Juli 2010 mama's Deel 2

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Pompeloesje, Jan 21, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nummer 4

    nummer 4 Bekend lid

    Jan 28, 2009
    774
    0
    0
    huismoeder
    noord-holland
    haha je hebt gelijk,,,,,nou komt er bijna aan;)
     
  2. Sam8

    Sam8 VIP lid

    Aug 15, 2007
    29,371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Helaas :( !!! Nu kan ik dus niet meer slapen he ;) !! Tot morgen dames!!!
     
  3. nummer 4

    nummer 4 Bekend lid

    Jan 28, 2009
    774
    0
    0
    huismoeder
    noord-holland
    wesley,wesley wesley:D:p:p:pnee hoor,kim was net zo goed!!!ben zelf zangeres,maar wou dat ik zo'n stem had;)truste meid:)
     
  4. nummer 4

    nummer 4 Bekend lid

    Jan 28, 2009
    774
    0
    0
    huismoeder
    noord-holland
    hihihi:D
     
  5. pooh76

    pooh76 Fanatiek lid

    Jan 2, 2007
    1,984
    0
    0
    Ja, dat klopt dan. Dan moet de hypotheekaanvraag opnieuw beoordeeld worden omdat ze minder koopsubsidie hebben gekregen dan waar oorspronkelijk mee gerekend is. Spannend! Ik blijf voor je duimen en hoop dat je snel (graag positief!) nieuws krijgt.
     
  6. pooh76

    pooh76 Fanatiek lid

    Jan 2, 2007
    1,984
    0
    0

    Pff, een anafalactische shock is wel heel heftig! Dat hoop ik hier echt nooit mee te maken! Hier zijn de klachten vooral darmkrampen en buikpijn als hij wat verkeerds binnen krijgt. En toen hij nog baby was ook spugen. De 1/2 boterhammen zijn goed gegaan. Straks een hele. Ben erg benieuwd. Krijgen ze bij jou wel gewoon brood? Hier zitten we dus nog op koemelkvrijbrood (Vitaal Flora, bij AH te koop). Eerst maar kijken of dat goed gaat en dan zien we wel weer verder.... Met Sebas ook in het zh gelopen en via het zh een speciale allergiedietiste gekregen. Heeft echt super geholpen. Nu komen we niet meer bij haar en heb ik alleen nog via de mail contact.
     
  7. carpediem2010

    carpediem2010 Fanatiek lid

    Oct 6, 2009
    4,795
    1
    0
    vijfhuizen
    @Petatje wat een mooie echo fotos zeg, grappig die met handjes voor het hoofd.
    Ik vind het ook spannend de 20 weken echo, toch de spannendste echo.
    Hoe is het verder met iedereen?
    Wij hebben gisterenavond trouwringen uitgezocht, geel en wit goud, en ik heb 3 steentjes erin. Echt leuk.

    Straks om kwart over 2 de geslachtsbepaling, echt spannend.

    xxxxxx
     
  8. pooh76

    pooh76 Fanatiek lid

    Jan 2, 2007
    1,984
    0
    0
    Leuk! Veel plezier straks! En klinkt erg mooi hoor, jullie ringen.

    Hier gaat het op zich redelijk. Gisteravond erg veel last van m'n buik en bandenpijn en ook heel erg moe. Lag om 20.00 uur al in bed.... Nu lijkt het iets beter te gaan, maar ik doe lekker rustig aan.
    Ook wij vinden de 20 wkn echo erg spannend, maar ja, dat wisten jullie al;)
     
  9. mamma chan

    mamma chan Fanatiek lid

    Aug 17, 2008
    3,024
    242
    63
    Female
    Zit in de zorg
    overijssel
    @eline gefelici met de ringen spannend!!

