Hoi, We zijn gisteren voor het eerst op jacht geweest naar kinderwagens en kwamen na een selectie uit op de maxicosi murra vierwiel. Ben benieuwd wat jullie ervaringen zijn, voor dat we hem gaan kopen. We willen een oerdegelijke wagen, die goed in bos duin en strand kan en praktisch is.
Een tijdje terug een soort gelijke vraag gesteld namelijk: Mura 3 of 4? Ik weet niet hoe ik een link moet plaatsen maar als je naar pagina 5 gaat dan zie je redelijk bovenaan; mura 3 of 4? Succes ermee!
Hier zijn wat links naar eerder geopenede onderwerpen over de mura 4 en de ervaringen van forumdeelnemers. http://www.zwangerschapspagina.nl/de-babyuitzet/182743-mura-3-4-a.html http://www.zwangerschapspagina.nl/de-babyuitzet/144591-ervaringen-maxi-cosi-mura-4-a.html (Sowieso denk ik dat we eerst de zoekfunctie moeten gebruiken voordat een nieuw draadje wordt geopend. Het forum lijkt mij anders zo onoverzichtelijk worden. Goed is enkel een opmerking van mijn kant maar is eigenlijk iets voor de moderator).
ik heb een mura (3 of 4, ik weet het niet meer) super degelijke en fijne wagen. heb hem al 2 jaar en ben er nog steeds blij mee. het is vooral fijn dat ie 4 wielen heeft ipv 3.
Wij hebben de mura 4 en ik baal nu al dat ie straks vervangen moet door een duowagen! Hij heeft de grootste bak, een geweldig zitje, is makkelijk in te klappen, grote wielen, handig dus op alle tereinsoorten. Ik zou in de winkel gewoon eens achter een aantal wagens gaan lopen.
Wij hebben ook de Mura 4 en ben er nog steeds super blij mee! Tess ligt nu nog heerlijk in de grote bak en heeft nog genoeg ruimte! Ook hebben we al in het bos gereden, in de sneeuw en op het strand en het gaat prima (al moet je wel harder duwen maar dat lijkt me logisch)
Hallo, Wij hebben de mura 4, helemaal blij mee. Ik heb voor de 4 gekozen omdat deze iets stabieler is dan de 3. Ik ben met beide proef gaan wandelen hihi. En de 3 vond ik wat lastiger omdat het he ene wieltje bleef hangen bij grote opstappen. Als ik jou was, zou ik het gaan testen. Wij mochten zelfs effe op de straat ermee lopen. veel plezier met het maken van de keuze. gr vinkje
Ik vind juist het stoeltje zo fijn omdat het stevig zit. Je kind hangt niet in een zak ofzo. Met de Lodger bunker erin zitten ze lekker warm. En er zit op de nieuwe Mura een andere kap. Dit geeft ook bescherming. Voor welke gaan jullie nu? Moeilijk hé een keuze maken uit al die kinderwagens?
Wij twijfelen tussen de Easywalker Sky, en als het vernieuwde inklapsysteem echt veel beter zoals beloofd, de Koelstra Latinique. De laatste heeft mijn voorkeur. De eerste die van mijn vrouw.
hey ik heb ook heel erg getwijfelt de 3 of 4 , wij hebben gekozen voor de 3 wiel vond de 4 wiel mooier maar 3 is wat wendbaarder en voelt wat lichter en dat het wiel blijft haken als je een stoeprand opgaat heb ik zelf nog nooit gehad !? maar is heel persoonlijk op de 9 maanden beurs hebben ze een test baan daar heb ik ze vorig jaar getest echt een aanrader !!! heb je allerlei ondergronden succes met je keuze !!!
Dat klopt inderdaad! Wij vonden dit zo sneu voor ons kleintje dat we de Mura na twee weken hebben verkocht. Ze zit/ligt nu veel fijner en knusser in de Teutonia resp. Bugaboo.
Dat vind ik dus weer geen probleem, wij hebben de lodger wrapper erbij gekocht, zodat hij lekker warm zit. En ik vind de Mura simpelweg de mooiste wagen . Door het uiterlijk was de Bugaboo al nooit een optie voor mij, maar dat is zeer persoonlijk natuurlijk.
Vrienden van ons hebben de Easywalker en zijn er heel tevreden mee. Wij hebben getwijfeld tussen de Easywalker en de Mura. Wat bij ons de doorslag heeft gegeven is dat je adapters nodig hebt voor de maxicosi bij de easywalker. Bij de Mura kun je alles er gemakkelijk op en af klikken. En omdat de Mura veel kleiner ingeklapt kan worden. Ik ken niemand met de Koelstra dus daar geen ervaring mee.