekken mee voeren. ;)
    Met gevolg dat ik alleen met mijn baas wat kan kletsen, als ie al in de buurt is. En dat ik veel ga rondlopen, om maar wat te kletsen hebben. Daardoor krijg ik weer op mijn flikker, dat ik door moet werken ipv kletsen, maar weet je hoe saai dat is met geestdodend werk?! ;)
    Sorry, moest het er effe uitgooien. ;)

    Verder ging het met Kenji vandaag weer goed bij mijn schoonouders. Hij heeft alleen weinig geslapen. In de bus sliep ie al, zei Jurgen, dus die is toen hij is thuisgekomen meteen doorgelopen naar boven om Kenji in bed te leggen. Maar om 18.30 was ie weer klaarwakker.
    Om 20.00 zijn fles gegeven, en om 20.30 lag ie weer in bed.
    Hij was zo vertrokken, maar das dan ook niet zo gek als ie bijna de hele dag maar 3 uur geslapen heeft. ;)
     
  15. booky

    booky Fanatiek lid

    26 aug 2007
    4.924
    0
    0
    docent lichamelijke opvoeding (VMBO)
    achterhoek
    #215 booky, 21 jan 2010
    Laatst bewerkt: 21 jan 2010
    Hellen het lijkt me ook erg dubbel hoor. Pff wat zit jij in een lastige situatie zeg…

    Joyce, thnx. Goed bezig met je afvallen!! Ik heb sinds gister een abonnement op de sportschool ;). Morgenochtend gaan we er weer tegenaan..

    Ariel, ahh wat lief dat Rosalie een speelkleed klaar maakt voor Noah :).
    Ik heb idd ook wel eens het idee dat het aan het geboorteseizoen ligt wat betreft snotneusje en hoesten. Mats is van april en daar idd het eerste half jaar ook niks aan de hand.

    Madwin, ooh dat is wel pittig extra erbij werken. Gelukkig knapt jullie mannetje weer op.

    Ikbenhetmaar, wat een heerlijk slapertje die Linde :D. Fijn dat het de goede kant uit lijkt te gaan. Oh gelukkig heeft ze weer goed gedronken.

    Eerised, ooh heerlijk zo’n dorp zeg… Ze maken er echt de mooiste dingen van heh :(.
    Ik maakte voor Mats altijd zelf de groente en fruithapje. Vond het boek van de AH erg leuk heet Opperdepop. Staat ook bij hoelang je alles kunt bewaren.
    Ohh jij hebt leuke vakanties in het vooruitzicht!!

    Pluk, jeetje jullie man wordt groot zeg. Een basisschool uitgezocht. Hihi ik moet wel lachen om zijn reacties in de klassen :D.

    Ariel als ik toevallig streepjescodes heb dan zal ik ze voor je bewaren!


    WAT EEN TEMPO IK BEN NU BIJ TOT PAGINA 10. Ik loop lekker achter de feiten aan geloof ik KLETSKOUSEN!!
     
  16. booky

    booky Fanatiek lid

    26 aug 2007
    4.924
    0
    0
    docent lichamelijke opvoeding (VMBO)
    achterhoek
    Voeding, hier nog niks geen bijvoeding. Alleen nog maar bv, maar dat ga ik nu langzaam afbouwen…

    Wauw Pluk je ziet zeer zeker resultaat. Fijn hoor!

    Hier ook een droger en vaatwasser :D.

    Whoehoe ikbenhetmaar gelukkig de rode duivels ;). Hier nog steeds niet. Na Mats duurde het ook dik een half jaar.

    Hihi ziet er gezellig uit bij Noa in de wipper ;).
    OOh wat is hij al groot in de stoel!!

    Sembem, scheelt wel denk ik heh de hechtingen eruit.

    Merakli ik ben het wel met ikbenhetmaar eens dat het aan je bevalling ligt. Bij Mats had ik ook veel minder behoefte aan mensen om me heen (wel de naaste familie natuurlijk). Bij Nils had ik dat helemaal niet en vond ik het super leuk dat er de dag erna al wat mensen kwamen.

    Ikbenhetmaar, wordt wel erg nieuwsgierig naar jullie geboortekaartje heb je geen spam?? :D

    Sembem wat een geweldige foto’s!! Mooi hoor.

    Sofie, och jeetje zeg dat is wel pittig 2 kindjes met ADHD. Hopen dat jullie mannetje baat heeft bij zo’n semi internaat. Maar ik kan me goed voorstellen dat je het moeilijk vindt.
     
  17. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    18 nov 2008
    6.486
    0
    0
    @ Booky, nee heb het geboortekaartje niet op de computer staan en de scanner doet t ook niet..!
     
  18. booky

    booky Fanatiek lid

    26 aug 2007
    4.924
    0
    0
    docent lichamelijke opvoeding (VMBO)
    achterhoek
    Hmm das jammer ;).
     
  19. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    18 nov 2008
    6.486
    0
    0
  20. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    18 nov 2008
    6.486
    0
    0
    Maar lieve dames, ik ga weer.
    Moet echt nodig aan het werk.
    Er liggen heel wat bestellingen van vandaag op me te wachten en aangezien ik de hele dag in de winkel gewerkt heb en daarna Linde op moest halen heb ik daar nu pas tijd voor.
    Kan merken dat mijn actie voor Haiti mensen trekt.
    pff, misschien tot later maar denk tot morgen!
    Slaap lekker iedereen
     

Deel Deze Pagina