Waren jullie ook zo vanslag?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door linnie89, 27 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. charlie80

    charlie80 Bekend lid

    26 jan 2010
    697
    1
    0
    ik heb het geluk dat mn vriend er toch ook wel mee bezig is... hij vraagt ook best vaak of ik al iets raars voel en wat dat kan betekenen en als ik na een poosje overtijd te zijn geweest toch ongesteld word, is ie soms nog meer teleurgesteld als mij.. gaat wel weer snel over hoor, dan zegt ie ook volgende keer beter!!
    dus ben daar wel erg blij mee...
    ik probeer ook niet teveel te lezen maar doe je toch wel want je wil het zo graag!!! zo zijn vrouwen nou eenmaal..:)
     
  2. nijnonijntje

    nijnonijntje Niet meer actief

    Hoi meiden,
    Het verhaal van nijntje 1984 vind ik super.
    Het natuur zijn werk laten doen en het is gebeurt.
    Ik denk dat dit ook hel positief is voor linnie89.

    En wat beterft dinge als roken en bier.
    Ja ik hoeverre kun je een man dat ontzeggen. Ik snap dat je dat erg moeilijk vind.

    Succes meid.
    Ik weet zeker dat het goed komt en dat jullie een tussenweg vinden.
    En als je vriend zegt, we laten de natuur zijn werk doen.... misschien kun je dan de natuur een beetje helpen ;)

    Dus dat van je vriend verleiden??? Dat zou ik zeker in overweging nemen:D
     
  3. linnie89

    linnie89 Lid

    15 okt 2009
    81
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Meiden,

    Bedank voor de reacties, het geeft veel steun.
    Ik ben er rustiger door geworden, en man lief is er stiekem toch wel mee bezig.
    Hij met onze boot bezig, en hij houd er nu ook rekening meer dat het straks allemaal practies en veilig is.
    hij praat er niet over maar is er dus wel mee bezig pfff opluchting.

    We gaan lekker ons best doen en we zien het wel, is me wel duidelijk geworden dat ik er wijnig invloed op heb.

    jullie ook allemaal suc6 en hoop snel mooie verhalen te lezen van jullie.

    Groetjes Linda
     
  4. miranda84

    miranda84 Bekend lid

    13 apr 2007
    781
    0
    0
    goedemorgen,

    tuurlijk zal hij er in zijn gedachten mee bezig zijn,volgens mij zijn mannen niet zo uitlatend (althans de meesten).
    Maar je kunt het hem toch vragen waarom en hoe hij het voor zich ziet? mijn man die praat er ook niet voluit over hoor,die laat het alllemaal rustig op zich afkomen hoor ;) , vind ik ook helemaal niet erg.Wij zijn er logisch toch meer bezig omdat het ons lichaam is en er meer betrokken bij zijn.
    Tja en het hangt ook echt van de natuur af,je lichaam doet toch wat het zelf wil.
    Al moet ik zeggen dat het mij ook niet snel genoeg gaat hoor,ik was er ook teveel mee bezig,ik probeer het een beetje aan de kant te schuiven en maar geduld hebben,en dan zien we wel hoe het gaat aan het einde van de maand.

    succes

    liefs miranda
     
  5. nijnonijntje

    nijnonijntje Niet meer actief

    Dag Miranda.
    Erg grappig, ik zie in jou banner dat je net een dag achter mij aankomt met je cyclus.
    Grappig.
    We lopen dus bijna gelijk ;)
     
  6. nijnonijntje

    nijnonijntje Niet meer actief

    En volgens mij zijn we ook nog eens even oud.
    Allebei 25?
    Ik tenminste wel:D
     
  7. miranda84

    miranda84 Bekend lid

    13 apr 2007
    781
    0
    0
    hai nijnonijntje,

    haha ja dat klopt idd,en ja ik ben ook 25 word in juni 26 ;).
    spannend he die dagen :D
     
  8. typje

    typje Fanatiek lid

    14 dec 2009
    2.683
    0
    36
    Verzorgende IG in een verpleeghuis met een suppper
    Hier.....Grunnen

    HEy Linnie,

    Er is niks mis aan googlen naar de juiste informatie, doe ik ook, zo ben ik mede hier gekomen.

    En je moet gewoon samen gaan praten over zwangerschap etc, je doet het toch niet in je eentje?

    Ook ik rook en mijn vriend, en zijn nu vermindert met roken, mijn arts vertelde mij dat als je stopt je lichaam in een stress raakt, omdat je verslaafd bent, het is zelfs beter om eerst te gaan verminderen ipv te stoppen.

    Ik hoop voor je dat het in een keer raak is bij jullie...
    Wij zijn nu al 10 mnd bezig en het is nog niet raak, gelukkig begint voor ons volgende week dinsdag de MMM

    Suc6 meis

    grts
     
  9. LieveSchat

    16 jul 2008
    30
    0
    0
    Ik herken je verhaal wel; ook ik was vooral in het begin alleen maar bezig met alles uitzoeken. Eerlijk gezegd gaf me dat juist wat rust. Ik ben een controlefreak en door de informatie die ik had verzameld had ik het gevoel er een beetje controle over te hebben. Uiteindelijk kom je er wel achter dat je absoluut geen controle hebt over het daadwerkelijke zwanger worden en zul je dat moeten accepteren. Maar je kunt je er wel op voorbereiden om de omstandigheden zo optimaal mogelijk te maken.

    Kijk eens aan de hand van schema's of fertilityfriend.com hoe lang je cyclus is, leer je lichaam kennen in de verschillende stadia van je cyclus. Stop met roken en zoek eens de meest optimale standjes uit voor een ideale bevruchting (wordt de seksleven ook weer wat spannender van ;) Doe waar jij je het beste bij voelt en waar jij het meeste aan hebt. Over je man heb je inderdaad weinig te zeggen wat hij wel of niet moet doen. Je kunt alleen proberen hem zoveel mogelijk te betrekken in het samen zwanger worden. Maar vooral: hou het leuk!

    Tja, en dat zwanger worden zal na verloop van tijd hoe dan ook op de achtergrond altijd wel aanwezig zijn, hoe je ook probeert het los te laten. Probeer gewoon wat afleiding te zoeken ook en gewoon ook genoeg dagen niet met kinderen, zwanger worden enzo bezig te zijn. Maar zoals ik al zei: hou het vooral leuk!
     

Deel Deze Pagina