@Mare ooh wat zal jij nu moe zijn, en van bil naar bil ztten te wippen totdat de telefoon gaat.. Dikke knuffel meid! spannend!
Hey:x, wij wonen ook NOG in een lullig huurhuis hoor. En opgebouwd...???? De bank belt hier regelmatig of we aub eindelijk weer eens wat geld op willen nemen van onze bankrekening want hij staat altijd heeelemaal vol
Dames jullie gaan echt te hard als je een dag mist om alles bij te lezen ben ik een dag bezig hier alles goed ik kon geen enkel topic meer vinden alledrie waren ze dicht en gelukkig ook weer opnieuw geopend dus kunnen we weer kletsen Soms is het wel veel hoor bij drie topics en maar niet vergeten wie wat waar geschreven heeft. en dan gaan jullie zo hard pfff merakli ga heb je een pb gestuurd bel daar maar heen gr miriam
Wij willen al sinds half okt een huis kopen maar de verkopers willen pas weer kijkers zodra ze uit het huis zijn. Mevr heeft smetvrees en heeft naar eigen zeggen het HELE huis moeten poetsen toen ze 1 kijker hadden gekregen in het begin en dat wilde ze niet meer Toen hebben ze besloten pas weer kijkers toe te laten als ze zelf uit het huis waren en dit zou zijn............HALF DECEMBER. Nou wil ik niet lullig doen maar zelfs half januari hebben we al gehad. Als we naar de makelaar bellen (hebben we nog maar 643746362183122x gedaan hoor) word hij ook een beetje moe van die mensen want die nemen de telefoon van de makelaar niet eens op als hij hun belt. Een heel verhaal en ook heel vreemd maar ja....onze zinnen staan op dat huis dus we wachten maar "rustig" af. Het is alleen wel een voordeel dat we nu in een huurhuis zitten.
Werk jij dan zo veel Torties (misschien heb je het al eens verteld hoor) en kan je niet minder gaan werken als je dat zo graag wil meid?
Eerised: Ik zit hier echt met verbazing achter mijn beeldscherm. Waar die mensen toch het lef vandaan halen om zo over jou/jullie te oordelen! Ik kan er niet bij! Ik vind het super hoe jij het allemaal doet! Ikbenhetmaar: Wat een K s-moeder heb jij zeg! En ze heeft zelf nu nog een kind van 3 Ik hou er ook helemaal niet van om mijn kind even alleen te laten. Ik heb het 1 keer gedaan met het naar school brengen van onze oudste. Toen ik terugkwam was de middelste (toen nog jongste) helemaal over de rooie, terwijl ik dacht dat hij wel lekker zou gaan slapen... en ik ben echt maar amper een kwartiertje weg geweest. Maar ik doe het nooit weer!!! Wel ff naar de buuf ofzo, maar dan wel met babyfoon. Hoe gaat het nu met Linde? Hellen: Het kaartje van Roos heb ik nog niet. Maar zou het super vinden om hem ook in mijn verzameling te krijgen! Balen dat je zo moe bent! Volgende keer toch eerst je koffie maar ff opdrinken Joyce: Snel??? Dat valt toch reuzemee! Onze twee oudsten schelen 2 jaar en 4 dagen. Daar heb ik nog nooit een opmerking over gehad! Is hier trouwens ook heel normaal. Ouders die kids bij de oudste in de klas hebben, hebben nu ook kids bij onze middelste in de klas. Elisabeth: Succes met het naaien! Ben wel benieuwd naar het resultaat! Torties: Ik kan het me allemaal goed voorstellen! Ik heb deze week extra gewerkt en merk dat ik dat helemaal niet aankan. Nu had ik daarnaast ook nog 3 vergaderingen misschien dat dat ook meespeelt. Maar mijn huis is nu totaal niet op orde. De was is niet bij... vanmorgen dus een dochter die baalde omdat ze geen kniekousen meer had... trek maar sokken aan Kun je bij je huidige baan niet minder uren gaan werken? Mare: Ik hoop dat de kinderarts niet te lang op zich laat wachten! En dat je moe bent, kan ik me heel goed voorstellen! KNUF!!!
Wat een enorm raar verhaal!!! Dat mens spoort dus echt niet! Hihi 1 ding weet je wel zeker, het huis is goed schoon Gelukkig dan maar dat jullie in een huurhuis zitten. Ben je er al langs gereden om te kijken of het huis al leeg is?
