Erg begrijpelijk, aangezien ik nog 4 weken moet, hoop ik er zo erg op dat die kleine zich eerder aandient. Ben het gewoon zat, net zoals meerdere hier. Maarja de kleine komt wanneer het er klaar voor is.
Hmmm strippen heeft dus niet geholpen. Jij had toch 4/5 cm ontsluiting? Kunnen ze bij jou de vliezen niet breken, kan me erg goed voorstellen dat je het zat bent.
Hoop ook dat het vandaag beter gaat....we zullen zien.... Grappig idd dat zwangerschappen zo kunnen verschillen. Wel lekker voor jou dat je nu optimaal kunt genieten van je zwangerschap....Heb je verdiend!.......Geniet er maar lekker van!
Dank je Ik merk alleen dat ik het 'afscheid' nemen heel moeilijk vind. Ik had me voorgenomen elke dag een beetje afscheid te nemen, maar ik vind het eigenlijk elke dag moeilijker worden! Maar dat komt wel goed hoor!
Hihi ja inderdaad ben je dan wel erg vruchtbaar. Mijn ouders hebben dat ook. 3 in november en 1 in december. Mijn moeder is zelf 1 februari jarig, zou het niet leuk vinden als ons kindje geboren wordt op mijn moeders verjaardag, het liefste er zover mogelijk vanaf. Heb trouwens eens na zitten denken wanneer ik verwekt zou zijn. Ik kom uit op mijn moeders verjaardag (daar ergens in de buurt van...) hihi. Dus ik zei dat laatst tegen mijn moeder en die zei: Ja daar kan je best eens gelijk in hebben.
Zo ook weer bijgelezen. Waren dit keer gelukkig niet zoveel pagina´s. Vannacht voor het eerst eigenlijk weer eens redelijk goed geslapen. Werd pas om half 6 voor de eerste keer wakker. Daarna wel 1,5 uur wakker gelegen, maar toen in slaap gevallen tot half 11. Had het nodig denk ik. Nog steeds wel last van me buik, maar dat heb ik ook al dagen. Er was iemand die net zei (geloof knorretje) dat ze het gevoel heeft alsof haar heupen helemaal verweekt zijn, dat gevoel heb ik vooral als ik in bed lig. Heb zo onwijs veel pijn in me heupen/kont als ik in bed lig, dat ik best vaak van zij moet wisselen. Maar ook dat gaat niet makkelijk en heb ik vaak last van enorme harde en pijnlijke buiken. Niet fijn. Nu even lekker eten. Heb trek in wentelteefjes, dus ga dat maar maken ook . Oja en voor mij de 36 weken wave. En voor iedereen die ook weer een weekje verder is.
Hoi meiden, Jeetje, wat wordt hier een hoop afgekletst. Gelukkig doet internet het nog steeds vandaag. Ik heb alleen even deze woensdag bijgelezen.... - Liedel wordt toch morgen ingeleid of toch vandaag? - En ik zie dat Angelfire is het ziekenhuis is en gestript? Dus het oorspronkelijke plan (keizersnede 5 feb volgens site) is gewijzigd? Hmm, dat ik heb ik even gemist. Succes Angelfire! - En Schatje loop dus al even met ontsluiting en is gestript. Ben ik zo compleet of mis ik nog iemand? Bevalling Ladytijger had ik nog wel meegekregen. 't Begint nu echt spannend te worden bij de feb-mamma's! Vanmiddag komen mijn moeder en haar zus om samen met mij dit huis op te poetsen. Fijn! Zit zelf nog in badjas, dus ga nu maar effe schoonmaakpakje aantrekken.... Wellicht tot later nog even! Klusser
O ja, vraagje: Wijzigingen voor de geboortelijst moeten we dus PB-en naar BW-tje zag ik. En zij plaatst de geboortelijst dan hier in 't forum. Maar is de lijst op Februari 2010 mama's dan ook nog actueel of kan ik daar beter niet naar kijken? Vind ik namelijk wel makkelijk om even te gluren of er al iets gebeurd is als ik even niet online ben geweest....
Nee Angel is niet gestript, haar vliezen zijn gebroken omdat ze al lang voorweeën heeft en 4cm ontsluiting. Enne ik ben degene met de geplande keizersnede 5 februari Kinky hoor een schoonmaakpakje, whahahahahhahaa, sorry!
hey meiden! zal zo een nieuwe foto plaatsen van gisteren. 38 weekjes. Prulleke: goed nieuws meid! is jullie gegund! Gemma: hier ook hoor, wat betreft de kraamzorg. bellen als je aan het bevallen bent. Gemma: hier ook aambeien maar die zijn echt niet voor de bevalling weg hoor. met zalf... Angelfire: ontzettend veel succes! we denken aan je! Boni: veel plezier vanavond
Die lijst is ook actueel en daar staan ook meiden op die zich ooit eens aangemeld hebben en misschien even gekletst hebben maar daarna niet meer, maar waarvan we nog wel weten dat ze rondlopen, snappie?!
38 weken wave voor mezelf! Ik ben er blij mee, want: Mijn mamma kreeg mijn oudste zus 4 weken te vroeg en ik zelf kwam 2 weken te vroeg (en mijn jongste zusje op tijd). Mijn zus kreeg mijn 1e neefje 4 weken te vroeg (en mijn 2e neefje op tijd). Ik had dus de hele tijd het idee dat ik ook 'risico liep' op een 36 weken bevalling, maar inmiddels al 38, jippie! Verder gaat het hier goed. Wel veel harde buiken en onrustige nachten, maar van mij mag het nog wel tot 40 weken duren. Ik kom heel langzaam maar zeker eindelijk een beetje in de uitrust-modus en voel me steeds meer ontspannen. Ik ben niet zo goed in niets doen, dus tot nu toe heb ik nog niet zo erg geluierd / uitgerust (ook wegens verbouwing huis). Nu gaat luieren steeds beter... doe mij nog maar twee weken! Moet nu echt mijn schoonmaakpakje aan gaan trekken, anders staan mamma en tante zo op de stoep... Klusser
Fijn meid dat je de 38 weken gepasseerd bent nu! En ook prettig dat je het idee hebt dat het nog wel ff mag blijven zitten! Nou schoonmaakze, ik krijgt straks ook de schoonmaakploeg over de vloer
Guppiekop: knuf! Borstvoeding: wat ik me afvraag ten aanzien van de "afhakers" (klinkt gemeen maar weet even geen ander woord dus niet zo bedoeld) hebben jullie hulp ingeschakeld of een cursus gevolgd in eerste instantie? Schatje: heb je geen noodnummer? sterkte! Angelfire: o fijn! sterkte hahaha Troeltje: knuffel! Schatje: hoever ben je al? Liedel geen buddy: wie heeft er nu nog geen buddy en wil er wel eentje want ik wil er nog best mensen bij hebben hoor. weer even tussendoor: vind het zo grappig dat er niets van de begin bevallijst meer klopt hihihi zo leuk Wave voor Bellibel!
He Troeltje, Thanks voor uitleg over Angelfire. Aha, haar bevalling hopen ze zo door te laten zetten, spannend! Hmm, volgens de site ga jij op 4 feb, maar je zal het zelf wel 't beste weten, ha ha! 't Zou jammer zijn als je de 5e komt en ze zeggen 'ach, mevrouwtje, u bent een dagje te laat, helaas, volgende week hebben we weer tijd...' Ja, mijn schoonmaakpakje, laat je fantasie maar gaan! Klusser