Februari mamma,s 2008 deel 2

Discussion in 'De mama's' started by joma, Jan 20, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Meiske74

    Meiske74 VIP lid

    May 22, 2007
    6,571
    0
    0
    Zuid-Holland
    Ik ga weer even quoten hoor, zomaar zin in:p

    Geen idee of little people leuk is. Wij hebben er (nog) niks van. Ben eigenlijk niet zo van het plastic speelgoed, maar na jouw deal op marktplaats ga ik vanavond ook maar eens kijken daar...Misschien vindt Sofie het ook wel helemaal geweldig!
     
  2. Meiske74

    Meiske74 VIP lid

    May 22, 2007
    6,571
    0
    0
    Zuid-Holland
    Geweldig fimpje zeg! Wat kan ze heerlijk alleen spelen! Straks ook nog even met Sofie kijken. Ze vindt het vast ook leuk om te zien.
    Whaha, die foto:D
     
  3. Meiske74

    Meiske74 VIP lid

    May 22, 2007
    6,571
    0
    0
    Zuid-Holland
    :$ Wat een krullen heeft Tessa zeg! Mooooiiii:)

    Mooie foto's ook van Fenne. Geweldige foto bij de boodschappentas:p Fenne heeft ook een mooie volle bos haar!

    Meeting in Barcalona, ik stem voor;)

    Maja, dat is ook toevallig zeg, dat je de naam goed had! Verborgen gave?:D
     
  4. Boney

    Boney VIP lid

    Dec 23, 2006
    16,784
    0
    36
    Maja, jij hebt idd verborgen gaven. Grappig zeg. Ik had het hier met de buurvrouw. Ik wist al dat ze een meisje kregen. Ik had gedroomd dat ze Evi of Eva zou heten. En ze heet Eva. :D
     
  5. maja82

    maja82 VIP lid

    Jan 30, 2007
    15,508
    1
    0
    Gek he Bones? Ik heb wel vaker van dat soort dingen. Wen toch ook met haar droom over Tessa met blonde krulletjes? En ze had ook voorspeld dat ik 18 augustus uitgerekend ben:D

    Ik had een tijdje terug, was met een half oog voetbal aan het kijken met Jeroen. Maakt er op een gegeven moment een speler hands, dat gebeurt regelmatig. Zeg ik 'het is geen volleybal'.. Geen idee waarom ik dat zei maar de commentator direct nadat ik dat zei: 'het is geen volleybal..' :$ Je had Jeroen zijn gezicht moeten zien haha!

    Ik ga zo eten maken. Nasi. Lekker. Met een gebakken eitje en sate. En kroepoek, pittig gekruid.
    Hoop dat mijn misselijkheid daar van over gaat, brr.. ben er een beetje raar van.
     
  6. maja82

    maja82 VIP lid

    Jan 30, 2007
    15,508
    1
    0
    Hmm, de ex van mn broer belt me net. En praat de laatste tijd ook vaak tegen me op msn. Wat moet ik daar nou van denken?;)
     
  7. Wen26

    Wen26 VIP lid

    Jun 16, 2007
    12,487
    0
    36
    Ik quote lekker terug! :D

    Ik heb precies hetzelfde met plastic speelgoed, maar dit is toch wel echt heel leuk ben ik achter gekomen... nu hopen dat Fenne er ook lekker mee gaat spelen. Heb net deel 1 opgehaald bij mensen, wat ik zo snel gezien heb is het heel leuk... heb het Fenne niet laten zien, heb dr alleen de postbode-set net gegeven, ze heeft er meteen een half uur zonder aandacht te vragen mee zitten spelen! :D
     
  8. Wen26

    Wen26 VIP lid

    Jun 16, 2007
    12,487
    0
    36
    Heb je niet opgenomen? Misschien wil ze iets vragen ofzo... maar als je geen zin in hebt lekker negeren, houdt het vanzelf op! 8)

    Oh enne van die voorspellingen, ik heb dat dus ook ja... luister dan ook heel veel naar mijn eigen gevoel en gedachtes, ben me daar sinds 2 jaar heel bewust van...
    Wel cool dat ie echt Stijn heet zeg!!! Alles goed met hem en met je vriendin? En wanneer mag je kijken?!
     
