Aapie winterboot

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door chantal29, 20 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kletskous

    Kletskous Niet meer actief

    Ik heb ze dus gisterern binnen gekregen winterboots maat S. Ik had zijn voetje opgemeten. 9 cm dus ik denk neem maat S. Nou toen ik ze al uitpakte zag ik al oooo die zijn veelste klein en ja inderdaad. Alleen zijn wreef ging erin en met hard doordouwen ook de rest maar het zat niet goed. Gelijk smiddags weer op de bus gedaan om ze om te ruilen voor een M. Dus ik hoop dat ik ze dan morgen weer binnen heb.

    Ik zat eens te kijken. Je betaald voor onverzekerde verzending 3.50 euro. En als je het wilt ruilen moet je dus weer 1.76 euro erop plakken en dan nog eens 1.76 euro bijvoegen zodat ze weer nieuwe terug kunnen sturen. Ben dus in totaal 27.01 euro kwijt voor deze schoentjes. Als ik dit had geweten had ik wel richting den haag gereden want daar heb je een winkel die ze verkoopt.
    Eigenlijk heb ik zoiets dat ik vind dat het een service hoort te zijn en dat je niet nogeens weer je verzendkosten moet gaan betalen.
     
  2. debster2009

    debster2009 Fanatiek lid

    9 nov 2009
    2.144
    0
    0
    NULL
    Ze zij leuk!! Enige slofjes die tot nu toe goed blijven zitten. Ze zijn erg warm, af en toe iets te warm voor binnen. Maar echt ideaal en ze zien er helemaal leuk uit.
     
  3. consider

    consider VIP lid

    24 jan 2008
    14.024
    1.850
    113
    Provincie Groningen
    @Kletskous, ik snap wat je bedoeld.
    Als je zoontje zijn voetjes 9cm zijn dan zouden ze moeten passen.
    Maat S is immers 11,5cm.
    Maar heb je zijn voetje wel goed gemeten? En eventueel het laarsje ook even gemeten?
    Misschien hebben ze je de verkeerde gestuurd?
     
  4. Kletskous

    Kletskous Niet meer actief

    Kleiner als S is er niet dus ze hebben wel de goede gestuurd. Heb hem niet opgemeten maar toen ik hem zag dacht ik al ooo die is veelste klein voor mijn zoontje zijn platvoetjes.hihihi.

    Mijn zoontje zijn voet heb ik wel goed opgemeten. Ik had hem tegen de bank aangezet met de afstandsbediening zodat hij lekker bezig is. Een papiertje onder zijn voetje zodat hij goed plat stond en toen streepje bij zijn grote teen en bij zijn hiel gezet en kwam op 9cm uit. Andere voetje ook gedaan en dat was ook 9 cm. Ja verschilde wel iets want je voeten zijn nooit even groot. Maar nu dus de m besteld en hoop dat dat wel goed zit. Wel jammer, nog een dag of misschien wel 2 dagen langer wachten.
     
  5. chantal29

    chantal29 Fanatiek lid

    30 jul 2007
    1.714
    0
    0
    Je had beter even de zooltjes van de schoenen kunnen meten om te kijken of die klopten. Misschien een fabricagefout in de schoentjes ofzo. Mijn dochter had nl een voet lengte rond de 10,5-11 en de schoentjes maat S zitten perfect. En nog wat heel stoms, zat er geen papier voren in de punt van de schoentjes? Dat is mij een keer gebeurd. Ik dacht waarom krijg ik die stomme dingen niet aan bleek er voren in de punt een papiertje te zitten :)
     
  6. Kletskous

    Kletskous Niet meer actief

    Ja stom iid maar nu zijn ze al met de post weg. Ik kijk gewoon morgen als ik de m binnen krijg
     
  7. Madelon84

    Madelon84 Niet meer actief

    dus jullie vinden de boots ook voor jongens kunnen?
    en zijn ze ook geschikt voor binnen of kan ik dan beter gewone slofjes nemen?
    buiten zit hij in de bunker in de wandelwagen.
     
