januari 2010 stoppen met de pil

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door tiktaktoetje, 20 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Juffertje83

    Juffertje83 Bekend lid

    20 jan 2010
    637
    0
    16
    NULL
    NULL
    Whaaa! Ik had vandaag voor het eerst dat slijm waar ik hier zoveel over lees... er kwam echt zo'n sliertje uit.. zou het daarbinnen dan toch allemaal al goed werken? :D

    Gisteravond geklust, vanochtend... vanavond nog een keer? of is dat dan juist weer teveel?
     
  2. Enjoyllive

    Enjoyllive Bekend lid

    19 jan 2010
    810
    0
    0
    Werk in de gehandicapten zorg
    Zeeland
    @ juffertje: Heee meid, ik zelf vind het wel teveel ja. Je moet het leuk houden en het geen obsessie van maken dat is niet gezond. En in zulke gevallen hoor je juist dat het lang duurd. Gewoon kijken wanneer ben ik vruchtbaar en dan is 1x per dag zeker genoeg en in die andere weken gewoon wanneer je zin hebt. Als het raak moet zijn gebeurd het toch wel. Succes ermee doe wel vooral waar jullie je prettig bij voelen!

    Liefs x en je mag me alles vragen hoor!
     
  3. Juffertje83

    Juffertje83 Bekend lid

    20 jan 2010
    637
    0
    16
    NULL
    NULL
    We zijn pas begonnen, dus we vinden het nu nog helemaal niet erg om elke dag seks te hebben. Bovendien hebben we lang niet elke dag seks. Normaal doen we het alleen als we zin hebben, maar omdat ik nu dat slijm had vanochtend wel even geklust. Maar ik ga zeker niet tegen m'n zin in seks hebben!

    Ik weet alleen niet wanneer m'n eisprong eraan komt. Voel nu nog niets namelijk, alleen dat slijm. Dus ik dacht, misschien was vanochtend wel te vroeg, vandaar dat ik dacht, missch vanavond nog een keer.
     
  4. Enjoyllive

    Enjoyllive Bekend lid

    19 jan 2010
    810
    0
    0
    Werk in de gehandicapten zorg
    Zeeland
    Oh sorry,Heb het idee dat je je aangevallen voeld ik geef alleen mijn mening je vroeg zelf is het dan teveel. Maar goed doe wat je fijn vind!

    Greetz
     
  5. Juffertje83

    Juffertje83 Bekend lid

    20 jan 2010
    637
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hoi Enjoylive.
    Voel me niet aangevallen hoor. Sorry als je dat dacht. Nee, bedankt voor het advies. Het is ook niet goed om het té vaak te doen in verband met de kwaliteit van het sperma natuurlijk. Dus jouw advies is prima. Ik wilde alleen even duidelijk maken dat ik het normaal echt niet elke dag of 2x per dag doe, maar ik was nu een beetje 'overenthousiast' omdat ik voor het eerst dat slijm had. We houden het in ieder geval nog leuk en het is nog niet het gevoel van 'oh we moeten weer'.. dat wilde ik er alleen maar mee zeggen.
    Aangevallen voel ik me niet en ik ben blij met elk advies.
     
  6. wianhalu

    wianhalu Niet meer actief

    hey mede januari stoppers! haha

    mijn vriend heeft groen licht gegeven!! Whoehoe!
    ben alleen wel erg benieuwd naar hoe mijn cyclus is en hoeveel ik er last van heb. Ben vanaf mijn 15e (nu 24) aan de pil omdat mijn menstruatie zo lang/pijnlijk was. Heeft iemand ervaring met gelijk beginnen met de zwanger worden pillen van de etos?
    iedereen heel veel gelluk!
     
  7. Nemo1984

    Nemo1984 Actief lid

    19 apr 2009
    267
    25
    28
    Zuid holland
    hallo meiden,

    moet echt even wat kwijt.. ik ben nu in de periode dat ik eigenlijk 1e keer ongesteld moet worden zonder pil, heel spannend allemaal! maar.. gisteravond verloor ik 2 druppels bloed, dus ik dacht.. Nou ik word ongi maar.. vannacht niets en vanmorgen ook nog verder niets... Ik zie allerlei verhalen over innestelingsbloed enzo.. zou dit het dan zijn... Kan toch niet al zo snel?? Misschien dat ik vandaag op de dag wel echt ongi word...........heel spannend dus......
    iemand hier ook al ervaring mee????
     
  8. Tja, lastig te zeggen. Ik heb zelf wel innestelingsbloed gehad bij beide zwangerschappen, waren ook maar een paar druppels. Maar het kan ook zijn dat je ongesteldheid wat trager op gang komt nu of wat onregelmatiger. Ik zou het nog even afwachten, maar kan me goed voorstellen dat het nu extra spannend is! Als de ongesteldheid uitblijft, gewoon testen. Wie weet...
     
  9. remmar1982

    remmar1982 Bekend lid

    6 feb 2007
    929
    0
    0
    apothekersassitente
    omg. Eindhoven
    #29 remmar1982, 25 jan 2010
    Laatst bewerkt: 25 jan 2010
    Hoi Meiden,

    Ook wij zijn nu net gestopt met de pil.
    Wij gaan voor het tweede wondertje.
    Bij ons eerste wonder Stan was het pas na 11 maanden raak en aangezien meneertje volgende maand alsweer 2 wordt, vonden we het wel weer eens tijd worden. :p
    Ben dus ingesteld op minimaal 11 maanden aangezien ik ook nog eens een hele onregelmatige cyclus heb ( variërend van 28 dagen tot 51 dagen).
    Wens iedereen veel klusplezier!! :D

    Liefs mij
     
  10. Enjoyllive

    Enjoyllive Bekend lid

    19 jan 2010
    810
    0
    0
    Werk in de gehandicapten zorg
    Zeeland
    @ nemo 1984!
    Ik vind het ook moeilijk je menstruatie is zo iets raars. En aangezien je natuurlijk ook nog maar net bezig bent! Ik zou het even afwachten en probeer je er maar niet al te druk over te maken KOMT GOED! Hou ons op de hoogte he en vraag maar raak or als je vragen hebt!