    Veel plezier bij de geslachtsbepaling:D
     
  10. Pompeloesje

    Pompeloesje Fanatiek lid

    Aug 10, 2009
    4,227
    300
    83
    Female
    uitvaartondernemer
    België
    morgend ladies!

    fijn dat je de ringen hebt gekozen Eline! en veel plezier bij de GB! :D je laat toch snel wat weten :p
     
  11. Pompeloesje

    Pompeloesje Fanatiek lid

    Aug 10, 2009
    4,227
    300
    83
    Female
    uitvaartondernemer
    België
    seg,gaan er nog steeds deeltjes dicht?of niet?
    anders maak ik straks ff een nieuw deeltje
     
  12. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    Mar 25, 2007
    9,319
    1
    38
    we hebben idd een deel 3 nodig....ieder topic met meer dan 1000 berichten daar komt een slotje op ;)
     
  13. Pompeloesje

    Pompeloesje Fanatiek lid

    Aug 10, 2009
    4,227
    300
    83
    Female
    uitvaartondernemer
    België
    ff een vraagje,ben aan het chatten met de nieuwe vriendin van men ex.
    Dochtertje is volgende maand 1 jaar. Slaapt nog altijd bij mama en papa IN bed,krijgt nog elke 2 uur voeding 's nachts. En nu klaagt ze dat ze niet in haar eige bedje wilt.
    Ik weet dat ik nu mijn principes heb i.v.m. de opvoeding en dat die niet altijd kloppen maar is dit niet een beetje het zelf zoeken?
    en ja,ons dochter gaat ook de eerste maanden bij ons op de kamer in haar wiegje maar max. 6 maand hoor.
     
  14. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    Mar 25, 2007
    9,319
    1
    38

    :$:$:$ jeetje zeg....moet er niet aan denken. dylan heeft 3 maanden bij ons op de kamer geslapen en dat gebeurt met dit kleintje weer (mss wat langer als de bv lukt). en iedere 2uur voeding in de nacht pffff..... dylan die werd 5 a 6 keer per nacht wakker tot hij 10maanden was (door reflux...maagklepje wat niet goed sluit) ik vond dit heel uitputtend en werd er zelf best depri door omdat ik niet aan mijn slaap toe kon komen. maar dit was niet onze keuze of die van dylan kwam puur door de reflux.

    maar even reageren op je vraag dat ze nu dus klaagt dat ze niet in haar eigen bedje wil tsja.......doorzetten is het enige wat je kunt doen.

    ps: ik wil niemand veroordelen hiermee ;)
     
  15. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    Mar 25, 2007
    9,319
    1
    38
    ik heb maar even een deel 3 aangemaakt.....

    oepppppsss zie net tot we 5000 berichten mogen hebben dat hebben ze verandert dus we kunnen hier verder kletsen
     
  16. Pompeloesje

    Pompeloesje Fanatiek lid

    Aug 10, 2009
    4,227
    300
    83
    Female
    uitvaartondernemer
    België
    hihi Kikkert,fijn toch. Nu hebben we al een deel 3 om naar uit te kijken dus volkletsen dit deeltje!

    ja,ben er best van verschoten van haar. Ze is kinderverzorgster en dacht dat ze veel stricter ging zijn

    ach ja,zo zie je maar :D
    hoop alleen dat ik echt een beetje aan mijn principes houd in juni ;)
     
  17. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    Mar 25, 2007
    9,319
    1
    38

    het eerste jaar kon ik niet boos worden op dylan en pakte ik hem snel op als hij huilde enz... (ja mama's en zoontjes ;) ) maar nu is dat wel wat anders nu zijn er regeltjes en word mama ook wel eens flink boos. in het begin vergeetje die principes die komen later wel weer eerst genieten en dan de rest. dat genieten ga ik deze keer in iedere geval dubbel en dwars doen ;) (bij dylan ging dat een beetje mis)
     
  18. Pompeloesje

    Pompeloesje Fanatiek lid

    Aug 10, 2009
    4,227
    300
    83
    Female
    uitvaartondernemer
    België
    ja zeker genieten hoor meis! en denk dat inderdaad bij een eerste je principes sneller overboord gaan
     
  19. Kikkert

    Kikkert VIP lid

    Mar 25, 2007
    9,319
    1
    38
    als je dat maar weet ;) .... ik denk dat ik bij nr 2 ook sneller mijn principes oppak ivm dylan
     
  20. Pompeloesje

    Pompeloesje Fanatiek lid

    Aug 10, 2009
    4,227
    300
    83
    Female
    uitvaartondernemer
    België
    ja,ga echt heel hard proberen om de mama te zijn die ik in men hoofd heb. Al gaat dat moeilijk zijn. ;)
    Pff kan al niet meer wachten haha! :)

    wat gaan jullie nog doen vandaag?
     

Share This Page