30-plussers en zwanger worden (deel 4)

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Mieke8, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Miepie74

    Miepie74 Fanatiek lid

    10 okt 2008
    4.062
    8
    0
    Hoihoi, Miepie calling in from work! Maar voel me nog echt behoorlijk gammel zeg, pffff....

    Wat kwaaltjes betreft: geen volgens mij. Ja, achteraf.... Ik had ineens geen zin meer in wijn. Ik ben gek op wijn! En nadat ik getest had brak het los, de hele tijd misselijk, onwijs moe, maar voelde niks aan mijn baarmoeder ofzo.

    Ik zie dat Miekes kwaaltjes al de kop op steken: spellingsfouten! :D Sorry Mieke, ik maak er nooit opmerkingen over maar volgens mij maak jij nooit spellingsvouten en nu ineens wel, hahaha!

    Succes MB, we zijn ERG benieuwd!!!!!

    Soof: sterkte met Rick... Hier ook een neusveegweigeraar. Maar wel een mama met een obsessie dus ik martel haar gewoon (althans, dat zou je wel denken als je haar tekeet hoor gaan als ik haar neusje af wil vegen :D).
     
  2. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    12 feb 2007
    9.547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    oh jee, letten jullie op spelling fouten? ;)
    Dan heb je aan mij een slechte! Ik ben echt slecht in grammatica! Dat d en t gedoe, ik onthoud het nooit!!! :(
     
  3. Miepie74

    Miepie74 Fanatiek lid

    10 okt 2008
    4.062
    8
    0
    Zoals ik zei: het valt me soms op maar ik zou er nooit opmerkingen over maken of jullie erop aanspreken want voor je het weet ben ik zelf het bokje :D. Maar nu vind ik het extra opvallend, vond ik gewoon grappig!
     
  4. Heppie

    Heppie Bekend lid

    19 jul 2009
    761
    0
    0
    Noord-Holland
    Hm Brigit, dat is toch wel vreemd die misselijkheid, het komt me érg bekend voor. Het is een misselijkheid die je kunt weg eten, anders dan wanneer je een buikgriep hebt of als je zeeziek bent. Ben je nog niet ongesteld vandaag? Wanneer ga je testen?

    MB is nu bij de echoscopiste zeker? Ik hoop dat alles goed gaat. Wat leuk dat we mogen weten wat het is. Nu weet ik zeker dat ik vandaag wel 10 keer deze site ga checken 8)

    En inderdaad, koud! Het was hier vanochtend -10 :$
    Heb wel even van de gelegenheid gebruik gemaakt om de dekbedden buiten te hangen, het schijnt goed te zijn tegen huisstofmijt, die kunnen niet tegen vrieskou (en mijn dekbedden niet tegen de wasmachine)
     
  5. mb02

    mb02 Bekend lid

    Hier een erg gelukkige MB:), alles zag er goed uit!!! Kostte nog wel wat moeite om alles goed in beeld te krijgen. Vooral het hoofd, aangezien de beeb met het hoofd vrij laag ligt en met het gezicht tegen de placenta. Maar alles keurig in de curve, geen rare dingen gezien, dus ik ben opgelucht. Geslacht duidelijk in beeld gezien en het wordt een......

    MEISJE!!!!!!!!


    Jongen-meisje, alles was goed geweest, maar we zijn wel heeeeeeel blij met een meid. We zijn aan beide kanten van de familie de eerste die een meisje krijgen, dus dat maakt het wel bijzonder. Zit hier op een enorme roze wolk, ik draag een klein meisje in me WAUW!!!!!
     
  6. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    mb, wat leuk een meisje. Gefeliciteerd!!! En wat bijzonder dat jullie dan de eerste mogen zijn in de familie met een meid.
     
  7. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    uhm de deetjes en de teetjes of wat dan, ik heb het nog even nagelezen, maar kan mezelf alleen op een teetje betrappen?? :)
     
  8. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    12 feb 2007
    9.547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    jaaaaaaaaa goed zo mb02!!!!! mooi om tezien he, die 20 weken echo!!! Dikke gefeliciteerd!!! Nou namen gaan bedenken!!! ;)
     
  9. Heppie

    Heppie Bekend lid

    19 jul 2009
    761
    0
    0
    Noord-Holland
    Jaaaa, MB gefeliciteerd met deze mooie echo! Wat leuk een meisje! En wat bijzonder dat jullie de eerste in de familie zijn met een meisje. Oh, wat zal je wolkje nu mooi roze kleuren!