    @ remmar 1982: Welkom op dit forum. Wat vervelend van die wisselende cycles ik was de eerste keer netjes de 28ste dag ongesteld maar ben benieuwd hoe dat deze maand zal zijn! Maar gelukkig heb je nu toch al een klein wondertje. Word weet hard klussen voor de 2de hihi!

    Liefs x,
     
  11. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    12 jan 2010
    3.872
    0
    0
    nou wij zijn ook per januari gestopt met de pil!!!

    ben ook zeer benieuwd hoe het allemaal gaat lopen!!!:);):D
     
  12. angiebaby

    angiebaby Fanatiek lid

    12 jan 2010
    3.872
    0
    0
    en dan nog wat?wij doen het ook gewoon wanneer we zin hebben want anders word het gelijk een hele obsessie en lukt het juist niet(ik werk in de kraam)gewoon lekker relaxt en we zien het allemaal wel en natuurlijk hoop je snel op goed nieuws dus meiden iedereen heeeeeel veel succes!!!!!
     
  13. tiktaktoetje

    tiktaktoetje Actief lid

    24 mrt 2009
    170
    0
    0
    Hoi hoi

    Ik begin aan mijn huid te merken dat ik gestopt ben.
    Rond mijn mond word mijn huid zo ruw en droog. Normaal nooit geen last van (ik weet dat het een hormoon gebied is ben schoonheidsspecialiste).
    Is dit herkenbaar of ben ik de enige die het bij zichzelf opmerkt.;)

    S6 all

    Groetjessss
     
  14. nazli21

    nazli21 VIP lid

    28 jul 2006
    7.052
    9
    38
    fulltime mama
    Ik ben op 19 januari gestopt met de pil... Nu ben ik ongesteld en dan wachten op mijn eisprong... Bij ons 1ste was ik al de 7e ronde zwanger, ben benieuwd hoelang het gaat duren..
     
  15. Enjoyllive

    Enjoyllive Bekend lid

    19 jan 2010
    810
    0
    0
    Werk in de gehandicapten zorg
    Zeeland
    @ tiktaktoetje! Heee meid, ik zelf ben er niet mee bekend. Misschien zou je eens naar een dermatoloog kunnen gaan die weten misschien niet weer wat meer. Succes ermee, en laat even weten als je weet wat het is goed! X

    @ Nazli: Hoi meid, welkom op dit forum. Gezellig hoor hoe meer mensen hoe beter. Succes met het klussen en hopelijk is het weer zo snel raak! Liefs x,
     
  16. Rosa Canina

    Rosa Canina Fanatiek lid

    28 sep 2009
    3.410
    1.065
    113
    Hoi allemaal,

    Ik heb op 21 januari mijn laatste pil geslikt. Nu ben ik ongesteld.

    We gaan nu nog niet zo 'actief' klussen met behulp van uitrekenen e.d. Eerst eind februari op wintersport en dan kan het echte feest beginnen. :D Alhoewel, als het eerder zover is, is dat heel mooi meegenomen natuurlijk en zouden we dolblij zijn. :) Maar daar ga ik vooralsnog niet van uit.

    Iedereen succes met zwanger worden!
     
  17. nijnonijntje

    nijnonijntje Niet meer actief

    Hoi,
    wij zijn ook deze maand met de pil gestopt.
    Super spannend allemaal...
    Leuk als we zo met elkaar door kunnen kletsen.
    ( december slikte ik nog wel de pil, maar niet helemaal. lang verhaal, bespaar ik jullie :Dhaha).
    Daarom dat we nu al in ronde twee zitten.
    Officeel dus in januari gestopt.

    Groetjes
     
  18. Enjoyllive

    Enjoyllive Bekend lid

    19 jan 2010
    810
    0
    0
    Werk in de gehandicapten zorg
    Zeeland
    @ All, Wie van jullie mag nog meer over 10 dagen testen? Want niet iedereen van jullie heeft een banner!
    Fijne avond meiden!

    Liefs
     
  19. Roos84

    Roos84 Actief lid

    24 jan 2010
    189
    0
    0
    Ik ben ook in januari gestopt met de pil. Wilde eigenlijk eind december al stoppen ,maar ik las dat het erg belangrijk was om 4 weken voordat je stopt met de pil al foliumzuur te gaan slikken. Toen dus besloten om eerst al een maand foliumzuur en de pil te slikken. Nu is de pil er dus af :)
    Je moet zeker niet te veel aan sex doen, want dat werkt alleen maar nadelig! Het sperma is dan niet meer van goede "kwaliteit".
    Succes allemaal!
     
  20. Enjoyllive

    Enjoyllive Bekend lid

    19 jan 2010
    810
    0
    0
    Werk in de gehandicapten zorg
    Zeeland
    @ All: Het is achter haald dat het sperma minder van kwaliteit is wanneer je iedere dag zou klussen. Het is meer dan het heel belangrijk is dat je er beiden plezier in hebt en als je het iedere dag doet word dat wat minder lijkt mij en dat kan het wel beetje beinvloeden maar ook dat is minimaal! Dus meiden iedere dag klussen is geen probleem! En foliumzuur slikken is idd super goed dus iedereen ZEKER DOEN!

    Liefs x
     

Deel Deze Pagina