Weet iemand wat hier precies in zit? Bij Isabella was ik bij een ander verzekerd. Zit er trouwens altijd hetzelfde in?
Alles zit er in wat je nodig hebt. Gaasjes, alcohol, onderleggers. kraamverband (hadi k genoeg aan). Volgens mij staat het ook op de webstie van de friesland.
Er kan wel eens wat extra's inzitten. In mijn friesland pakket zat 2,5 jaar geleden een oerlelijke rugtas Maar de basis is bij die pakketen wel hetzelfde..
Alle pakketten zijn overal hetzelfde en er zit in wat erin moet zitten. Het enige wat verschilt per verzekeraar is het kadootje wat er vaak bij zit
Ik vond het een vrij compleet pakket. Kraamverband ruim voldoende. Zou alleen, wanneer ik weer zou bevallen en thuis, extra celstofmatjes kopen, gezien de tsunami die vrij kwam (moest helaas in het zh bevallen). Ik kreeg er een badcape bij. Wel een handig ding.
Voor tijdens de bevalling, controles, eventueel voor de eerste dagen tijdens 't slapen enz. De friesland zit volgens mij de badcape er bij.
Dat zijn van die matjes, met aan de ene kant plastic en de andere kant een soort wat/katoen achtige laag. Je kunt ze gewoon bij de drogist of prenatal krijgen.
Ze hebben de oerlelijke rugzak onlangs vervangen voor een badcape, vriendin kreeg vorig jaar nog de rugzak, wij de badcape, kwamen vast veel klachten over. Verder idd een plastic bak met standaard spullen.
Ik vind de badcape ook niet echt mooi. Wat moet die afbeelding eigenlijk voorstellen, een schaap?? Ik denk niet dat ik hem gebruik voor foto momenten Hoeveel netbroekjes hebben jullie er eigenlijk in? In mijn map van de kraamzorg staat dat je 5 netbroekjes nodig hebt. Maar bij mij zit er maar één in. Hebben jullie dat ook?
bedankt dames. Die celstof matjes zijn inderdaad erg fijn. Ik heb nog over van de vorige keer en die heb ik gebruikt in Isabella haar bed een aar keer toen ze voor het eerst de luier uit kreeg. Gelukkig ging dat gelijk goed. Verder dus wel standaard.
die vervolgens niet eens om mijn poeperd pasten.. Er zat ook een kaart in, waarmee ik 150 euro terug kreeg voor de kraamkosten.. altijd leuk.. geld terug.. @ jewel... Geen idee hoeveel van die netbroekjes er in zaten, als je een beetje royaal achterwerk hebt, dan heb je er niks aan.. Dan kun je beter je eigen prettigzittende onderbroeken gebruiken voor het kraamverband..( denk dat die ongeacht t wel/niet passen van die "rollade-elastiekjes" beter zitten..)
Zat een badcape bij met een schaap erop, alleen die cape valt mega groot maar goed vond het wel leuk dat er iets bij zit. En het zit allemaal in 1 grote curver bak + deksel ook altijd handig.
Hier idem. Van die zwarte Sady onderbroeken. Zag er niet uit, maar zat verrukkelijk. Die netbroekjes kreeg ik in het ziekenhuis, vond het helemaal niets, dus hij was snel weer uit.
Ook niet als je de zijkantjes inknipt? Hier zaten ze anders ook niet goed. Vond ze verder wel handig. Daarnaast had ik ook wat oma-onderbroeken bij Hans Textiel gehaald.
Heb die krengen ook nooit aangehad, niet eens gepast. Gewoon een zooitje oma onderbroeken ( wel zwart natuurlijk ) bij de Zeeman gehaald.