September mama's 2009 deel 2

Discussie in 'De mama's' gestart door merakli, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    18 nov 2008
    6.486
    0
    0
    Ik laat mijn s-moeder voor geen goud oppassen op Linde,
    We zijn het niet bepaald eens over "zorgzaam" zijn.
    Zij pakt bijv. rustig de babyfoon op en gaat de stad in terwijl haar 3 jarige dochtertje op bed ligt.
    (mijn vriend was ongepland toen ze nog heel jong was) en ze heeft dus op late leeftijd ook nog een nakomertje gekregen.;)
     
  2. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    18 nov 2008
    6.486
    0
    0
    Linde wil ik ook niet heen en weer slingeren hoor. Ze is op Di & Do bij mijn ouders en als ze ze alleen al ziet gaat ze keihard lachen.. in tegenstelling dus tot me s-ouders als ze die ziet gaat ze huilen..tsja moeders brengen dingen over op hun kinderen zeggen ze toch altijd? :D
     
  3. booky

    booky Fanatiek lid

    26 aug 2007
    4.924
    0
    0
    docent lichamelijke opvoeding (VMBO)
    achterhoek
    Eerised ik denk ook wel dat het voor en nadelen heeft. Maar eerlijk is eerlijk ik ben toch altijd wel blij wanneer Mischa weer thuis komt en we de taken een beetje kunnen verdelen.

    Ik begin 17 maart weer met werken. Kijk er wel naar uit, maar nu de datum definitief is ook wel even slikken hoor ;). Maar goed ze gaan naar een prettig kdv dus ze zijn in goede handen.

    Ja Linde en Nini zijn een koppel ;)
     
  4. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    18 nov 2008
    6.486
    0
    0
    Ja al vanaf de eerste keer dat Linde en ik een foto zagen van Nini, we waren beide verkocht! :D
     
  5. booky

    booky Fanatiek lid

    26 aug 2007
    4.924
    0
    0
    docent lichamelijke opvoeding (VMBO)
    achterhoek
    OOh Nee dat zou ik ook NOOIT doen. Laatst kwam ik een buurvrouw in de winkel tegen en haar zoontje lag thuis op bed. Nee ik durf dat soort dingen niet, dan eet ik maar een avond brood ofzo ;).

    Ohh dan heb je nog wel een heel jong schoonzusje zeg.

    Onze kindjes hebben ook een betere band met de mannetje. Maar dat komt omdat ze die meer zien. En Mats is helemaal gek van mijn broertje (22). Daar is echt geen speld tussen te krijgen, zo leuk.
     
  6. booky

    booky Fanatiek lid

    26 aug 2007
    4.924
    0
    0
    docent lichamelijke opvoeding (VMBO)
    achterhoek
    Ahh das lief... Ach en Deventer is vanuit hier ook nog goed te doen heh ;).
     
  7. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    18 nov 2008
    6.486
    0
    0
    ik zou dat ook nooit doen hoor, vandaar dat het me ook irriteerd, en zo zijn er nog veel meer van dat soort dingen op te noemen.

    Ik weet even niet meer precies waar jullie wonen, maar spiek wel even op hyves..;)
    Ag en een LAT relatie de eerste tijd is toch prima? :D


    Ik ga nu me bed in, trusten!
     
  8. Ikbenhetmaar

    Ikbenhetmaar VIP lid

    18 nov 2008
    6.486
    0
    0
    je woont in Zevenaar toch? Das inderdaad niet zo gek ver weg! :)
     
  9. booky

    booky Fanatiek lid

    26 aug 2007
    4.924
    0
    0
    docent lichamelijke opvoeding (VMBO)
    achterhoek
    Ik kom oorspronkelijk wel in Zevenaar, maar zit nu in Lichtenvoorde. Wel wat verder weg dus ;). En laat ze idd eerst maar latten ;).

    Slaap lekker ik ga zo ook maar sluiten, ik hoor Nils :( en morgen vroeg op!!
     
  10. Meiden ben even druk aan het rekenen..
    Ik ben even de berekening aan het maken voor de wintersport voor iedereen!
    We zijn met 15 volwassenen, 3 kinderen (5, 5 en 7 jaar) en 2 baby's..
    En moet voor elk gezin het bedrag berekenen en de aanbetaling.. Miss tot zo en anders tot morgen!
     
  11. Nou ik zou een geweldige boekhouder zijn..
    Als ik alles weer bij elkaar op tel kom ik weer €1,56 tekort.. Nouja zeg!!
     
  12. Hellen1971

    Hellen1971 VIP lid

    16 dec 2008
    6.069
    1
    38
    Senior consulente Wmo
    Sliedrecht
    Sofie: da's pittig, 2 kids met ADHD. Ik heb een vriendin die ook 2 knullen heeft ( én nog een echtgenoot met ADHD). Ik leef wel erg met haar mee, want het is niet gemakkelijk

    Pluk: mijn vader is van alle markten thuis *grijns* Trouwsens ging het toch om 1000 berichten ipv 100 pagina's. Of zitten er doorgaans 10 berichten per pagina? Ik ga es ff tellen :)

    Mare: lief glimlachen doet Roosje ook, maar gelukkig bijt ze nog niet ( auch!! moet er niet aan denken zeg!)

    Jusi: ben nog steeds doodop. Gistermiddag zat ik bijvoorbeeld te kolven met een bakkie koffie in de hand (caffeinevrij, uiteraard) en ik werd wakker toen de inmiddels al lauwe koffie over heel mijn been en half de bank heenging. 's Avonds word ik regelmatig wakker met de kin op de borst of met mijn hoofd achterover tegen de rugleining van de bank en is het programma waar ik naar zat te kijken allang afgelopen. Dus..jah..ben wel moe.

