Môge! Ik kan met het wel voorstellen dat je de kleine kan missen als ze er eenmaal uit zijn... Maaar het is nu wel erg zwaaar aan het worden. (of mag ik dat hier niet uiten?) Het is niet dat ik last heb van dochterlief. Absoluut niet! Nee, het karpaaltunnelsyndroom speelt mij parten. Ik heb er zo'n last van. Dat slapen nu ook erg moeilijk wordt / is. Zodra ik weer in beweging ben met handen en arm dan gaat het wel weer. Dan tintelt de boel alleen erg maar de ergste pijn is verdwenen. Zodra ik rustig aan ga doen dan verga ik van de pijn. En sowieso! Ik wil die kleine in mijn armen sluiten!!! Dat is het gene waarom ik zoooo ongeduldig ben. hihi. En manlief zegt precies het zelfde. De schat.
is helemaal logisch toch haha zelfs ik word al ongeduldig hoor naar onze kleine maar zou ook al een stuk opgeluchter zijn als de kleine er is maak me nu toch wel zorgen . Niet dat er een reden voor is maar je hebt er geen controle over als ze nog in je buik zitten en zo kwetsbaar zijn.
Snap wat je bedoeld. Dat zorgen maken is echt niet leuk. Heb er ook last van. Maar probeer zo positief mogelijk er mee om te gaan. Maar het allemaal komt goed! Positief blijven. Zonde van je zwangerschap om je zorgen te blijven maken. En nog 4 maandjes! Die vliegen echt voorbij. Aan het eind heb je echt gewoon te weinig tijd.. hihi Dikke knuf!
g'morgen meiden! whaaa Dondersteentje!! de laatste daagjes.. spannend hoor.. Ik ben van Tygo bevallen op 38 weken en 3 dagen @Rimar: mooie tempstijging! @Charmed: spannend hoor! @hier: nog geen ongi.. had 't vandaag toch echt verwacht.. normaal word ik 't in de loop van de nacht, maar wie weet is 't deze keer anders en word ik 't in de loop van de dag.. op m'n temp moeten jullie niet teveel letten.. is niet echt betrouwbaar vandaag.. was al op om 5 uur met onze zoon en heb hem bij ons in bed gestoken. heb amper geslapen nog en toch maar getempt op gebruikelijke uur. (dat vul ik in) Heb daarna nog 'n uur geslapen en toen was m'n temp 37.. ik zal wel zien wat ie morgen doet.. allemaal veel plezier vandaag!
@ Beg, nou... zoals het er nu op lijkt blijft die kleine voorlopig nog lekker ff zitten. Hoe is het met u dan?
@ HE! Subke! nou, zoals ik al vermelde in het bericht hierboven... ik heb het vermoeden dat dochterlief het veel te prettig vind in mij....
als ik m'n kaartje zo bekijk zou ik toch echt wel snel ongesteld moeten worden nu, niet? oja, @goofychick.. ik weet niet hoelang normaal m'n LF is.. is eerste ronde die ik temp.. normaal is m'n cyclus wel niet zo lang als deze keer
't is ook veilig en lekker warm daar hè.. straks moet ze zelf veel harder werken (zelf ademen, zelf eten,..) ik zou 't ook wel weten
goedemorgen!!!! 1dondersteen, herkenbaar hoor! ik dacht ook vanaf 37 weken, nou kom maar op...hahahah.. maargoed, aan de andere kant probeerde ik ook maar te bedenken dat het wel eens tot 42 weken kon duren... uiteindelijk ben ik op de uitgerekende datum begonnen en een dag later bevallen..hoop dat je snel je mooie gezonde kindje in je armen mag sluiten, want daar doe je het toch allemaal voor he?.. hier, ongi nog steeds niet echt doorgebroken...vreemdste tot nu toe...maargoed, wel een nega test vanochtend (voor de zekerheid) dus reken maar gewoon door met mijn banner.. hoe is het verder?
nee, maar aan de andere kant, ik heb een paar keer helder rood met afvegen gehad en dan weer bruin en dan weer even niets... wel wat steken in mijn buik..en het eerste bruin is toch de eerste dag van je nieuwe cyclus?.. nou ja, we gaan maar gewoon enorm klussen zodra we weer (lees ik) zin hebben... om ei niet te missen... zal ook gaan tempen... wie weet helpt dat ook, want dan had ik nu waarschijnlijk een temp daling?
uhhhhh nee, pas als je rood hebt, telt het als ongi. En volgens mij als het niet doorzet, dan telt het nog steeds niet als ongi.
@ solly! ben op verschillende plekken aan het schrijven... Ook voor mijzelf. hihi Ehm, tja, ik hoop dat ze natuurlijk zsm komt maar dat idee heb ik gewoon niet. hihi. @ Ehm, ingef, als er geen dammen door gebroken zijn dan kan je nog niet opnieuw gaan tellen. Dan klopt er geen snars meer van... @ Beg, whahahaha! waar ken ik dat van?!? Scheten en boeren laten... ken ik! bin der don dat! hihi @ Subke, je maakt het weer spannend! knuffel!
@ Ingef, Beg heeft gelijk. @ En ik ben pleite! ik ga lekker douchen. En buikje aaien. Doegie! Knuffel en op naar veel roze!!!
ja, maar niet express hoor en vind m'n kaartje veel mooier als ik m'n 2de temp invul, maar ga dat toch maar niet doen.; we zullen 't nog wat aan moeten kijken
he bah... jullie maken me aan het twijfelen... hahaha..nou goed, heb dus wel helder rood gehad maar het zet niet door... zal dus inderdaad nog weer opnieuw gaan tellen als het echt doorzet?.. vaaaaagggg he?...