    Mieke, ik zag ook geen spelfoutje hoor, maar daarnet zag ik hem ineens :D wat is een kamaraatje? tenminste, miepie, bedoelde je die?
     
  10. MB! Gefeliciteerd wat leuk dat je het eerste meisje in de familie draagt. Is hier ook een grote wens :) maar uiteraard ook blij met een jongen hoor! Het is een grote knuffelkont :D

    MIEPIE! Ik heb die obsessie dus ook, alles schoon houden. Ik zei gisteren al tegen mijn man dat wij een neurotisch kind gaan krijgen met dat gepoets van mij :)

    POOH! Ik spray ook zijn neusje idd maar dat is echt zowat een martelgang ;) arm kind! Maar het zit gelukkig heel goed los en het is allemaal doorzichtig slijm dat scheelt. Niks geel of groen gelukkig!

    SPELLEN! Ik ben ook van de spelling, maar ik kan niet typen :). Ik ben veel te gehaast en dan maak ik fouten. Maar weet je wat leuk is............ ga eens kijken bij topics waar jonge lui op zitten..... hallo dan krijgen die geen NL meer op school of zo :$
    Ik lever geen commentaar, maar vind het triest om te zien!
     
  11. Miepie74

    Miepie74 Fanatiek lid

    10 okt 2008
    4.062
    8
    0
    MB wat super dat alles goed is!!!! Ik kan je vertellen: heerlijk, een meid! ;) Ik had ergens al een gevoel dat je een meisje zou krijgen. Makkelijk lullen achteraf he? :) Maar echt, ik had dat gevoel...

    OK, laten we nu maar ophouden over die spelling, OK? :D Ik zag bij mezelf ook al meteen een tiepvout, gheghe... Wilde niemand een rotgevoel geven! En wat Soof zegt: als je die jongelui hier op het vorum zoms siet tijpen, pffff..... Doen wij oudjes het nog prima hoor!
     
  12. hhahaha die MIEPIE!

    Zeg luisteren jullie naar radio 10 gold! Ik heb vandaag de hitlink gewonnen :D:D:D en dus het kookboek Jamie goes USA gewonnen! Ben helemaal blij :)
     
  13. daffie76

    daffie76 Fanatiek lid

    Hey meiden,

    het heeft even geduurd, maar ik heb jullie ook weer gevonden. Snapte er geen jota van dat ik geen berichtjes meer kreeg en had ook niet gezien dat de vorige op slot was gezet....maar goed....BEN DER!!!:D:D

    Mieke; ook hier nog maar even dan...gefeliciteerd meid!

    Mb; een meisje is zooooooo leuk:D:D

    Hier al bijna een week een ziek meisje. Ze hoest de longetjes uit haar kleine lijfje en is snotverkouden. Ben dus flink aan het sprayen en af en toe krijgt ze een zetpilletje paracetamol. Vanmorgen toch maar even de HA gebeld, want ze piept soms zo als ze in een hoestbui zit....we kunnen om 15:50 ernaartoe. Laat maar even goed naar de longetjes luisteren. Haar stem is ook helemaal vervormd en schor, ze klinkt heel niet als mijn lieve kleine Myrthe:( Ik hoop dat ze zaterdag weer beter is, want dan hebben we natuurlijk wel feest!! Ze heeft vandaag haar allereerste verjaardagskaart al binnen gekregen hahaha.

    Ga der zo maar weer eens een was indoen, daar lijkt ook geen einde aan te komen. Is de mand leeg...de volgende dag is ie weer vol:x
    Net ook nog even naar de prenatal geweest om oefenbekers te kopen en een leuk mandje voor Myrthes frutsels (speldjes enzo...)Ook meteen leuke schoentjes gekocht...:D:D en een klein hartvormig taartvormpje en taartversierspullen. Dan ga ik een eigen taartje voor Myrthe maken en leuk versieren! Voor de anderen hebben we een winnie de poohtaart besteld, dus daar hoef ik lekker niets aan te doen.
    Woensdagnacht nog werken en dan de rest van de week lekker vrij!
     
