ik denk ook dat het wijs is om te verzetten... want wie komen er wel?? pooh taliaa mvs Lot debjes, misschien Thamaraa misschien Dus wat doen we meiden??? Ik vind verzetten prima, ik had er wel echt superveel zin in, maar ben momenteel even niet de meest gezellige Dus even lekker een weekendje op de bank hangen vind ik ook prima!!! Moeten we alleen wel even zorgen dat iedereen het weet..
Wij komen morgen toch niet naar de meeting. N heeft dan wel geen koorts meer, maar ze zit nog niet lekker in d'r vel. En vanmorgen zag ik dat ze onder de bultjes zit (6de ziekte) En ze slaapt nog heel veel, dus heb er geen zin in omdaar met mijn meisje te zitten die dan eigelijk liever in bed ligt. Voor de gene die wel gaan heel veel plezier. Heel fijn weekend. Liefs Thamara
als we met zo weinig overblijven, moeten we misschien toch maar afzeggen??? Ik ga effe knallen op onze hyves voor nieuwe zaterdagen!!
ok, ik heb mvs ook ff gesmst (heb jij m ook gehad pooh?) en die vindt verzetten ook een goede idee! moeten wel even zorgen dat Lot t weet, heeft iemand haar foon nummer??? Liefss, Taliaa
hebben we dan iedereen gewaarschuwd? Vindh et lullig als er iemand morgen voor jan doedel komt!!Iemand het nummer van cira? die zou misschien langs wippen tijdens de verhuizing?? Ik heb een data lijstje gemaakt op onze pco hyves!
oja, Cira.. wie o wie heeft dat nummer??? ik zit op mn werk en we hebben sinds deze week ook een laptop in de woonkamer, dus kan lekker ongeneerd zp-en, hahaha
Stiekem vind ik het heel fijn dat de meeting niet door gaat. Ik mag niet schelden maar voel me zo PIEEEEEEEEEEEP!! Bah, zit helemaal niet lekker in mijn vel. Vandaag weer de 1e provera genomen. Ben echt even de kluts kwijt en voel me onzeker over alles.... Vorige meeting vond ik ook al zo spannend en voelde nu echt zenuwen voor morgen. Was ik de vorige keer wel gezellig, vinden ze me wel aardig of deed ik heel raar??? En vorige meeting zat ik beter in mijn vel dan nu..... Bah, baal dan wel van mezelf hoor! Ga ook zo twijfelen aan alles, moet ik dan niet meer en sneller afvallen, als ik geen kindje meer kan krijgen blijft mijn man dan wel bij me? (omdat hij vorig jaar mei niet lekker in zijn vel zat en niet wist of hij wel zo gelukkig was in onze relatie).... Nou, ***adem in, adem uit*** Zo, dat was het weer..... Ik duik lekker vroeg mijn bedje in, hoop dat ik lekker kan slapen. (mijn hondje kan niet meer lopen sinds woensdag, hij heeft heel veel oijn en moet ook 's nacht janken als hij pijn heeft. Vanacht heeft hij me een paar keer wakker gemaakt. Het is zo zielig! Als de medicijnen niet aan slaan moeten we naar een specialist en moet hij misschien geopereerd worden. Heel zielig voor hem, vreselijk om zo'n beestje zoveel pijn te zien hebben!)
Lot is nu ook op de hoogte. Het nummer van Cira heb ik niet.... Zo, Seth ligt op bed, hij wilde alleen zijn avondfles absoluut niet drinken. Straks als wij naar bed gaan nog maar een keer aanbieden. Verder heb ik ook onze vrienden voor vanavond afgezegd, voel me echt belabberd blegghh. Moet zeggen dat Seth zich alweer een stuk beter voelt, hij heeft niet meer gespuugd (afkloppen!) en is lekker vrolijk. Hij heeft vandaag wel heel veel bij mama op de bank gelegen/geknuffeld. Heerlijk is dat! Ga nu lekker naar bed, slaap lekker meiden!
tijd voor een grouphug!!!!! voor alle zieken, iedereen die zich PIEP voelt of diegene die gewoon een knuffel willen!!! Hugggssssss ps ik heb een smsje naar cira's huistelefoon gestuurd. Hopelijk doet ie het nog.
MVS jeetje meid wat rot dat je, je zo voelt! Maar jouw man heeft je gekozen hoe je nu bent! Wel of niet zwanger! Snap je twijfels wel hoor! Jullie hebben gelukkig al gezonde dochter! En babby nummer 2 komt zeker wel, al snap ik heel goed dat je zoiets heb misschien gaat het wel nooit meer lukken! Praat erover met je man, dat is alleen maar fijn! ook voor hem,zodat hij weet hoe je, je voelt! Als je dat niet doet komt er weer een soort van muurtje tussen jullie En je hond ach arme wat erg he als je beestej pijn heeft! heeft hij Ed of HD omdat je schreef dat die geopereert moet worden
hij heeft waarschijnlijk een hernia of andere afwijking in zijn rug(gemerg). Zo zielig heb ik hem nog nooit gezien. Vreslijk, het is toch een soort kindje van me!
ach jeetje! ja weet hoe je je voelt. Onze hond kreeg amand voordat ik was uitgerekend ineens last van uitval van de voorpoten! Naar arts in wageningen geweest die gespecialiseerd is in dit soort dingen en bleek dat onze hond zware ED had aan beide voorpoten en atrose, ze heeft voorpoten van een hond van 14 jaar Operatie was al niet meernodig, wekonden het doen, maar dan hadden we de kans dat we na 2 jaar weerop hetzelfde terecht kwamen! Vond het zo erg! dus weet helemaal hoe je je voelt! wat voor hond heb je eigenlijk?
Niet lachen, maar een Pekinees!! Morgen met andere medicijnen beginnen als dat niet werkt ook naar een specialist. Ben benieuwd, tis nu even afwachten. Als ie maar gaat drinken.... Anders heeft ie er nog een probleem bij...
Goede morgen meiden! Hoe is het met iedereen? Hier nog steeds ziek, wordt er beetje moe van! heb nog steeds een zeehonden hoest en erg moe! Maandag maar weer naar de dokter! Morgen laatste dagje van me antibiotica, moet je toch denken dat het wel over zou zijn. Hier sneeuwt het volop! We hebbben al echt 1,5 week geen sneeuw meer gezien, dus voor ons is het wel weer leuK! maar toch ben ik er ook wel beetje klaar mee hahha! Ik ga straks wel even naar buiten, want ik zit al een week binnen en dan komen de muren ook op je af!
goede morgen allemaal! Wij hebben ook een laagje sneeuw hier!! We gaan straks naar het zwembad. Heb er zin in! Allemaal een fijne dag!