wie is er zelf naar huis gereden naar de bevalling?

Discussion in 'De bevalling' started by meidenhuis, Jan 21, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. meidenhuis

    meidenhuis Niet meer actief

    De vraag spreekt voor zich eigenlijk.

    Ik moet volgende week bevallen (ingeleid) en ben altijd zonder brokken van de bevalling afgekomen waardoor ik zo fot was als een hoentje.

    Nu wil ik eigenlijk zelf met de auto naar huis rijden omdat mijn man geen rijbewijs heeft. Oma moet bij mijn 2 andere kindjes blijven dat zou betekenen dat mijn schoonvader een dag vrij moet nemen om mij uit het ziekenhuis op te halen.

    Daarom dacht ik....... dat kleine stukje wat ik dagelijks rijd (5 min.) kan ik toch ook zelf rijden mits de bevalling geod verlopen is natuurlijk.
     
  2. butt3rfly

    butt3rfly Actief lid

    Mar 8, 2008
    434
    0
    0
    omgeving Gouda
    Ik zou lekker een taxi nemen!
    Je weet niet hoe je je na deze bevalling gaat voelen, maar je bent vast niet fit en je lijf zit nog vol adrenaline. Ik vrees dat je een gevaar op de weg bent dan!
     
  3. Zoon

    Zoon Actief lid

    Jan 14, 2010
    241
    0
    0
    @ home
    Mee eens, neem een taxi. En anders desnoods inderdaad je schoonvader vragen jullie op te halen en thuis te brengen. Veiligheid van kroost, aanhang en kleinkroost lijkt mij belangrijker dan een dag wel of niet vrij vragen.
    Zelf rijden is niet verantwoord!
     
  4. meidenhuis

    meidenhuis Niet meer actief

    hahaha misschien inderdaad wel een gevaar op de weg ja.

    Wat wel meespeelt is dat ik de eerste 4 dagen zeker in het ziekenhuisverblijf omdat de baby te klein is. Dus die adrelinestoot is dan wel weg.

    Taxi is geen optie omdat wij zelf met de auto naar het ziekenhuis moeten, eerst met de auto de kids bij oma afzetten en dan met de auto naar het ziekenhuis. Bus is geen optie want dan moeten we 1x overstappen. taxi.... tsja zou wel kunnen maar hier rijden er studenten en die rijden als idioten!!!
     
  5. butt3rfly

    butt3rfly Actief lid

    Mar 8, 2008
    434
    0
    0
    omgeving Gouda
    Tsja na 4 dagen is het misschien een ander verhaal. Je kan dan toch gewoon kijken hoe je je voelt? En als je schoonvader niet zo ver weg woont/werkt kan ie jullie toch tussen het werk door wellicht even oppikken en thuis afzetten?

    Enne... als je taxichauffeur als een idioot rijdt, zeg je er toch gewoon wat van? Hij heeft wel de verantwoordelijkheid over jullie! Ook zonder kind in de auto hoeft een chauffeur niet te scheuren!

    Maar ja, al met al, zou ik toch voor de schoonvader en anders de taxi gaan ;)
     
  6. Net zoals het ber. hierboven, kijk gewoon hoe je je voelt. Kan je altijd nog besluiten om je naar huis te laten rijden. Ik heb er zelf geen ervaring mee, ben thuis bevallen.
     
  7. basbousa

    basbousa Bekend lid

    Jul 6, 2009
    678
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben vier dagen na de ks naar huis gelopen (normaal gezien een dik kwartier). Was wat lastig soms, maar ben gewoon thuisgekomen. :D
     
  8. Bijzonder

    Bijzonder VIP lid

    Oct 1, 2008
    7,728
    0
    0
    Niet doen hoor!
     
  9. butt3rfly

    butt3rfly Actief lid

    Mar 8, 2008
    434
    0
    0
    omgeving Gouda
    Tijdens mijn verpleegkundige-opleiding heb ik stage gelopen op de kraamafdeling, maar we mochten echt niemand lopend naar huis laten gaan na een ks hoor! Schandalig dat ze je hebben laten lopen (en wellicht ook niet verstandig van jezelf, maar dat terzijde) Een ks wordt vaak onderschat, maar het is echt gelijk aan een grote buikoperatie!

    Sorry even offtopic, maar moest het even kwijt :)
     
  10. Bri

    Bri Niet meer actief

    Ik heb er geen ervaring mee (sorry, daar vraag je om maar die heb ik dus niet) maar ik had er niet aan moeten denken. Nog afgezien van het feit dat ik me fysiek te slap voelde, was ik ook echt een beetje 'de weg kwijt'. Ik ben ongeveer 1 week na de (natuurlijke) bevalling voor het eerst een klein wandelingetje buiten gaan maken en dat vond ik al spannend zat.
    Eerste keer met de auto was bij de eerste CB-controle (2 weken??) en man, ik zat echt met zwetende handen aan het stuur. Het was maar 1,5 km van mijn huis en ik rij normaal iets van 35.000 km per jaar, maar dit vond ik echt té spannend.

    Taxi dus, lijkt mij het veiligst en prettigst. In A'dam weet ik heus wel iets van agressieve / idiote taxichauffeurs, maar als jij met zo'n pasgeboren baby instapt verandert de grootste mafkees in een voorzichtige chauffeur. En anders moet je man er maar wat van zeggen!
    Maar dan zit je nog wel je auto op het parkeerterrein van het zkh, denk ik... hoe krijg je die naar huis?
     