    Madwin: had je het kaartje van Roos nu al?

    Eerised: mensen moeten nu eenmaal kennelijk altijd iets te l*llen hebben over een ander. Dat houd de aandacht weg bij hun eigen zielige bestaan ;) Laat je niet gekmaken door dat soort zielige roddels hoor. Je weet zelf het beste hoe de dingen in elkaar zitten. Enne..ik weet hoe zwaar de zorg alleen is voor zo'n uk..dus ook hier mijn collegiale bewondering

    Ikbenhetmaar: leuke schoon(l)moeder heb jij (not!)
     
  13. Joyce84

    Joyce84 VIP lid

    24 nov 2006
    5.350
    0
    0
    administratief medewerkster
    Rotterdam
    Heej meiden :D

    Zo ik ben vroeg vandaag op mijn vrije dag , nou ja ben van plan om zo het huis ff op te ruimen en ga met mano ff naar de kapper (hij moet nodig geknipt Dus heb een drukke dag :p

    Nou nog ff over de opmerkingen, hier kreeg ik ook vaak te horen, dat het snel achter elkaar is, er heeft zelfs eens iemand gezegd zo die ene is er nog niet of de andere zit eralweer in.
    Dat sloeg echt nergens op, ze schelen 2 jaar en 2 maanden, maar goed.

    Nou verder gaat alles hier goed, alleen was lorenza vandaag ook al om half 8 wakker en mano om 07.00 uur. Ze ligt nu wel ff weer lekker te slapen, kan ikmano zo mooi ff in bad doen :D
     
  14. Elizabethje

    Elizabethje Bekend lid

    19 nov 2008
    853
    0
    0
    Zo he dat gaat rap weer met de reacties hier haha....

    Eerised, meis ik weet waar je het over hebt, maar ja das de Hoeksche Waard he. Geloof mij, bijna in ieder dorp hetzelfde hier. Soms mis ik op dat punt Rotterdam dan wel... en de Turkse bakker, maar geloof het of niet... we hebben hier nu een Turks winkeltje waar ze ook brood verkopen... mmmmmmmmm!!! Maar dat gelet op elkaar... ppoppppfffff om een sik van te krijgen af en toe!
     
  15. Elizabethje

    Elizabethje Bekend lid

    19 nov 2008
    853
    0
    0
    Joyce, wat klinkt dat lekker... hier niet hoor! Meneertje vond het iets voor 6-en wel weer tijd...

    Moet wel zeggen dat Luca gisteren op het kdv een rukdag had. Hij was echt uit zn doen... en dat vind ik dan zo moeilijk he. Zeker omdat nu alles weer goed is. Maarja, lekker rustig in je eigen box, kroelen met mama... blijft moeilijk hoor!
     
  16. Elizabethje

    Elizabethje Bekend lid

    19 nov 2008
    853
    0
    0
    Nou ik ga even aan de strijk... mn nieuwe stofjes zijn heerlijk fris gewassen en worden hopelijk vanmiddag omgetoverd in een boxkleed, wat lakentjes en een aankleedkussenhoes!

    Toedelss dames! En niet teveel kletsen he... ;) :D
     
  17. Torties

    Torties Fanatiek lid

    20 okt 2008
    2.030
    118
    63
    Vrouw
    Zoetermeer
    HAHAHAHAHA! sorry :p wat een ****.. :)
     
  18. Torties

    Torties Fanatiek lid

    20 okt 2008
    2.030
    118
    63
    Vrouw
    Zoetermeer
    ooh zullen we dan een beetje delen, jij nog een dagje van mij, ik nog een dagje thuis :D
    het valt me echt zwaar de dagen/uren die ik werk.. word er vaak erg emo van en heb regelmatig twijfels welke 'kant' ik op moet.. keuzes maken bedoel ik.. zou heeel graag iets minder werken
     
  19. Torties

    Torties Fanatiek lid

    20 okt 2008
    2.030
    118
    63
    Vrouw
    Zoetermeer
    NouJAAAA
    dat slaat inderdaad nergens op! ik WIL juist dat ertussen ongeveer, dat scheel ik ook met me broer en me meoder ze dat dat haar erg goed bevallen was..
    Dus wel leuk om het weer over 'rare' mensen te hebben hier:p hebben we tijdens de zwangerschap ook al eens een gesprek over gehad :D

    maar ik geef me zelf nu een hele harde schop het is ijna half 11 en heb nog niks gedaan en had speciaal vrijgenomen vandaag, Alisa naar KDV om het huishouden en prive administratie bij te werken!

    tot later!
     
  20. 5Mare5

    5Mare5 Fanatiek lid

    10 okt 2008
    3.694
    0
    0
    Ede
    goedemorgen,

    @eerised: echt ongekend wat die mensen allemaal zeggen bij jullie. aan de ene kant zou ik zeggen: laat ze maar lekker praten, mara als je elke ker met die roddels geconfronteerd wordt is het wel lastig.

    s-moeders: tja heb er wel vaker wat over verteld, op het moment laat ze ons met rust en zegt alleen tegen mijn man aan de telefoon: ik keek vandaag naar een foto en dacht: ik mis mijn kleinzoon. en wij gaan er lekker niet op in, hebben wel andere dingen aan ons hoofd.

    in de middag wordt ik gebeld door de ka, hopelijk deze keer met nieuws. ik moet zeggen dat ik vannacht weer een dieptepunt had bereikt. david sliep tot half 12 en vanaf dat moment kon ik alleen nog maar hazeslaapjes doen omdat hij zo onrustig was oftewel ik ben moe
     

Deel Deze Pagina