Whoehaaha, en dat zonder te plassen Suus foei; Uggs zijn gaaf! waren trouwens hele goeie imitatie uggs voor 65 euri, maar ze wil niks van de prijs afhalen en kan maar tot max 50 gaan DE TRUT!
Ik wil ook een mep hahaha de tranen lopen me hier over de wangen, mijn kids kijken me aan of ik gek ben........ uggs is dat geen afkorting van lelijk (ugly)
hihi..nee hoor.. dat nou ook weer niet, stel je voor dat de zaadjes je baarmoedermond dan weer voorbij zwemmen.. Zit te plagen hoor! Die dingen vinden echt hun weg wel..kijk maar naar mij laatst met voor het zingen de kerk uit. Maar wel bleef ik 20 min tot halfuurtje liggen. Met een kussen om de zooi (o nee..vloeibaar goud..) binnen te houden. Lig je wat hoger met je bekken. Dat schijnt wel goed te zijn.
ok pfieuw kussentje dus. Ik zag mezelf al een handstandje tegen de muur doen boven. Da's lang geleden maar ik denk dat ik het nog wel zou kunnen ... Krantenkop: "wanhopige vrouw breekt nek bij vrijpartij voor een kind"
Pak aan Koffie!!! MEP met twee paar Uggs!! en het derde gebreidde paar heb ik een mail voor gestuurd maar mevrouw is weer achter de pc vandaan.
Ik kan alleen op de handen van een ander staan Ook leuk! Hahahaha Desmo, zie de krantenkoppen al voor me!
Wat gemeen; jij hebt gewoon drie paar en ik noppes nada...:x ga die truttebol platmailen of ik ze voor 50 mag
hihi..stel je voor..dan zouden alleen yoga's (of hoe die lui ook heten) zwanger raken..! Nee hoor..deponeren en misschien even blijven liggen zou het moeten doen!
Och arme Koffie, zit ze al met zo'n ontstoken wond en nou ook nog een blauw oog. 't Zit jou ook niet mee Maar ik ga mijn vriendje mee naar boven sleuren. Weet nou hoe het moet hihihi. Voor straks allemaal weltrusten en succes met klussen!