  11. Mizzy1982

    Mizzy1982 Fanatiek lid

    Aug 25, 2009
    1,660
    1
    0
    Oudenbosch
    Zijn er geen vriendinnen of, als je ouders in het zkh komen om je te bezoeken kunnen zij de auto niet meenemen naar huis? Dan kun je wel een taxi nemen en staat je auto al veilig voor je deur. Bovendien als je vanuit het zkh een taxi belt zeg je meteen dat het gaat om het vervoer van jou en een pasgeborene, en je een nette chaufeur wil.
     
  12. basbousa

    basbousa Bekend lid

    Jul 6, 2009
    678
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ze wisten het niet. De taxi kwam niet opdagen en ik wilde écht naar huis toe.
    De verloskundige en gyn wisten het later wel, moesten er wel om lachen. Maar ik ben gelukkig heel goed hersteld, was snel weer fit.
    Deze ks ga ik het niet doen, hoor. Het is niet iets wat ik gepland heb.
     
  13. jessy77

    jessy77 VIP lid

    Aug 9, 2007
    8,640
    5,947
    113
    Ik ben zelf achter het stuur gekropen toen mijn vliezen braken en ik al behoorlijk wat weeën had. Wilde zo snel mogelijk naar het ziekenhuis en had daardoor geen geduld om op iemand te wachten die me zou wegbrengen, beetje stom misschien maar goed.

    Na mij ks 'liep' ik eigenlijk de volgende dag al richting couveuseafdeling, nogmaals door mijn ongeduldigheid. Na 10 min wachten op de roelstoel die gebracht zou worden vond ik het wel welletjes en ben ik er zelf naartoe gelopen.

    Ik mocht 2 dagen na mijn ks ook naar huis als ik wilde, dochtertje moest echter nog een paar dagen blijven. Ook dat was geen succes, wilde bij haar zijn en heb dus op de 3e dag mijn auto gepakt en ben naar t ziekenhuis gereden waar ik om half 6 's ochtends al op de stoep stond met mijn koffertje en de vraag of ze toch nog een kamertje vrij hadden:)

    Achteraf gezien niet helemaal verstandig misschien maar moet zeggen dat mijn ks met 100% is meegevallen en ik, op de 1e dag na een wat trekkerig gevoel, helemaal geen last er van heb gehad. Wat dat betreft heb ik volgens mij gewoon geluk gehad.
     
  14. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    ik zou het ook gekund hebben, maar je weet niet hoe je uit deze bevalling zult komen en ik denk ook niet dat het mag van de artsen.
     
  15. Sterre82

    Sterre82 VIP lid

    Sep 23, 2008
    8,211
    3
    0
    In de wolken
    Ik zou het persoonlijk niet doen hoor! Je weet niet van te voren hoe je je daarna gaat voelen e.d. en het risico moet je ook niet willen nemen eerlijk gezegt. Pak lekker een taxi of regel iets anders.
     
  16. Marlett

    Marlett Fanatiek lid

    Jun 13, 2009
    1,276
    10
    0
    Als het maar vijf minuten rijden is, zijn de kosten van een taxi wel te overzien lijkt me. Better safe than sorry...
     
  17. Towser

    Towser Fanatiek lid

    Aug 9, 2009
    1,222
    1
    0
    Gelderland
    Hoe ga je dan naar het ziekenhuis als de bevalling toch eerder spontaan begint? Hier brengt de VK je als je geen auto hebt (wij dus!) ook als je ingeleid moet worden of te vroeg bevalt of om een andere reden naar het ziekenhuis moet. Wel goed geregeld, want in mijn vorige woonplaats moesten we een taxi bellen. Heb je anders niemand anders behalve je schoonvader, die je even naar het ziekenhuis toe kan brengen?
    Nou succes met het vervoer en de bevalling!
     
  18. meidenhuis

    meidenhuis Niet meer actief

    Allereerst dank jullie wel voor jullie reacties!!!!

    Bij nader inzien heb ik toch maar besloten om niet zelf naar huis te rijden :D whahahaha!!!

    Morgenochtend komt schoonmams naar ons om bij de kids te blijven, wij pakken de bus naar het ziekenhuis (rijdt rechtstreeks doet er alleen wel een half uurtje over). Als ik bevallen ben komt schoonpaps mij tussen de ritten door halen of hij neemt vrij (hij is zelf taxi-chauffeur).

    Zo kan mijn schoonmoeder als ik bevallen ben mijn auto meenemen naar het ziekenhuis ivm de kinderen (autostoeltjes) om de baby te bewonderen en staat de auto na het kraambezoek gewoon weer bij mij voor de deur. Dan komt mijn man 's avonds thuis en blijft hij bij de kids en haalt mijn schoonmoeder heb op voor het bezoek....... of als ik direct 's ochtends al naar huis mag blijft manlief bij de kids en komt ze mij halen.

    zit me druk te maken om niets hahahahaa.

    Heb nu andere zorgen: dat infuus met wee-opwekkers morgen wahahahaaha :D
     
  19. Pila79

    Pila79 Bekend lid

    Dec 4, 2007
    978
    0
    0
    Heeft je man niet 9 maanden de tijd gehad om iets te doen aan het feit dat hij geen rijbewijs heeft? ;):D

    Gelukkig hebben jullie een oplossing kunnen vinden, veel succes morgen!
     
  20. meidenhuis

    meidenhuis Niet meer actief

    Hij is een aantal jaren geleden zijn beste vriend verloren in een auto-ongeluk. Hij heeft dus enorme schrik om zelf te rijden.....vandaar ook dat hij geen rijbewijs wil halen.
     

Share This Page