  8. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.063
    3.858
    113
    Oh, wat een schattige laarsjes, heb gelijk een paar besteld. Mijn zoontje trekt alle sokken direct uit of slobbert ze helemal onder. Dit lijkt me wel erg handig, want dan houdt hij in de draagzak/doek tenminste lekker warme voetjes en enkels.
    Voor mijn dochtertje heb ik ook wel eens Aapies gehad, maar dan gewone slofjes, bevielen prima.
     
  9. Kletskous

    Kletskous Niet meer actief

    Voor binnen heb ik de slofjes van oxxi en dan voor buiten met deze kou die aapies winterboots. Alleen moet nog even wachten totdat ik de nieuwe heb ontvangen.
     
  10. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.063
    3.858
    113
    Gisteren besteld en vandaag al binnen! Ze zijn schattig, wel aan de grote kant (zijn voeten zijn 10 cm en ik heb de L genomen), maar beter te groot dan te klein.
    Ik vind ze echt prima voor zowel jongens als meisjes, lekker stoer.
     
  11. poema

    poema Fanatiek lid

    27 jul 2007
    4.036
    453
    83
    Vrouw
    @Jo79: is dat niet erg groot dan? Hier 11,5 cm voetjes en maat M zit perfect (zelfs nog beetje groot...) Ik vind ze echt perfect en kunnen voor jongens en meisjes hoor!
     
  12. MamaMiaatje

    MamaMiaatje Bekend lid

    11 feb 2008
    887
    0
    0
    Onze kleine heeft ook Aapie winterboots en ik vind ze super en ze staan ook nog eens heel erg leuk! Kopen dus!!!
     
  13. Madelon84

    Madelon84 Niet meer actief

    mijn zoontje's voetje is 10,5 cm. ik wou eerst s nemen, maar m is misschien beter? L is toch veeeel te groot
     
  14. poema

    poema Fanatiek lid

    27 jul 2007
    4.036
    453
    83
    Vrouw
    hier dus met 11,5 cm de m en die zijn nog best ruim vind ik... een centimeter scheelt dan opeens echt veel... Ik zou denk ik voor S gaan
     
  15. happymama

    happymama Niet meer actief

    hey
    ik heb ze ook en ik vind ze super ze blijven hier goed zitten ik heb voor mijn meisje 3 maanden een s
     
  16. engeltje87

    engeltje87 Niet meer actief

    even voor de dames met een jongen :

    zit er ook over te denken deze te bestellen maar
    de spijkerbroek valt eigenlijk over het leukste deel van de laars !?:(

    heeft iemand misschien een foto hoe dat lijkt???
     
  17. Sisa

    Sisa VIP lid

    13 jun 2008
    5.552
    1
    0
    Deze zijn ook wel echt superleuk en lekker warm! Heb ze meteen besteld in het bruin haha. Hier voetje van 11cm en heb M besteld.
    Kan ze ze ook met dikke sokken aan en het kan in april ook nog koud zijn dus kunnen we even vooruit. Wat is de levertijd, weet iemand dat?
     
  18. Kletskous

    Kletskous Niet meer actief

    Mijn zoontje zijn voet is 9 cm en had dus een S besteld maar die waren echt te klein. Toen ik ze uit de verpakking haalde dacht ik al van ooo die past hij nooit. Nou dus omgeruild voor een M. En die zitten helemaal goed... Dus mamma en reneetje zijn tevreden.
     
  19. chantal29

    chantal29 Fanatiek lid

    30 jul 2007
    1.714
    0
    0
    Wat gek onze meid had met 10 cm voetje de S en die zitten perfect de M waren haar geheid te groot geweest. Misschien dat het ook per paar qua maat wat kan verschillen.
     
  20. chantal29

    chantal29 Fanatiek lid

    30 jul 2007
    1.714
    0
    0
    Ik zou S pakken die zijn 11,5 cm de M is 13 cm dan heeft je zoon nog 2,5 cm over dan zijn ze echt te groot. Ik heb ook de S gepakt en die zitten prima. Je moet bij de gemeten zoollengte van de voet (hak tot puntje dikke teen) een halve cm optellen ongeveer. Wij hebben dat zo gedaan en dat klopte. Met sokken aan passen ze prima.
     

Deel Deze Pagina