in eindhoven ligt de meest dichtbijzijnde ijsbaan . is ongeveer 30 minuten rijden . Maar goed. We wachten gewoon af, over 4 maanden moet het toch iets warmer gaan worden
Noof ook niet.. Die zegt wel "is dit" maar nog geen drie woorden, didie fiets? (Is Jordy met de fiets?)
als hij zin heeft zegt ie meerdere woorden achter elkaar als hij geen zin heeft dan komt er niks verstaanbaars uit. Zo heeft hij al tegen een hond bij de bakker gezegd: hou je stil, toen die de hele tijd aan het blaffen was. Bij mijn ouders zegt ie regelmatig: opaaa kom auto, dan moet opa mee de auto ophalen uit de slaapkamer. Hier in huis als we van boven komen en de honden liggen in de gang dan is het: nala, nala, nala, kommm aaaaaiiiii. Alle honden heten volgens hem nala Als hij drinken wil dan zegt hij mamaaaa die drinken en wijst naar de koelkast en zo zijn er nog wel meer dingen. Het is ook niet altijd en daarna gaat ie meestal verder in zijn eigen onverstaanbare taaltje hoor. Ow en laatst zei hij iets waar ik minder gelukkig mee was en dat was maar 1 woord namelijk: shit!
4 maanden zeker!! dan is het mei.. dus uhm, dan kan je soms al buiten zitten (Jor is 29 mei jarig, en ook wel eens dat we met ijs buiten zaten) Eindhoven, gaan we 12 feb heen!
Nee nee.. De zwaluwen vlogen N.o.... Dus uh, dat betekent goed weer!! En uhmmmm... Wat zijn er nog meer voor prachtige dingen? Die er op wijzen?
ben ondertussen ook nog even met een werkstuk bezig voor de cursus dus als het wat lang duurt voordat ik reageer weten jullie waar het door komt
Haha neej, we gaan naar een optreden/feest/iets Geen carnaval.. Die 11 keer allaaaf.. is het niet helemaal