Oooohwhww!! Niet normaal hoeveel kosten wij deze maand hebben! En dan zeggen ze dat de decembermaand een dure maand is... Nou, ik had liever die december weer terug.. Wat een kutmaand zeg! Financieel gaan wij het gewoon niet redden deze maand. We moeten bij lenen en dat kan gelukkig via schoonouders, maar het blijft KL*TE!!!! De auto moest een grote beurt en dan gelijk een nieuwe distributieriem. Een rekening van 890 euro. Dan de jaarrekening van het gas en stroom. Zaten we dik boven het gemiddelde (deels onze eigen schuld, en deels de schuld van de te oude ketel die veel te veel gas verbruikt) dus ook een rekening van rond de 300 euro (krijgen we binnen een week in de bus). De hond werd doodziek en moest met spoed opgenomen worden. Rekening van 700 euro. Vanochtend de verwarming wat hoger gedaan, maar heb het de hele dag al koud. Dacht dat het aan mij lag, want was gisteren ook al niet zo lekker. Maaaar.... Ik ontdekte net een uurtje geleden dat ik ook geen warm water kreeg. GRMBL!!! KETEL KAPOT!!!!!!!! :x:x:x Het wachten is nu op de wasmachine die het gaat begeven. Ik durf niks meer te gebruiken, alles gebeurt nu tegelijk en het geld is OP! Zelfs de spaarpot klinkt hol. Ik zie t even niet meer zitten en heb onwijs zin om de deur achter me dicht te trekken en weg te lopen. Ben hard op zoek naar werk, maar het wil niet zo en mijn uitkering laat ook op zich wachten. Resultaat? Juist! Van 1 loon rondkomen. En opzich lukt dat aardig, maar niet als dit soort dingen gebeuren! We moeten nu echt gaan kijken welke rekening we eerst betalen Moest t ff kwijt.
je kunt bij energie leveranciers meestal gewoon een betalings regeling treffen. Voor de rest sterkte meid, Ik weet hoe het kan zijn
Dank je... Ja, ik heb al op de site van NUON gekeken en zag dat je voor 25 euro in de maand een ketel kan huren... Mijn mannetje komt zo thuis en dan maar even overleggen. Moet wel snel gebeuren, want het is hier echt koud! Nu 14 graden in de woonkamer.... En dus ook geen warm water.
dat is zeker kl*te..Zo armoedig zonder warm water. Iid dan maar even tijdelijk wat simpelere (en goedkopere) oplossingen zodat jullie het een beetje kunenn spreiden en opvangen. Wil je een lekkere pasta van me scheelt weer een maaltijd hahah
jeetje wat een pech hebben jullie! Ze zeggen toch ook dat als 1 ding stuk gaat, alles in drievoud komt! Inderdaad bij veel instanties kun je (renteloos) een betalingsregeling treffen, schroom niet dat te doen, beter dan ineens veel moeten lenen. En die ketel stuk is echt rampzalig, zag dat je bij NUON in principe binnen 48 uur een nieuwe in huis kunt hebben. Hopelijk woon je niet in Groningen, want daar voorspellen ze -8 vanacht...dus hopen dat het bij jullie meevalt, anders vriezen de leidingen ook nog stuk! Heel veel succes in deze financiele rotmaand voor jullie!
Dit klopt idd. Meestal komt het in 3voud :x (helaas) en altijd de grote dure dingen :x Sterkte meis hopelijk snel weer wat warm in huis vooral nu het erg koud is... Hier wordt het ook -8 vanacht
Dank je wel voor de opbeurende woorden We zijn er achter wat waarschijnlijk het probleem was. Voor de technische (wannabe)moeders onder ons: Er was een relais doorgebrand en er kon een nieuwe op gesoldeerd worden. Nu hebben we de printplaat weer in de ketel, maar nou krijgen we de waakvlam niet aan !! We hebben al iemand (binnen de familie) gebeld, maar die kan pas om 5 uur even komen. Ondertussen zitten we hier dus al 2 dagen in de kou. Op dit moment is het 10 graden(!!) in huis. We zitten met de jassen aan en veel thee en warme choco te drinken! Hahaha! Hoop dat het probleem is opgelost en straks om 5 uur de verwarming weer aan kan! Ga ik eens even lekker in een heet bad!
Echt klote voor jullie!!! Tja, enige advies inderdaad is zoveel mogelijk betalingsregelingen treffen voor de grote rekeningen, en rustig doorademen.... Ik weet hoe vervelend het is.... 1 advies, ga aub. geen geld lenen van instanties als lenen.nl of wat dan ook, dan ga je pas echt het schip in!!
ooo jeetje zeg dit hebben wij ook wel eens gehad moesten 800 euro lenen van mijn schoonmoeder. en toen konden we nog net alles af betalen en nog een beetje eten. pfffff vreselijk waar werk je voor tegen woordig. we krijgen een goed salaris en hebben alles al zoveel mogelijk naar beneden gedraaid en letten op wat we verbruiken. gek word je er van alles lijkt duurder te worden ook in supermarkt maar salaris gaat niet omhoog.
