Is ook al getest, maar die is juist laag. Ik had het ook niet gedacht, ben nog geen kilo aangekomen, ben niet extreem moe of heb vreselijke dorst. Maar de VK wou het toch even controleren, dat was de vorige keer (6jan) toen zat ie ook al hoger. Maar ik krijg gewoon een groot kind, zoals het nu lijkt.
bij onze echo riep de gyn steeds dattie zulk lange benen had..... maar wij zijn beide ook erg lang, du dat zal dan wel kloppen, als het maar wel een beetje in verhouding is met de rest van de beeb
@babebabe en Aszz.. jullie krijgen er nu ook van langs in het topic over het stoeltje.. kon het niet laten om daar weer op te reageren!!
echt? zal zo weer ff lezen!! whahahaha, over die lange benen heb ik al nachtmerries gehad... kleine lieve beeb... met benen van een meter!!!!
Hallo allemaal!! Bedankt voor al jullie reacties! Ik heb echt al een paar dagen slecht geslapen, hoofdpijn, last van veel harde buiken en continue spanning op de buik... tevens voel ik me gewoon gigantisch opgejut! Vanmorgen heb ik de VK gebeld en die heeft geadviseerd mij ziek te melden zodat ik eerst mijn lichaam (dus baby en mijzelf) rust kan geven. Want zoveel stress was niet goed en die spanning op de buik en harde buiken zijn een duidelijk teken dat ik het veel rustiger aan moest doen!! Tevens heb ik ook al een hele tijd last van mijn bekken. Hier loop ik al ruim 2 maand voor bij de fysio... die had mij sowieso al geadviseerd om minder te gaan werken omdat ik alleen maar meer last krijg. Dus al met al is het voor mijn lichaam wel heel goed. Ik heb ook contact gehad met het uwv. En als ik ziek blijf.. ook wanneer mijn contract afloopt volgende maand krijg ik gewoon 100% ziekte uitkering doorbetaald. Nu nog via mijn werk en dan via het uwv. Dit loopt daarna over in zwanger-bevallingsverlof etc. Tevens kost het de werkgever niets omdat het ten gevolge van zwangerschap is. Dus zij krijgen de ziektekosten vergoed. Nou dat was het wel zo'n beetje......
Ha ben nu ook benieuwd! Darren had een gaatje bij de tandarts, best vreemd, we poetsen 2x per dag! Nou ja, nix aan te doen.
Zit op m'n werk is vandaag mega rustig. Heb al het werk wat af moest al gedaan, dus nu moet ik aan die vervelende klusjes beginnen die geen haast hebben, maar toch een keer gedaan moeten worden bahhhhhh... maar zo eerst lekker lunchen. vrijdag is het hier altijd snack-dag. hou me normaal gesproken keurig in, maar denk dat ik vandaag toch voor de patatjes ga
@mama2010.. begrijp ook wel hoor dat je dan nu wel ziekmeldt.. gezondheid van jou en de baby gaan altijd voor.. Dus nu eerst aan jezelf en de baby denken en dan kun je altijd later nog een gesprek aangaan..
Lekker snackje! Mama2010, ga je daar wel proberen te blijven of wil je wat anders gaan zoeken? Nu inderdaad eerst lekker aan jezelf en je baby denken hoor! Yessica, gaatjes... tja, gelukkig zijn het nog melktandjes
Babebabe: Nee het is me de eer te naar! Dus ik ga zodra ik bevallen ben dan weer solliciteren. Ik maak me daar niet zo heel erg veel zorgen om en dan kan ik misschien ook iets vinden wat dichterbij is. Ipv die gigantische lange reistijd wat ik nu elke dag heb. 1 uur / 1,5 uur enkele reis.
mama2010 scheelt dat ze je niet kunne ontslaan als je zwanger bent alhoewel ik las dat je contract bijna afloopt kom je dan nu tijdelijk zonder werk te zitten?
Ja voor 6 weken... dan begint mijn verlof. Maar zolang ik in de ziekte wet zit krijg ik gewoon 100% betaald. En dan kijk ik na mijn bevalling verder voor een andere job!
Oke ik heb nu vaste baan maar wil ook graag ergens anders werken ben nu al bij 3 sollicitaties afgeweze beetje jammer zet namelijk wel in elke brief dat ik zwanger ben dat ik niet voor niets op gesprek kom.
Ik heb alleen het boek gelezen Maar die van ons heeft ook van die lange benen, heb er nog een hele mooie echo van. Nathan had dat ook, maar was slechts 51 cm. Viel mee dus! Ze dachten ook dat het een flinke baby zou zijn, nou niet dus. Hij woog 3360 gram, echt een mooi klein poppetje * zucht *