  14. Miepie74

    Miepie74 Fanatiek lid

    10 okt 2008
    4.062
    8
    0
    Woehoeoeoe, go Soof! Zal je man blij mee zijn dat je weer lekkere USA recepten kan maken! ;)
     
  15. wannaBmum

    wannaBmum Fanatiek lid

    17 okt 2007
    2.957
    0
    0
    Jeetje meiden, wat zijn jullie van plan? 1000 berichten on 1 week??
    Maar ik heb jullie in ieder geval terug gevonden :D

    Heb niet veel tijd, want zit voor mijn werk in het buitenland, maar wil toch even MIEKE feliciteren: wow, supergaaf! Wat is dat snel gegaan! Geniet ervan! Heb je al een afspraak gemaakt bij de VK?

    En MB: gefeliciteerd, een meisje, geweldig!!!
     
  16. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    12 feb 2007
    9.547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    @all, ik ben een echte een type muts!!! Ik moet altijd terug lezen, want ik doe het te snel!! hahahaha! En dan nog fouten maken!

    We zijn vanmiddag naar het Alexandrium geweest (overdekt winkelcentrum in rotterdam). Bij H&M kleren voor jens gekocht, maat 80 (slik) en voor papa ook wat nieuwe dingen bij WE!
    jens was erg gezellig en heeft tot nu toe alles nog binnen!
     
  17. Heppie

    Heppie Bekend lid

    19 jul 2009
    761
    0
    0
    Noord-Holland
    Sowee, goed gedaan Soof!

    Wanna en Daffie, goed dat jullie ons ook hebben gevonden, ik vroeg me al af waar jullie bleven :D ;)

    Miepie, dat gevoel had ik ook! Ik dacht nog; zou me niets verbazen als het een meisje is. Is natuurlijk nergens op gebaseerd, maar ja toch he?
     
  18. wannaBmum

    wannaBmum Fanatiek lid

    17 okt 2007
    2.957
    0
    0
    Moet me natuurlijk wel aan het minimum aantal posts houden, anders gaat Miepie me verbannen van dit forum ;)

    Vorige week heeft smurf hier ook de hele boel aan elkaar gekotst. Mijn man was toen in het buitenland. Ik had net een uitgebreid familiebezoek afgelegd, dus na smurf werd ik zelf ziek, toen mijn moeder, mijn mans ouders, mijn zus en haar man en als laatste mijn broer en zijn vrouw. Hahaha. Denk dus dat jullie kleintjes ook vast een buikgriepje hebben Pooh en Miepie.
    Mijn man is trouwens nu vandaag alsnog ziek geworden, dus kennelijk zijn smurf of ik nog wel besmettelijk :) Zal inderdaad wel een norovirusje zijn.

    Mijn tempkaartje op FF laat zien dat ik of vrijdag ofwel zaterdag mijn ei heb gehad. (Afhankelijk of ik mijn temp van zaterdag meetel, maar toen had ik maar 4 uurtjes geslapen en ben er een paar keer uit geweest voor Smurf, dus die was misschien onterecht wat hoger) Zaterdag bij terugkomst van mijn man wel goed geklust, maar of het niet te laat is?? Afijn, hier dus weer op het wachtbankje.
     
  19. Timon

    Timon VIP lid

    4 sep 2008
    10.015
    0
    0
    Gelderland
    Wat erg om van die neusvegende mama's te hebben.:p

    Hier goed nieuws!
    De gyn. heeft vandaag gebeld. Ze heeft groen licht gegeven voor de ICSI, zonder PGD. Nu is het afwachten wanneer we een oproep krijgen. Oooo, hopelijk heel snel. *duim duim duim*
    We hebben besloten om na vandaag niets meer aan de mensen om ons heen, die hiervan af weten, te vertellen. Dan is het straks voor iedereen een verrassing als het raak is.
     
  20. TIMON! He wat een goed nieuws, duimen maar!!!!!!!!!!! Ik hoop dat je niet lang hoeft te wachten!!!
     

Deel Deze Pagina