ik werk 4 dagen van 9.00 tot 18.00 (di en vr van 8.30tot17.30 ivm Alisa uit kdv halen) een enkeling hier werkt ook zoveel geloof ik (Hellen) Hoor in ieder geval de meeste mama;s over een stuk minder uurtjes.. ik vind het vrij veel ja.. zeker voor een kersverse mama .. als ik wil kan ik wel minder werken.. denk ik.. alhoewel er de hoeveelheid werk ligt voor 60 uur per week.. en het is een familiebedrijf dus dan is het moeilijk om te zeggen dat je max aantal uur komt werken.. En ook nog zit ik met dat ik eigenlijk voor mezelf wel iets leuks wil doen.. een webwinkel ofzo! Lekker vanuit thuis! maarrrr dan ga iik er financieel op achteruit natuurlijk en onze lasten zijn gebaseerd op onze inkomsten.. dus ik weet niet hoe we dan gaan uitkomen..(ik ben bang niet zo heel comfortabel meer) dus ja.. lastig vind ik.. dan ga ik waarschijnlijk toch uit plichtsgevoel overwerken maar aan de andere kant zit ik er wel ECHT aan te denken, want me huishouden heeft er teveel onder te lijden.. aangezien als ik thuis ben, besteedt ik in de eerste plaats gewoon alle tijd en aandacht aan me kindje.. ik wil voor geen goud wat van haar missen, dus de uren dat ik werk mis ik al veel te veel! ik kus en knuffel haar elke avond als ze naar bed gaat alsof het de laatste keer is dat ik der zie..! of doe ik nu heel dramatisch sorry.. ik ben erg een gevoelsmens en heb veel meegemaakt.. (hoor mij nou ben pas 21 ) maar daarom heb ik heeeel erg sterk de behoefte om Alisa te overweldigen met liefde!
@Sembem ooh ik hoop dat je snel naar je huis van je dromen kan! waar staat het? heb je link via funda.nl ofzo ik ben huizengek @Madin ja he.. is echt zwaar, veel uurtjes werken je wilt er ook voor je kindjes zijn! ik zie het al voor me Alisa die gaat mopperen dat ik d ewas niet heb gedaan heerlijk kleine mopperkontjes (weet niet hoe oud je dochter is, maar heb er even me eigen verbeelding van )
Zoo.. ik heb al een hoop was weggewerkt.. procter en Gamble gebeld en gemaild voor de geld terug actie die ik in nov. had opgestuurd en nog steeds niet op me rek,,. Blijkt dat ze heeeel veel meer aanvragen niet hbben binnen gehad! nu moest ik een mailtje sturen met me gegevens en om welk bedrag het gaat en krijg ik het alsnog, zonder bon of afschrift, was geen probleem. Ben wel super netjes geholpen, dat siert ze dan weer! nu snel verder met de pc kamer uitmesten en post opbergen in de ordners..
ojah en begrijp me niet verkeerd! ik werk graag! en hard! maar... nu heb ik een liefde in me leven erbij, die een uitgerustere mama, een schoner huis, en (nog) meer aandacht verdiend Als ze naar school gaat wil ik best weer naar 32uur.. 5 dagen van 9-15 ofzo, maar op dit moment heb ik moeite met de situatie accepteren zoals hij is..
Mijn dochter is bijna 7 Woh dat klinkt wel heel veel ouder dan 6 Ik ben ook gek op huizen! Ik moest deze week 4 dagen werken i.p.v. 3 en dat vond ik wel heftig. Maar dat kwam ook omdat ik daarnaast 's avonds nog 2 vergaderingen had en op mijn vrije ochtend ook nog 1...
ik droom daarvan op dit moment wat voor werk doe jij? en mag ik heel brutaal vragen wat je dan met 24 uur per week, per maand verdient? je hoeft niet te antwoorden hoor!
HAhA ja he, een ander getalletje in de leeftijd kan een wereld van verschil maken ik snap dat dat in nee heftig is! als je normaal gewoon 3 dagen werkt! ik merk een extra avond erbij nog overwerken ook heeeeel erg
Ik mijn 20 uur ook Miriam maar goed.......sommigen MOETEN nou eenmaal maar ben wel heel blij dat wij niet in die positie zitten.
Als het idd niet anders kan moet je je er bij neer leggen maar dat is wel eens veel makkelijker gezegd dan gedaan he.
In dit huis hebben we er geen plaats voor maar in het nieuwe huis willen we op zolder een "fotostudio" maken en daar mee aan de slag gaan. Ook is manlief zich aan het orienteren om een eigen restaurant te beginnen dus plannen genoeg (nu nog uit zien te voeren )
hoi dames, ik zit er nu eecht helemaal doorheen. de ka zegt dat er in de meting geen reflux is geconstateerd. ook zegt zij dat wij david maar gewoon aan moeten leren om in zijn bed te liggen want er is lichamelijk helemaal niks aan de hand. ik zit nu echt alleen maar te huilen. wat moet ik hier toch mee. in het ziekenhuis heeft hij idd ook gewoon niet gespuugd. hier thuis spuugt hij zoveel en loopt de voeding zo vaak terug zodat hij er wakker van wordt en vervolgens aan het gillen is. ik ga ineens heel erg twijfelen aan mijn moeder instinct maar dit is gewoon wat ik zie. sorry kan even niet goed meer denken en weet gewoon niet wat ik nu moet.