  9. Wen26

    Wen26 VIP lid

    Jun 16, 2007
    12,487
    0
    36
  10. debora21

    debora21 VIP lid

    Jul 4, 2007
    12,280
    0
    36
    Noord Brabant
    #590 debora21, Jan 25, 2010
    Last edited: Jan 25, 2010
    haha die tessa! toren makuh!
    Leuke foto's van Fenne. De beide dames hebben prachtig haar!

    Uhm en verder.... Oh ja Little people. Finn heeft de bus ervan en een boerderij, maar dat de verkeerde. Het is gewoon een bak in de vorm van een boerderij met een tractor, een hek, een koe en een schaap. Ik had de grote boerderij in gedachten... Maar Finn speelt er al een hele tijd niet meer mee. Bij de oppas staat veel van little people en daar vind ie de ark erg leuk.

    Iemand vroeg hoe ik me voelde: prima hoor. De misselijkheid is toegeslagen, maar dat vind ik niet zo erg (nog niet ;) )
    Voel me veel meer zwanger dan bij de mk. Nu voel ik alles weer waar ik bij Finn zo onzeker van werd. Bv buikpijn en zo. Dat had ik bij de mk niet.
    Morgen de verwijskaart ophalen voor de echo. Ging vandaag niet want de vk was hem vergeten klaar te leggen bij de ha (zit in 1 gebouw) doordat ze vanochtend 3 bevallingen had. Kan gebeuren natuurlijk he!

    Ik ben in totaal al 1,5 uur bezig met een mail te sturen naar de planning van m'n werk, maar ik krijg steeds een foutmelding. En dat terwijl ik het email adres gebruik dat op hun site staat.
     
  11. lianda

    lianda Fanatiek lid

    Jun 6, 2007
    2,367
    0
    0
    werkt bij centerparcs
    noord babant
    Hallo meiden

    Hoe is het hier? Ik heb nu een flinke holte ontsteking erbij het moet niet gekker worden en terwijl ik me gisterenmiddag en zaterdag zoveel beter voelde.
    Ik zal zo eens proberen alles terug te lezen en een leuek foto plaatsen van keano.
    Moet eerst eens uitzoeken hoe ik dat ook alweer moet doen.
     
  12. supermummy

    supermummy Niet meer actief

    Hoi dames,
    even snel want ik ben net thuis en ben aan het koken.
    Ben net terug van de heks zoals mijn man zo mooi zegt (acupuntuur) en ik ben 0,5 kg kwijt deze week, dat is niet veel maar ik was bang dat ik was aangekomen omdat ik werkelijk veel gesnoept had.
     
  13. debora21

    debora21 VIP lid

    Jul 4, 2007
    12,280
    0
    36
    Noord Brabant
    oeh lianda beterschap

    Nou fijn sm iig niet aangekomen!
     
  14. lianda

    lianda Fanatiek lid

    Jun 6, 2007
    2,367
    0
    0
    werkt bij centerparcs
    noord babant
    weet iemand hoe ik een foto kan plaatsen? ik krijg alleen maar linken te zien en geen foto.
     
  15. debora21

    debora21 VIP lid

    Jul 4, 2007
    12,280
    0
    36
    Noord Brabant
    als je hieronder op de knop plaats reactie klikt krijg je een nieuw scherm en daar zie een klein paperclipje staan, daarop klikken en je kunt zoeken naar de foto die je wilt plaatsen
     
  16. lianda

    lianda Fanatiek lid

    Jun 6, 2007
    2,367
    0
    0
    werkt bij centerparcs
    noord babant
  17. lianda

    lianda Fanatiek lid

    Jun 6, 2007
    2,367
    0
    0
    werkt bij centerparcs
    noord babant
  18. lianda

    lianda Fanatiek lid

    Jun 6, 2007
    2,367
    0
    0
    werkt bij centerparcs
    noord babant
  19. lianda

    lianda Fanatiek lid

    Jun 6, 2007
    2,367
    0
    0
    werkt bij centerparcs
    noord babant
  20. Meiske74

    Meiske74 VIP lid

    May 22, 2007
    6,571
    0
    0
    Zuid-Holland
    Lianda, leuke foto's! Ik vind ze alledrie wel op elkaar lijken:)

    Debora, mrogen dus pas de verwijzing voor de echo. Ben zo benieuwd wanneer je mag komen!

    Supermummy, gelukkig niet aangekomen en beter iets dan niets toch;):)
     

Share This Page