Heel veel sterkte meid. Alles komt vaak tegelijk! Wat goed dat je bij je schoonouders iets kunt lenen, want zoals BabeBabe al zegt niet lenen bij instanties. Wel fijn dat de ketel waarschijnlijk nog te redden is!
Bedankt voor het advies, maar gelukkig zouden wij nooit in die onzin trappen. Advertentie's met daarin: "Geniet nu, betaal in 2011!" gaan bij ons meteen bij het oud papier. Maar even een update over onze ketel voor de geintresseerden onder ons : Eerst werd gedacht dat hij nog wel te maken was, maar vanochtend is er een monteur langs geweest en hij is nu officieel kapot. Morgenochtend komen ze een nieuwe plaatsen. Een hap geld, maar ben het na 3 dagen in de kou zitten nu echt zat!!! Ohja... De NUON zei dat onze jaarrekening ongeveer 300 euro ging kosten.. Nou..... We hebben hem binnen hoor, en ik viel zowat achterover. 480 euro!! We kunnen gelukkig een betalingsregeling treffen met diverse "geldeisers" (wat klinkt dat!), maar het nadeel is dat er nu maandelijks veeeel meer uit gaat dan normaal. Ik snap het gewoon echt niet... Ze maken ALLES duurder, maar de lonen (tenminste die van mijn vriend) gaan NIET omhoog. Dat kan toch niet zomaar?? Hoe doen andere mensen dat? We kwamen vorig jaar al moelijk rond elke maand. Het ging wel, maar het was altijd wel uitkijken... En nu? ............
Nee, wij zijn in april hier komen wonen. We zitten dik boven het gemiddelde gebruik van 2 personen en dat komt met name door die oude ketel. Als wij het warme water aan hebben, wil je niet weten hoe hard de getalletjes draaien in de meterkast. En aangezien wij weinig druk op het warme water hebben en ook nog eens een bad.... Om het bad vol te laten lopen hebben we het warme water ruim een half uur aanstaan... Dus dat loopt lekker op. Maargoed, de monteurs zijn nu bezig om de nieuwe ketel erin te zetten en dan hoop ik dat we de kosten er snel uit krijgen. We letten in ieder geval nu veel meer op ons verbruik.
hier hetzelfde, wie ooit gezegd heeft dat december duur was... jezus wat is januari een ***maand! zitten midden in een verhuizing, dus betalen 2 weken dubbele huur. het huis is een ramp qua behang, oud, lelijk versleten en geel door jaren zware shag roken. dus flink wat kosten aan behang en verf. dan nog de aanhangwagen voor de verhuizing zelf, dozen ed, allemaal kleine dingen, maar tikt wel aan. onze huidige huisbaas wil 300 euro boete van ons wegens contractbreuk (moesten hier eigenlijk nog tot juli blijven, maar is gewoon te klein) en is maar de vraag of we onze borg wel terug krijgen. hebben vorige week de kinderwagen van stal gehaald, die blijkt het niet te hebben overleefd, rem is kapot. ook dom van ons dat we dat niet eerder hebben gecheckt, maar wegens ruimte gebrek konden we m nergens plaatsen in ons huidige huis. dus moet nu met spoed nog een nieuwe kinderwagen kopen. (gelukkig net foldertje van babystore binnen, met een hele goedkope, maar is toch weer 120 euro) de 13e maand van mijn vriend is niet betaald!!!! wel is er door belastingshit 50 euro minder overgemaakt! mijn telefoon is afgesloten omdat de rekening is aangekomen op het adres van de buren, die op vakantie waren. moet nu 100 euro betalen om mijn telefoonnummer te redden.. en dan hebben we nog alle normale rekeningen die we moeten betalen.. dus alles komt in 3voud? is dat per persoon in het huishouden? dus weet hoe je je voelt! ga straks lekker in bad, en ontspan!!!
ik schrik ook elke keer weer van dierenarts rekeningen!! wat een enorme bak geld! maar ja als je beestjes hebt laat je ze niet doodgaan he. misschien kun je die rekening ook in termijnen betalen?
sterkte en gelukkig is deze maand bijna weer om... en dan begint de nieuwe maand weer.. hopelijk heb je dan geld over ipv maand over en geen geld..
ik ben nu kippensoep aan het maken.... Ik ken het hoor. Alles komt in 1 keer. Dan dit kapot dan weer dat. Het zal hier binnenkort ook wel weer gebeuren.